Έλληνες (γενικά) 1

Status
Not open for further replies.

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Όχι Στέλιο δεν έχω καπνίσει! Είμαι με το Protank μου και μια ρυθμιζόμενη eGo-C Twist και ατμίζω. Μου έστειλε ο καπταιν το Provari του και το περιμένω πως και πως να έρθει τώρα. Δε σου κρύβω ότι έχω αρχίσει και ζαχαρώνω τα GG αλλά είμαι άνθρωπος με υπομονή και θέλω να μάθω πρώτα λίγο τι μου γίνεται πριν βουτήξω στα βαθιά.. Με την πρώτη ευκαιρία πάντως θα κατέβω Σαλαμίνα για καφέ και εντατικά μαθήματα..!

Μη πας σ'αυτον βρε ειναι σκατογερος (και βαζελος εξω απο δω) ασε δε που δε ξερει και τι κανει τρομαρα του :laugh:
 
Last edited:

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Μη πας σ'αυτον βρε ειναι σκατογερος (και βαζελος εγω απο δω) ασε δε που δε ξερει και τι κανει τρομαρα του :laugh:

Θα του φτιάξω μια Ιθάκη με rebuildable οδυσσέα, με 2 tubew και 2 clear και 1 upper body με το τηλεσκοπικό mouthpiece.... και αν καταλάβει τίποτα... χέσεμε :laugh:
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
ετοιμη και γεματη ειναι στελιο.με νουφαρα μεσα και ο καταρακτης τρεχει στο φουλ.εσεις μονο λειπετε.να ριξω και ροδοπεταλα μεσα;χαχαχαχαχα

Ρε βαλε λιγη αμμο μεσα και φτιαξε τεχνιτη παραλια, κοπανα μερικες ξαπλωστρες και ενα Μπαρ να μαζεψεις ολα τα μικρα
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
δεν το σκεφτηκα αυτο στελιο.καλοοοοοοοοοοοο.την κυρα που να την στειλω διακοπες ομως;σε σενα;

Μαλακας εισαι, ειδα κι επαθα να διωξω τη δικια μου θα μου στειλεις αλλη. Στειλε τη στο Στελιο στη Σαλαμινα :laugh:
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Ρεεεεεεεε.... είμαστε αδέρφια για να βοηθάμε ό ένας τον άλλο!!!!
Στείλτε τις σε μένα... ετοιμάζω το γεφύρι της Άρτας :laugh:

Εκτός και αν ισχύει ακόμα η απόσυρση, να πάρω κανα πιπίνι :D
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αν δεν ειχα τη γυναικα και τα παιδια θα ημουνα ο καλυτερος του χωριου εκει μεσα Στελιο. Τρελλη κατασταση θα ειχα κανει. Τα κοριτσακια κοιτανε λες και δεν εχουν ξαναδει αντρες!!! Και ειναι γεματο απο Γαλλους και Γαλλιδες. Ο φιλος μου τραβηξε και βιντεο ενα μανουλι αλλο πραγμα
Εσυ κατσε καλα γιατι με την κυρα απο διπλα ουτε που να τα κοιτας τα κοριτσακια γιατι σε βλεπω πνιγμενο στη πισινα και να δω μετα ποιος πουστης θα μας φτιαχνει Τζιτζια :laugh:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
δεν με νοιαζει τι λες εσυ ρε καθαρμα, παντως εγω θα ειχα κανει τρελλες δουλειες εδω περα. Η γυναικα δεν ενοχλειται, φαντασου οτι επιασα κουβεντα με ενα 25 χρονο και δεν εβγαλε τσιμουδια
Tα κοριτσάκια κοιτάς πάλι ρε μπαμπόγερε; Ρε τα κοριτσάκια θέλουν κι'άλλα πράγματα εκτός από κοιλιακούς!!!
Βρες ρε κάποιον imeogiannis νομίζω τον λένε, να πας να αγοράσεις ένα justGG να το βάλεις στο μαγιό σου μπας και σε κοιτάξει καμιά μικρή στην πισίνα:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Υ.Γ. Μη βάλεις ggts ρε... θα διαγράφεται το τηλεσκοπικό και θα λένε: "Πως είναι έτσι αυτουνού ρε;;" :laugh:
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
δεν με νοιαζει τι λες εσυ ρε καθαρμα, παντως εγω θα ειχα κανει τρελλες δουλειες εδω περα. Η γυναικα δεν ενοχλειται, φαντασου οτι επιασα κουβεντα με ενα 25 χρονο και δεν εβγαλε τσιμουδια


 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
δεν με νοιαζει τι λες εσυ ρε καθαρμα, παντως εγω θα ειχα κανει τρελλες δουλειες εδω περα. Η γυναικα δεν ενοχλειται, φαντασου οτι επιασα κουβεντα με ενα 25 χρονο και δεν εβγαλε τσιμουδια

Θάνο αν ισχύει αυτό.... έχεις την τέλεια σχέση!!!
Η δικιά μου θα έτρεχε να βρει κανα μπαλτά :laugh:

φάτε μάτια ψάρια...ωραίο το μπανίζειν (άσε που θές δεν θές όλα είδον) αλλά άν δεν ξεπουπουλίσεις και κανά πουλερικό δεν ανανεώνεσαι χαχαχαχα,καλησπέρα σε όλους!

Πού'σαι ρε παλιέ; :)
Καλό το μπανίζειν αλλά και.......... "Ο συχνός αυν@νισμ0ς (δηλαδή 3-5 φορές την εβδομάδα), ενισχύει το ανοσοποιητικό σύστημα του ανθρώπου, αφού οι επιστήμονες διαπίστωσαν πως η όλη διαδικασία" κτλ κτλ :laugh:

Δεν τα λέω εγώ... η Iatropedia τα λέει: Διαβάστε ποια είναι τα οφέλη του... αυνανισμού- δεν θα τυφλωθείτε!

Οπότε......... βαράτε παλικάριαααααααααααα :p:p:D:D:D
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
φάτε μάτια ψάρια...ωραίο το μπανίζειν (άσε που θές δεν θές όλα είδον) αλλά άν δεν ξεπουπουλίσεις και κανά πουλερικό δεν ανανεώνεσαι χαχαχαχα,καλησπέρα σε όλους!

Που χαθηκες ρε παληκαρι, ολα καλα;
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread