Czy moda na Moda to tylko moda ?
Page 1 of 16 1234511 ... LastLast
Results 1 to 10 of 160
Like Tree53Likes

Thread: Czy moda na Moda to tylko moda ?

Super Member ECF Veteran Kasia's Avatar

Default Czy moda na Moda to tylko moda ?

Wczoraj czytalam posta, w ktorym wlasciciel ProVari prosil o sugestie jaki inny mod moglby kupic bo ProVari juz mu sie znudzilo.

Full Member

Czy to jest moda? Jest to zupełnie inne e palenie. Trzeba wpierw spróbować, dobrego, zaawasowanego moda. Na polskim forum były juz podobne przypadki sprzedaży provari tylko w tym celu, aby zakupic coś innego. Gadżeciarstwo? Chyba nie. Może bardziej poszukiwanie czegos innego. Dzieki tym osobom poznajemy nowe możliwości wapowania. E palenie to nie palenie analogów, to się robi pomału hobby. Provari, GLV2, GLV3 i co tylko nowego ktoś wymysli. Jeżeli do e palenia podchodzimy na zasadzie że ma tylko zadowalać płucka to i eGo wszelkiej maści bedzie dobrze spełniało swoją funkcję, a wychodzi na to że również musi zaspokoić ducha. Ha ha. I robi sie niebezpieczny pościg za czymś nowym, czego jeszcze nikt nie miał. Mi na dziś provari wystarcza w 100%. Dziś. A jutro. Wole nie myśleć. Chociaż mysle nad swojską wersją siarkomizera. A co mi tam. Inni mają. Będę miał i ja.

Interesujace, bardzo interesujace z tego co czytam ja i dziesiatki tysiecy palaczy eGo wszelkiej masci nie mozemy osiagnac przezyc duchowych. My na etapie zaspokojenia plucek a czy mozesz sie podzielic ze swoimi przezyciami duchowymi?... jak to jest?

Full Member

Przeżycie duchowe. Ha ha ha. Łapiesz mnie za słowa. Spróbuję jakoś wybrnąć z tego. Mam cos co mi się podoba. Satysfakcjonuje mnie. Za każdym pociągnieciem powtarzalność smaku, mocy i ilości wydychanego dymu. I jeszcze te cyferki wyświetlane. Takie ładne, eleganckie.
    Kasia, poddaje się bo coś czuje że robię durnia z siebie. Zadowolonego.

Czy moglbys zostac moim przyjacielem na moim profilu?

Wcale durnia z siebie nie robisz, bardzo meski jestes a ja to lapie za slowa bo prawnikiem jestem i mam to we krwi wybacz mi
    Last edited by Kasia; 07-06-2011 at 05:46 PM.

Full Member

Nie widzę żadnego problemu. Przyjaźń to piękna rzecz. Może wpadniesz któregoś dnia na nasze polskie forum. Poza róznorodnoscią tematów i wątków mamy też mini czata, na którym zawsze ktoś jest. Nicki będą raczej znane. Papierosyforum.pl.

Full Member Verified Member Drizzit's Avatar

Moda na moda, to też chyba poszukiwanie tak zwanego "świętego Graala" w e-paleniu.
    EGO nie jest złe, co widać o ilości użytkowników. Ale z drugiej strony to nic ciekawego.
    A mody? Otóż pozwalają na wiele więcej niż standardowa masowa produkcja.
    Możemy dobierać sobie napięcia na jakich najbardziej lubimy e-palić. Możemy dokręcać do nich różne inne wynalazki, typu UFS/G-Tank/Liquinatory itp.
    Większość z nich da się stosować z EGO, nie przeczę, jednak napięcie jakie ono podaje, niestety, ale dyskryminuje go trochę.
    Do tego dochodzi jakość wykonania, i sam design. Może nie każdy lubi udziwnienia, ale dla wielu (pewnie zwłaszcza mężczyzn ) np taki GGTS, to coś pięknego, może porównywalnego z biżuterią dla kobiety
    Ja to właśnie nazywam "mechaniczną biżuterią"
    Dla wielbicieli czegoś takiego, to prawdziwe cacka, które nie tylko działają lepiej od przykładowego EGO, ale dostarczają innych wrażeń estetycznych.
    Pozostaje też chęć do posiadania czegoś rzadkiego. Czegoś co podkreśla indywidualność posiadacza.
    Za przykład dałem GGTS, bo jestem jego fanem. Ale są i inne, Silver Bullet, Black Beauty i wiele podobnych/niepodobnych a ciekawych rozwiązań zasilania.
    http://img641.imageshack.us/img641/5594/ecfsig2.png
    ss GGTS #833 + short DID ~ Orion v2.1 ~ GUS16 + miniDID ~ GUS-T + GkmF ~ SturmMod + ETERNITY ~ GoldenMod ~ Drizzit Box ~ Gepetto ~ Du Bocagne ... and more .......

Quote Originally Posted by pidyn.Mawr View Post
    Moda na moda, to też chyba poszukiwanie tak zwanego "świętego Graala" w e-paleniu.
    EGO nie jest złe, co widać o ilości użytkowników. Ale z drugiej strony to nic ciekawego.
    A mody? Otóż pozwalają na wiele więcej niż standardowa masowa produkcja.
    Możemy dobierać sobie napięcia na jakich najbardziej lubimy e-palić. Możemy dokręcać do nich różne inne wynalazki, typu UFS/G-Tank/Liquinatory itp.
    Większość z nich da się stosować z EGO, nie przeczę, jednak napięcie jakie ono podaje, niestety, ale dyskryminuje go trochę.
    Do tego dochodzi jakość wykonania, i sam design. Może nie każdy lubi udziwnienia, ale dla wielu (pewnie zwłaszcza mężczyzn ) np taki GGTS, to coś pięknego, może porównywalnego z biżuterią dla kobiety
    Ja to właśnie nazywam "mechaniczną biżuterią"
    Dla wielbicieli czegoś takiego, to prawdziwe cacka, które nie tylko działają lepiej od przykładowego EGO, ale dostarczają innych wrażeń estetycznych.
    Pozostaje też chęć do posiadania czegoś rzadkiego. Czegoś co podkreśla indywidualność posiadacza.
    Za przykład dałem GGTS, bo jestem jego fanem. Ale są i inne, Silver Bullet, Black Beauty i wiele podobnych/niepodobnych a ciekawych rozwiązań zasilania.
    Ale fajnie to ujales pidyn.Mawr... a nie znasz kogos kto by zrobil jakas " modowa slicznotke " dla kobietki ?... ale bez swiatelek...

Full Member Verified Member Drizzit's Avatar

Dziękuję Kasiu
    Dla kobiet, takie typowo lekkie i eleganckie, to chyba GG Slim?
    Nie toleruję światełek, żaden z moich modów nie świeci
    A Slima mogę polecić kobiecie, bo i lekki, i mały, i bardzo elegancki
    Tylko z zakupem problem zazwyczaj, musiałabyś przeglądać giełdę i/lub zamieścić ogłoszenie.
    Z tych które znam (u nas w kraju) to większość jest dość ciężka, i średnio pasuje do kobiety.

PS:
    A może właśnie coś z tych: Silver Bullet/Black Beauty? Albo też coś od PURESMOKER: Icon, Prodigy? Są śliczne, nie mają światełek, i wykonanie ich jest na najwyższym poziomie
    Last edited by Drizzit; 09-08-2011 at 07:57 PM.
    http://img641.imageshack.us/img641/5594/ecfsig2.png
    ss GGTS #833 + short DID ~ Orion v2.1 ~ GUS16 + miniDID ~ GUS-T + GkmF ~ SturmMod + ETERNITY ~ GoldenMod ~ Drizzit Box ~ Gepetto ~ Du Bocagne ... and more .......

Full Member

Quote Originally Posted by Kasia View Post
    Interesujace, bardzo interesujace z tego co czytam ja i dziesiatki tysiecy palaczy eGo wszelkiej masci nie mozemy osiagnac przezyc duchowych. My na etapie zaspokojenia plucek a czy mozesz sie podzielic ze swoimi przezyciami duchowymi?... jak to jest?
    W kwestii przeżyć duchowych, Kasiu, wygooglaj sobie wykłady Eckharta Tolle, a wrażenia z wapowania dodajmy na pole przeżyć cielesnych, jak najbardziej

Page 1 of 16 1234511 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks