Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

john67

Ultra Member
ECF Veteran
Aug 3, 2012
1,139
2,061
Athens, Hellas
Καλησπέρα σε όλα τα αλάνια

Μην πιστεύετε τα MME, ποτέ δεν πέφτουν μέσα σε αυτά που λένε και ποτέ δεν μας λένε το μέλλον.
Καλύτερα Λίτσα Πατέρα, Νίκο Χορταρέα ή στο μαντείο των Δελφών για μελλοντολογικές προβλέψεις :drool:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλημέρα σε όλους μετά από πολύ καιρό! !!! Εύχομαι να είστε όλοι καλα!! Τρέξιμο απίστευτο τον τελευταίο καιρό με την δουλειά (ναι υπάρχει ακόμα δουλειά) και τα νεύρα τσαταλια! ! Και δεν έφτανε αυτό πήρα απόφαση να παντρευτώ και προχτές έπεσε κεραυνός κι έκαψε το μαγαζί που θα γινόταν το γλεντι... Τι να πω....
Τις Καλημέρα μου!!

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
geo, εχεις τρελλαθει τελειως? Παντρευτηκες ρε συ??????
Να πανε ολε καλα σου ευχομαι αρχηγε μου και να ζησεις ευτυχισμενος.
Οσο για το μαγαζι, τι να πω. Τεραστια τυχη!!! lol
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Νομιζω οτι ο Θεος εδειξε την καλη του προθεση να μην τον αφησει να παντρευτει jer αλλα δεν το ελαβε το μυνημα ο geo :laugh:

(Θα τον εριχνε στην εκκλησια αλλα δεν ηθελε να χαλασει το σπιτι του)
 
Θανασση επειδη λογο εργασιας οποτε βγαινει σε διαθεσιμοτητα ο TILEMAHOS ειμαι στου διαολου το κερατο , υπαρχει περιπτωση οταν επιστρεψω να εχει περισεψει κανενα κομματι?
Εντελως τυχαια : 22mm Polish / Air control?
Λεμε τωρα μπας κι εχω την τυχη..
Ε μαγικε Θανο?

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
εννοειται jer. Στειλε ενα μυνημα στον Βασιλη και πες του να σου κρατησει ενα Τηλεμαχο ακριβως οπως τον θελεις και οταν γυρισεις ή ακομα και οταν εισαι εκει που θα εισαι, μπορει να σου τον στειλει :)
 

ftsimpros

Senior Member
ECF Veteran
Jun 21, 2013
146
297
53
Athens,Greece
7c39fa04e5a45c3c4ac7e60fa5d94cbd.jpg
Γεια σας αλάνια...!!!

Ftsimpros(keep vaping)
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
aaaaaaaxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaa
το τελευταιο ηταν καλο Φωτη :laugh:

Βαρεθηκε ο κοσμος με τα ιδια και τα ιδια ρε συ Φωτη. Κατσε να βγαλουμε κατι καλο οπως το νεο update του Τηλεμαχου και το ρημαδι το vir και το νημα θα επανελθει. Τωρα βεβαια θα μου πεις, γιατι δεν λεμε λοιπες μαλακιες και εξαφανιζομαστε. Μαλλον θελουμε και το innovation ταυτοχρονα!
 
  • Like
Reactions: ftsimpros

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
aaaaaaaxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaa
το τελευταιο ηταν καλο Φωτη :laugh:

Βαρεθηκε ο κοσμος με τα ιδια και τα ιδια ρε συ Φωτη. Κατσε να βγαλουμε κατι καλο οπως το νεο update του Τηλεμαχου και το ρημαδι το vir και το νημα θα επανελθει. Τωρα βεβαια θα μου πεις, γιατι δεν λεμε λοιπες μαλακιες και εξαφανιζομαστε. Μαλλον θελουμε και το innovation ταυτοχρονα!

Δεν μας φτάνουν οι ώρες της ημέρας ρε Θάνο! Όλη μέρα τρέχουμε να αδυνατισουμε μπας και μας κοιτάξει καμιά γυναίκα κάτω των 70 :p
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
ετσι οπως εγραψες το ΠΣΚ Στελιο, νομιζα οτι ευχοσουν καλο Πασχα :laugh:

Και εγω προσπαθω να αδυνατισω αλλα και οταν ημουν αδυνατος δεν με κοιταζε καμμια αδερφε, ουτε<70 ουτε> 70. Μονο η μανα μου με κοιταει και με γουσταρει :laugh:
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread