Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
H γλωσσα εφευρεθηκε για να συννεοουνται οι ανθρωποι. Αυτο ομως που εχω προσεξει στην μικρη ζωη μου (25 ετων ειμαι), ειναι οτι οσο πιο πολυ μιλας, τοσο περισσοτερο παρεξηγεισαι με τον συνομιλητη και σε λιγο καιρο δεν του μιλας πλεον διοτι τσακωθηκες.

Έφτασες 25 ρε θηρίο;;;;;;;;;;; :laugh:

Έχεις δίκιο αδερφέ οτι ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείται!!
Υπάρχει όμως το αίσθημα της οικογένειας εδώ μέσα και ακόμα και αν παρεξηγηθεί κάποιος με κάποιον άλλον... σε λίγο τα βρίσκουν.
Είμαστε λοιπόν μια "οικογένεια" που ζούμε στο ίδιο "σπίτι" και έχουμε τα ίδια "ενδιαφέροντα".
Ακόμα και αν κάποιος παρεξηγηθεί... δεν φεύγει από το "σπίτι" του... και αν φύγει... θα γυρίσει κάποια στιγμή γιατί το νοσταλγεί και θα προσπαθήσει να λύσει την παρεξήγηση :)

Συμπέρασμα: Ο Μr Jobs (aka μυρμήγκι aka Billypapa) πρέπει να σταματήσει να είναι παρεξηγημένος μαζί μου επειδή θα του φάω τη δουλειά!!!

αααααααχαχχαχαχααααα σας το γύρισα πάλι στην πλάκα για να μη λέτε οτι σοβαρεύτηκα
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλησπερα σε ολους. Πλησιαζει το Πασχα, εγω πηζω βηβλιοθικη στο διαβασμα, οποιος κανει post φωτογραφιες απο μαγειριτσες, κοντοσουβλια, αρνια κλπ. θα παρει ενα καρο dislike!!!

ααααααχχχχχχχχχαααααααα, ρε τι μου θυμιζεις seek.

Aσε με τωρα γιατι τρωω αρνια, κοκορετσι κτλ:laugh:
 

manos3906

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 14, 2012
1,670
1,554
48
iraklio kreta
Ρεεεεεεε... πλάκα μου κάνετε σήμερα; Σας λέω καλημέρα-καλησπέρα, βάζετε "like" και φεύγετε;;;

Φεύγω κι'εγώ... πάω Επιτάφιο!!!

ταρταλιασες τελειος εσυ..................................
 

dioliv

Vaping Master
ECF Veteran
Dec 25, 2013
5,348
3,639
Greece Thessaloniki
Ρεεεεεεε... πλκα μου κνετε σμερα; Σας λω καλημρα-καλησπρα, βζετε "like" και φεγετε;;;

Φεγω κι'εγ... πω Επιτφιο!!!


Ααααχχχααχχαα Ααααχχχααχχαα Ααααχχχααχχαα



Βιηθεια μας... :D:D:D

vape Maniac
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αααααααααχχχχχχχχχαααααα μολις εκανα το ιδιο και ημουν ετοιμος να φυγω αλλα μετα διαβασα αυτο το ποστ και σκεφτηκα να πω μια καλησπερα σπαιντερ. Οκ, φευγω και εγω για επιταφιο και τα λεμε αργοτερα
Ρεεεεεεε... πλάκα μου κάνετε σήμερα; Σας λέω καλημέρα-καλησπέρα, βάζετε "like" και φεύγετε;;;

Φεύγω κι'εγώ... πάω Επιτάφιο!!!

 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread