Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

ftsimpros

Senior Member
ECF Veteran
Jun 21, 2013
146
297
53
Athens,Greece
b261c6c23eb2ec50ffe7bcdbeb6bbdf7.jpg
Αχαχαχαχαχαχα...!!!

Ftsimpros(keep vaping)
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Πάω να δω "Fringe" τώρα γιατί το ξεκίνησα εχθές και έχω κολήσει.
Πάνω που λέω να κλείσω το pc.... πρέπει να το δω online :facepalm:

Άντε τα λέμε αύριο :)
 

john67

Ultra Member
ECF Veteran
Aug 3, 2012
1,139
2,061
Athens, Hellas
Καλό μήνα παιδιά, σήμερα είναι η παγκόσμια μέρα ανέκδοτου οπότε εμείς γελάμε με ένα ανεκδοτάκι


ΤΙΤΛΟΣ: O Γερμανός, O Έλληνας μια νέα κοπέλα και μια γριά 85 ετών

Στο βαγόνι ενός τρένου τυχαίνει να κάθονται από τη μια μεριά ένας Έλληνας και ένας Γερμανός και από την άλλη μια γριά 85 χρόνων και μια πολύ όμορφη εικοσάχρονη κοπέλα.

Όλα αυτά τα άτομα δεν είχαν καμιά σχέση μεταξύ τους.Απλώς έτυχε να βρεθούν μαζί.

Όλη την ώρα o Έλληνας και ο Γερμανός έτρωγαν την κοπέλα με τα μάτια τους, αλλά δεν τολμούσαν να κάνουν κάτι λόγω της γριάς. Σε κάποια στιγμή το τρένο μπαίνει σε ένα tounel και τότε μέσα στο βαθύ σκοτάδι: ΣΠΛΑΣΣ!!!!! ακούγεται o ήχος μιας σφαλιάρας…

Σκέφτεται λοιπόν o Έλληνας: Ο άτιμος ο Γερμανός βρήκε την ευκαιρία τώρα με το σκοτάδι, έβαλε χέρι στη μικρή, και αυτή του έριξε σφαλιάρα!

Σκέφτεται ο Γερμανός: Το καθίκι o Eλληνας έβαλε χέρι στη μικρή …κι έφαγα ΕΓΩ τη σφαλιάρα!!

Σκέφτεται η κοπέλα: Κάποιος από αυτούς πήγε να μου βάλει χέρι, το έβαλε κατά λάθος στη ΓΡΙΑ και η γριά του έριξε σφαλιάρα!!!

Σκέφτεται και η γριά: Κουφάλα Γερμανέ … ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΣΤΗ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑ!!!
 
Καλημερα Κυριοι!
Να εισαι καλα φιλε Γιαννη γιατι εδω στην ξενητια μακρια απο την οικογενεια και με την αβεβαιοτητα του τι γινεται στην πατριδα , σε συνδιασμο με την περιοτισμενη επικοινωνια η απογνωση καραδωκει....

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk
 

ftsimpros

Senior Member
ECF Veteran
Jun 21, 2013
146
297
53
Athens,Greece
Καλησπερεεεςςςς GG δες......Λοιπόν το Σάββατο που έρχεται 12 το πρωί θα είμαι στον Βασίλη μαζί με κουρσάρο..... Δεν πιστεύω να λείψει κανένας.....Ανακοίνωση αχαχαχαχαχαχα..... Θανασηηη θα σου έχω φρέσκα ανέκδοτα αδερφέ....!!!

Ftsimpros(keep vaping)
 
  • Like
Reactions: steliosss

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Ετσι Θανο!
Απλα να ακουνε οι φοβισμενοι και να ξυπνανε οι κοιμισμενοι...
Δωσε πονο!!!
Δεν με αφηνει να ανεβασω και φωτο το Tapatalk γμτο...

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Οι Ελληνες που θα ψηφισουν το "ναι", βλεπουν δυστυχως μονο την τρομολαγνεια των ιδιωτικων καναλιων. Επισης, οσοι ψηφισουν "ναι", ας θυμηθουν τον Κολοκοτρωνη. Καλα ζουσαμε και με τους Τουρκους. Ειχαμε μια "κανονικοτητα". Επομενως μαλλον μαλακας ηταν που μας ξεσηκωσε
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλησπερεεεςςςς GG δες......Λοιπόν το Σάββατο που έρχεται 12 το πρωί θα είμαι στον Βασίλη μαζί με κουρσάρο..... Δεν πιστεύω να λείψει κανένας.....Ανακοίνωση αχαχαχαχαχαχα..... Θανασηηη θα σου έχω φρέσκα ανέκδοτα αδερφέ....!!!

Ftsimpros(keep vaping)
Εγω παντως πηγα αυτο το Σαββατο Φωτη!
 
  • Like
Reactions: ftsimpros
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread