Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

mantos

Full Member
Aug 27, 2014
30
39
Greece
Nα αλλαξω λιγακι το κλιμα της ομαδας μιας κ βλεπω προεκλογικες συζητησεις.. :danger:

Θαναση, μια ερωτηση.. Ο τηλεμαχος v2 plus, εμφανισιακα (εξωτερικα τουλαχιστον) θα εχει διαφορες με τον
προκατοχο? Οπως επισης, η ρυθμιση του αερα θα παραμεινει σε ιδια επιπεδα?:rolleyes:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
mantos, οι εξωτερικη αλλαγη ειναι μονο στο clear body, το οποιο εχει τον αετο σκαλισμενο με CNC, οποτε δεν υπαρχει το GG στην βαση. Τα υπολοιπα ειναι ιδια ακριβως. Αλλαξα ομως τα καναλια του housing και την τρυπα του αερα στο center post. Οι αλλαγες εγιναν με βαση την γευση, η οποια βρισκεται πλεον σε μεγιστα επιπεδα. Η διαφορα ειναι εμφανεστατη.

Η αποφαση παρθηκε μετα απο σειρα πειραματισμων που διηρκησαν πολυ χρονο αλλα το αποτελεσμα ειναι το πλεον ικανοποιητικο.
 
  • Like
Reactions: mantos

ksaipas

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Aug 30, 2013
248
361
47
London, United Kingdom, United Kingdom
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Τα σπάει ο καινούριος Τηλεμαχος. Είχα την ευκαιρία να τον δοκιμάσω ο ίδιος όταν επισκέφτηκα το Βασίλη και έδωσε πιο έντονη γεύση ακόμα και στο σκέτο vg χωρίς άρωμα μείγμα μου. Απίστευτη δημιουργία!
 
  • Like
Reactions: imeothanasis

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Τα σπάει ο καινούριος Τηλεμαχος. Είχα την ευκαιρία να τον δοκιμάσω ο ίδιος όταν επισκέφτηκα το Βασίλη και έδωσε πιο έντονη γεύση ακόμα και στο σκέτο vg χωρίς άρωμα μείγμα μου. Απίστευτη δημιουργία!

Ρε να μην σου πω τίποτα... ήρθες Ελλάδα και δεν βρεθήκαμε? :oops:
Κι'εγώ δεν πήγα πουθενά και σε περίμενα :p



Καλημέρα παλικάρια... διακοπές τέλος... τα κεφάλια μέσα!!
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Όχι μικρό.... φτιάξε ένα 45λεπτο ρε φίλε να φτιαχτούμε!!!
Δεν βλέπω πλέον τον busardo αλλά εσένα θα σε δω :)
Πέτα και κανένα "almost τρια version" ή κάτι τέτοιο γιατί το επιθυμήσαμε :laugh:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
axaxaxa, αστο πανω μου αδερφε. Η μιξη Ελληνικης και Αγγλικης οπως και η μιξη γενικοτερα ειναι ειδικοτητα μου!

Ο κοσμος ομως τον πηρε ηδη τον Tilemaxo plus, οποτε το βιντεο δεν θα εχει και μεγαλο νοημα. Ισως και διοτι η γευση δεν αποτυπωνεται στο βιντεο
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Όχι μικρό.... φτιάξε ένα 45λεπτο ρε φίλε να φτιαχτούμε!!!
Δεν βλέπω πλέον τον busardo αλλά εσένα θα σε δω :)
Πέτα και κανένα "almost τρια version" ή κάτι τέτοιο γιατί το επιθυμήσαμε :laugh:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα 45 λεπτο θα είναι το μικρό βίντεο.
Αν μας μιλήσει και για τίποτα κανα πλακετ πάμε στο 2 ωρο χαχαχαχαχα:lol::lol::lol:
Γεια σου ρε Θάνο παιχταρά μέχρι και σε αυτό έχεις πρωτοτυπήσει ρε τρελοκομείο ;)
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Kαλημέρα παλικάρια :)

Θάνο δεν θα μιλήσω για τον Τηλέμαχο Plus... έτσι κι'αλλιώς όλοι γράφουν πολύ καλά λόγια παντού!
Θα σου πω μόνο ότι "έχεις γράψει"για άλλη μια φορά ....... με ένα ποστ σου.

Σου γράφει κάποιος να φτιάξεις έναν Τηλέμαχο που θα μπορεί ο καθένας να ρυθμίζει τα πάντα (ύψος τρύπας αέρα, μεταβλητό μέγεθος κτλ) και του γράφεις:

"very nice idea gekka! I have already done it. One of my prototypes is like this. It doesnt work buddy :)"

Πολύ καλή ιδέα αλλά δεν δουλεύει:yawn::w00t::lol:

Δώσε πόνο Θάνοοοοο... είσαι unique!!! :laugh::thumbs:
 
  • Like
Reactions: imeothanasis

manos gr

Super Member
ECF Veteran
Nov 27, 2011
364
488
42
GREECE,PIRAEUS
Καλημερα παιδια πηρα και εγω τηλεμαχο plus ειμαι πολυ ευχαριστημενος απλα δεν τα παω και τοσο καλα στο γραπτο λογο χαχαχαχα.να ρωτησω κατι....Στελιο η οποιο αλλο παιδι ξερει η ο Βασιλης εαν το δει αγορα συρμα τιτανιου απο Βασιλη και δεν μπορω να το στριψω δηλαδη το αφηνω και ανοιγουν οι σπειρες μονες τους πως να το πω....δεν περνουν σχημα να μεινουν σταθερες πανω στο τρυπανι.κανω κατι λαθος???

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Kαλημέρα παλικάρια :)

Θάνο δεν θα μιλήσω για τον Τηλέμαχο Plus... έτσι κι'αλλιώς όλοι γράφουν πολύ καλά λόγια παντού!
Θα σου πω μόνο ότι "έχεις γράψει"για άλλη μια φορά ....... με ένα ποστ σου.

Σου γράφει κάποιος να φτιάξεις έναν Τηλέμαχο που θα μπορεί ο καθένας να ρυθμίζει τα πάντα (ύψος τρύπας αέρα, μεταβλητό μέγεθος κτλ) και του γράφεις:

"very nice idea gekka! I have already done it. One of my prototypes is like this. It doesnt work buddy :)"

Πολύ καλή ιδέα αλλά δεν δουλεύει:yawn::w00t::lol:

Δώσε πόνο Θάνοοοοο... είσαι unique!!! :laugh::thumbs:
σε ευχαριστω πολυ πολυταξιδεμενε μου! Πραγματι εχω ενα πρωτοτυπο αλλα δεν δουλευει. Του εφτιαξα μεταβλητο πινακι με μεταβλητη τρυπα αλλα ειναι αισχος
 
  • Like
Reactions: steliosss

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλημερα παιδια πηρα και εγω τηλεμαχο plus ειμαι πολυ ευχαριστημενος απλα δεν τα παω και τοσο καλα στο γραπτο λογο χαχαχαχα.να ρωτησω κατι....Στελιο η οποιο αλλο παιδι ξερει η ο Βασιλης εαν το δει αγορα συρμα τιτανιου απο Βασιλη και δεν μπορω να το στριψω δηλαδη το αφηνω και ανοιγουν οι σπειρες μονες τους πως να το πω....δεν περνουν σχημα να μεινουν σταθερες πανω στο τρυπανι.κανω κατι λαθος???

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
δικιμασε να σφιγγεις καλα καθε σπειρα που φτιαχνεις Μανο
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread