• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Czy moda na Moda to tylko moda ?

Status
Not open for further replies.

PilotPL

Full Member
May 29, 2011
20
0
Gdynia Poland
Czy to jest moda? Jest to zupełnie inne e palenie. Trzeba wpierw spróbować, dobrego, zaawasowanego moda. Na polskim forum były juz podobne przypadki sprzedaży provari tylko w tym celu, aby zakupic coś innego. Gadżeciarstwo? Chyba nie. Może bardziej poszukiwanie czegos innego. Dzieki tym osobom poznajemy nowe możliwości wapowania. E palenie to nie palenie analogów, to się robi pomału hobby. Provari, GLV2, GLV3 i co tylko nowego ktoś wymysli. Jeżeli do e palenia podchodzimy na zasadzie że ma tylko zadowalać płucka to i eGo wszelkiej maści bedzie dobrze spełniało swoją funkcję, a wychodzi na to że również musi zaspokoić ducha. Ha ha. I robi sie niebezpieczny pościg za czymś nowym, czego jeszcze nikt nie miał.:facepalm: Mi na dziś provari wystarcza w 100%. Dziś. A jutro. Wole nie myśleć. Chociaż mysle nad swojską wersją siarkomizera. A co mi tam. Inni mają. Będę miał i ja. :blush:
 

PilotPL

Full Member
May 29, 2011
20
0
Gdynia Poland
Przeżycie duchowe. Ha ha ha. Łapiesz mnie za słowa.:confused: Spróbuję jakoś wybrnąć z tego. Mam cos co mi się podoba. Satysfakcjonuje mnie. Za każdym pociągnieciem powtarzalność smaku, mocy i ilości wydychanego dymu. I jeszcze te cyferki wyświetlane.:evil: Takie ładne, eleganckie.
Kasia, poddaje się bo coś czuje że robię durnia z siebie.:p:p Zadowolonego. :p
 

Drizzit

Full Member
Verified Member
Moda na moda, to też chyba poszukiwanie tak zwanego "świętego Graala" w e-paleniu.
EGO nie jest złe, co widać o ilości użytkowników. Ale z drugiej strony to nic ciekawego.
A mody? Otóż pozwalają na wiele więcej niż standardowa masowa produkcja.
Możemy dobierać sobie napięcia na jakich najbardziej lubimy e-palić. Możemy dokręcać do nich różne inne wynalazki, typu UFS/G-Tank/Liquinatory itp.
Większość z nich da się stosować z EGO, nie przeczę, jednak napięcie jakie ono podaje, niestety, ale dyskryminuje go trochę.
Do tego dochodzi jakość wykonania, i sam design. Może nie każdy lubi udziwnienia, ale dla wielu (pewnie zwłaszcza mężczyzn ;) ) np taki GGTS, to coś pięknego, może porównywalnego z biżuterią dla kobiety :)
Ja to właśnie nazywam "mechaniczną biżuterią"
Dla wielbicieli czegoś takiego, to prawdziwe cacka, które nie tylko działają lepiej od przykładowego EGO, ale dostarczają innych wrażeń estetycznych.
Pozostaje też chęć do posiadania czegoś rzadkiego. Czegoś co podkreśla indywidualność posiadacza.
Za przykład dałem GGTS, bo jestem jego fanem. Ale są i inne, Silver Bullet, Black Beauty i wiele podobnych/niepodobnych a ciekawych rozwiązań zasilania.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Moda na moda, to też chyba poszukiwanie tak zwanego "świętego Graala" w e-paleniu.
EGO nie jest złe, co widać o ilości użytkowników. Ale z drugiej strony to nic ciekawego.
A mody? Otóż pozwalają na wiele więcej niż standardowa masowa produkcja.
Możemy dobierać sobie napięcia na jakich najbardziej lubimy e-palić. Możemy dokręcać do nich różne inne wynalazki, typu UFS/G-Tank/Liquinatory itp.
Większość z nich da się stosować z EGO, nie przeczę, jednak napięcie jakie ono podaje, niestety, ale dyskryminuje go trochę.
Do tego dochodzi jakość wykonania, i sam design. Może nie każdy lubi udziwnienia, ale dla wielu (pewnie zwłaszcza mężczyzn ;) ) np taki GGTS, to coś pięknego, może porównywalnego z biżuterią dla kobiety :)
Ja to właśnie nazywam "mechaniczną biżuterią"
Dla wielbicieli czegoś takiego, to prawdziwe cacka, które nie tylko działają lepiej od przykładowego EGO, ale dostarczają innych wrażeń estetycznych.
Pozostaje też chęć do posiadania czegoś rzadkiego. Czegoś co podkreśla indywidualność posiadacza.
Za przykład dałem GGTS, bo jestem jego fanem. Ale są i inne, Silver Bullet, Black Beauty i wiele podobnych/niepodobnych a ciekawych rozwiązań zasilania.

Ale fajnie to ujales pidyn.Mawr... a nie znasz kogos kto by zrobil jakas " modowa slicznotke " dla kobietki ?... ale bez swiatelek...:rolleyes::p
 

Drizzit

Full Member
Verified Member
Dziękuję Kasiu :)
Dla kobiet, takie typowo lekkie i eleganckie, to chyba GG Slim?
Nie toleruję światełek, żaden z moich modów nie świeci :)
A Slima mogę polecić kobiecie, bo i lekki, i mały, i bardzo elegancki :)
Tylko z zakupem problem zazwyczaj, musiałabyś przeglądać giełdę i/lub zamieścić ogłoszenie.
Z tych które znam (u nas w kraju) to większość jest dość ciężka, i średnio pasuje do kobiety.

PS:
A może właśnie coś z tych: Silver Bullet/Black Beauty? Albo też coś od PURESMOKER: Icon, Prodigy? Są śliczne, nie mają światełek, i wykonanie ich jest na najwyższym poziomie :)
 
Last edited:

Mellan

Full Member
Jun 12, 2011
23
0
58
Szczecin, Poland
Interesujace, bardzo interesujace z tego co czytam ja i dziesiatki tysiecy palaczy eGo wszelkiej masci nie mozemy osiagnac przezyc duchowych. My na etapie zaspokojenia plucek a czy mozesz sie podzielic ze swoimi przezyciami duchowymi?... jak to jest?:)

W kwestii przeżyć duchowych, Kasiu, wygooglaj sobie wykłady Eckharta Tolle, a wrażenia z wapowania dodajmy na pole przeżyć cielesnych, jak najbardziej :)
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
No to moja przygoda z modami zaczeta :laugh:!!! Dzieki dla moich polskich kolegow! Moj pierwszy prawdziwy mod ze zmiennym napieciem bedzie VaporLuxe. Mam nadzieje, ze przyjdzie po koniec tygodnia bo jest custom made. Bedzie malutki i ladowac go bede jak telefon cell. Wybralam black metalic zebra :laugh::laugh::laugh:
kupilam od:
VaporLuxe Custom
Ladny :)
Czekamy na opinie zatem.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
VaporLuxe, 5 zmian napiecia ( 4.3, 4.6, 4.8, 5.1, 5.5 V ).
Bateria jest 18650 2600 mah.
Ladowarka jest wbudowana i laduje mod tak samo jak tel komorka etc.
Na jednym ladowaniu moge palic prawie 2 dni.
VaporLuxe zbudowany jest bardzo dokladnie i solidnie. Wyglad jest elegancki.
Jest maly i miesci mi sie w dloni.
Wymiary: dlugosc 8cm, szerokosc 4cm.
Na podstawie, na dole sa 4 swiatla informujace o stanie baterii.
Moge palic w trakcie ladowania.
Zmiana napiecia jest mechaniczna, latwa i poreczna.
Pracuje plynnie i zmiana napiecia jest wyraznie odczuwalna.

IM002757.jpg IM002761.jpg IM002769.jpg IM002768.jpg IM002766.jpg
 

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
Cóż, dla mnie przejście na mody było ... kwestią bardziej praktyczną :)
Pierwszego IHM kupiłem gdy o eGo dopiero zaczynało się pisać a królowały papierosopoobne batki -280 mha. Do IHM mogłem używać 18650 - i już nie musiałem nosić ze sobą 5 batek :)
A obecnie oferują owiele więcej możliwości - zmiana napięcia, stabilizacja
Chociaż ... fakt są mody są ... ładne w takim "technicznym" znaczeniu :D
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread