Hrvati i modovi - što koristimo - Page 3
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 49
Like Tree7Likes

Thread: Hrvati i modovi - što koristimo

Full Member Stefano's Avatar

Quote Originally Posted by shpaolin View Post
    Kaj si me i tu došao kurit. Pa di da pobjegnem od tebe.
    Vjerojatno moras do Raja, tam jos nisam uspio uci
    zuTma likes this.

Full Member

Quote Originally Posted by Stefano View Post
    Vjerojatno moras do Raja, tam jos nisam uspio uci
    ni nebude ja mislim

Registered Supplier - Offline ECF Veteran shpaolin's Avatar

Bio sam u raju , prije jedno tjedan dana. Pileća prsa punjena , mmmmmmm....

I tu me Stef pratio.

Full Member

Quote Originally Posted by shpaolin View Post
    Bio sam u raju , prije jedno tjedan dana. Pileća prsa punjena , mmmmmmm....
    Ha ha, bit ćeš opet...
    Samo mislim da nakon nekih dobrih stvari koje su se dogodile u zadnje vrijeme i s obzirom da si postao poznata faca, moglo bi biti u tvojoj organizaciji...

Gazda me ne plaća frende. Ali nije bed za kebab kod turčina u Prečkom.

Member

Bok narode! Javljam vam se iz Vojvodine, tačnije Novog Sada. Dakle nisam iz HR ali kužim da nećete imati ništa protiv obzirom da zborimo gotovo istim jezikom.
    Ovde kod nas su se tek počele pojavljivati E-cigarete i skoro se otvorio nekakav dućan specijalizovan samo za to. E sad... brand je gotovo nemoguće utvrditi jer su uradili kompletan re-brand svih proizvoda i stavili ime svoje firme (Umbrella corp) i tako plasiraju proizvode. Kada su se pojavili, ja sam pazario najskuplje što je tada postojalo misleći da sam kupio i najbolje. No, kako sam krenuo čitati forume, shvatio sam da se to što sam ja kupio ne pojavljuje nigde i da niko ništa ne zna o tome pa tako posumnjah da imam neku kinesku bedu.
    Ono što ja vas želim pitati je da li znate šta sam to pazaraio onako čisto po izgledu, gde je to po kvalitetu u odnosu na ono što se koristi u svetu i gde bih mogao da uzmem nešto kvalitetnije.
    Radi se o ovom modelu (to je i njihova zvanična stranica) Elelktronska cigareta PRESTIGE PRO

Unapred zahvaljujem na odgovorima.
    CheerZ

Ultra Member ECF Veteran zuTma's Avatar

Pozdrav Fox i dobrodošao na ECF
    Ovi tvoji su skroz ludi sa ovim nazivom firme Umbrella corp. lol To je naziv neke lude organizacije koja je proizvela virus koji ljude pretvara u zombije. Naravno govorim o filmu i istoimenoj igrici Resident evil sa Milom jovović evo ti i link Home - Umbrella Corporation Čak su i logo skinuli do koske haha.
    Nego. Ovo što si kupio mi se čini kao ego baterija i ego T atomizer, što i nije tako loše za početak, jedino jačina baterije od 650mah neće baš trajati cijeli dan a još manje 2 ili 3 kako su naveli Ja sam počeo sa puno lošijim ako te to tiješi... i da, sve sa te stranice je kina...
    Moj savjet je da pariš to neko vrijeme kad si već pare potrošio a u međuvremenu razgledavaj "modove" u koje idu klasične čitaj jeftinije baterije.
    Modova imaš i ovdje na ECF-u za vidjeti a ima ih za naručiti preko neta... Kad se malo uhodaš u svijet modova i ako uopće nastaviš pariti jer puno ljudi brzo odustane, možeš pitat ovdje ili negdje drugdje za savjet koji mod, gdje ga ima, kolko para, koje baterije podržava itd...
    Sretno i nadam se da ćeš nastaviti sa parenjem i slobodno me pitaj što god te zanima

Member

Hey hey!
    Hvala na brzom odgovoru i dobrodošlici!
    Vidi, malo si mi sada vratio neku nadu jer sam se juče baš izbedačio kad sam prvo video tvoju kolekciju pa posle još i bio na vašem forumu (e-cigarete.info)
    Što se parenja tiče, jako je pozitivna stvar što sam imao jaku volju prestati sa pušenjem a bilo mi je potrebno nešto da mi nadomesti tu glupavu naviku sa prividnim osećajem dima i tome sličnog. Krenuo sam sa nekom baš bedom gde mi je baterija trajala pola sata pa sam kombinovao to i analogne cigarete. Nakon toga sam rešio da moram da uzmem nešto kvalitetnije i uzeo ovo što sam i stavio kao link. Izuo sam dobrih pedesetak evra i preskupo plaćam tekućine (u usporedbi sa onim koliko košta kod vas) ali ne žalim jer evo treću nedelju ne palim analogne cigarete a sve manje trošim i ove tekućine (oko tank, tank i po na dan). Čak sam i kompletnu okolinu oko sebe (majka, supruga, otac, prijatelji...) navukao na parenje tako da sam extremno ponosan i zadovoljan. Da ću nastaviti - sigurno da hoću jer sam skapirao lepotu mešanja aroma i experimentisanja sa tim a sve bez bojazni za zdravlje. Sve tekućine koristim od 9mg nikotina i to mi je sasvim dovoljno.
    Međutim sad počinjem biti u problemu jer sam otkrio ceo jedan novi svet modova, tweakanja i experimentisanja... a ako nešto u životu volim to su gadgeti i tweakovanje istih.
    A vama svima koji mi nudite pomoć, hvala, jer mislim da će mi zaista u početku i trebati pa ko zna jednog dana možda i ja dođem u situaciju da pomognem nekome.
    CheerZ
    zuTma likes this.

Member

Dobro dosao u ovaj nas svijet..posto si novi u ovome slobodno pitaj tvog zemljaka, a naseg dobrog kolegu Vlatka iz Pacira sto se tice modova i tekucina. Covjek je i MOD majstor, tako da ces stvarno u njemu naci iskusnog sugovornika.

Pogledaj i ovdje sta ima.
    Log In | Facebook

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks