Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Πάρε το μηχανάκι και έλα ρε.
Εγώ ο Πάκης και ο Μπάμπης να μας δείχνει την νέα πατέντα!!!
Σχολάμε στις 14:30 μαζί με τον Πάκη :thumbs:

Θα δώσω χαιρετίσματα Dio :)
 
  • Like
Reactions: dioliv

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Eίχα καμιά δεκαριά bookmarked ποστς με πολύ καλές πληροφορίες για διαφορα GG και τα έχασα :mad:
Δεν έχω το κουράγιο τουλάχιστον για την ώρα να τα ξαναψάξω!
Τα υπόλοιπα τα βρήκα τα περισσότερα.
 
  • Like
Reactions: imeothanasis

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Ok... τα βρήκα Temperature Control | E-Cigarette Forum

Πάντως το γουστάρω πολύ έτσι το ecf... βλέπεις πιο πολλά κατασκοπευτικά πραματάκια... όπως το που κοιτάει ο Θάνος και ο καθένας μας, κι'ας είναι κρυφό το status :w00t::lol::lol::lol:
 
  • Like
Reactions: imeothanasis

blue_gr

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Nov 28, 2011
567
349
49
Athens,Hellas
Καλα ρε Θαναση πως γινεται εσυ να βαζεις τιτανιο και οι αλλοι νικελιο στη φαση με τις ηλεκτρονικες πλακετες; Εσενα παιζεi με το Ni200?
Μαλλον εχω χασει επεισοδια και εχω αποριες!
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αυτοι που βαζουν νικελιο ειναι τελειως ασχετοι ρε Μανο. Δεν το εχεις ακομα καταλαβει οτι μονο εμεις φτιαχνουμε κατασκευες και οι αλλοι απλως ακολουθουν? Νομιζεις οτι οι συσκευες με θερμοκρασια που κυκλοφορουν ειναι σοβαρες? Το μονο που κανουν ειναι να διατηρουν την θερμοκρασια, αλλα αυτο δεν ειναι το μονο που πρεπει να προσεξεις σε μια τετοια κατασκευη. Διαβασε το μεγαλο τριτο ποστ μου πριν το τελος του νηματος και θα καταλαβεις

VIR and other temp devices | Page 4 | E-Cigarette Forum
 
  • Like
Reactions: blue_gr

blue_gr

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Nov 28, 2011
567
349
49
Athens,Hellas
Καλημερα στο empire!
Το διαβασα Εχεις οντως πολυ δικιο αλλα διακρινω και μεγαλη ανυπομνησια του κοινου για vir. Μαλλον καταλαβαν οτι τους πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες με την θερμοκρασια. Το ni200 δεν μου εκατσε κ μενα καλα στην αρχη για 2λογους α)η επιστροφη στο νικελιο με οτι συνεπαγεται για την υγεια κ β) οτι για να φτιαξεις αντισταση θες αρκετες σπειρες που μονο σε ντριππερ θα βολευε κ οχι σε ολους. Γιατι σε τανκ ατομαιζερ που εχουν μικρους χωρους καυσης οι περισσοτεροι ειναι προβλημα. Για 0,2ωμ θες 10σπειρες με 0,255συρμα και στο 1ωμ θες γυρω στις 100σπ. Δουλευομαστε δλδ μεταξυ μας.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
πολυ σωστοι και αυτοι οι λογοι που ανεφερες Μανο. Ασε που το νικελιο κοβεται αν σφιξεις πολυ το συρμα σε βιδακια, κατι ομως που ειναι απαραιτητο στην σωστη ρυθμιση θερμοκρασιας διοτι απαιτουνται πολυ καλες συνδεσεις γενικοτερα.
 
  • Like
Reactions: blue_gr

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
τον σβερκωσα Στελιο. Πιθανον σε λιγοτερο απο δεκα ημερες να ειμαστε ετοιμοι. Αυτη τη φορα μαλλον ειναι τελειωμενη υποθεση. Μετα ομως πρεπει να ελεγξω τις πλακετες. Ελπιζω οτι θα ειναι ολες οκ
 
  • Like
Reactions: manos gr
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread