Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

vougiouklakis

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 15, 2012
575
464
Imeo Land-Athens
Και μια φωτο απο Μυκονο......εμεις οι 'νεαροι' ετσι την βρισκουμε !!

188c28cf2817e40353640fcbf992c2d8.jpg


Sent from my phone
 

ggero

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Jun 5, 2009
1,014
260
Greece
καλα περνατε αγορια! Εγω 5 ημερες στο Πευκι Ευβοιας και πολυ μου ητανε :(
Πευκί Εύβοιας ???? Γαμησέ με.... Ήμουνα 10 ημέρες 30 χλμ μακρυά απο εκεί και σήμερα ήρθα ... Πότε ήσουν ???
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Εύχομαι μόνο να μην συνέβει κάτι κακό και πήγες μόνο 5 μέρες.
Τιποτα δεν συνεβη Στελιο. Απλως γυρισα με σκοπο να παω και καπου αλλου αλλά δεν τα καταφερα
 
  • Like
Reactions: steliosss

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Πευκί Εύβοιας ???? Γαμησέ με.... Ήμουνα 10 ημέρες 30 χλμ μακρυά απο εκεί και σήμερα ήρθα ... Πότε ήσουν ???
Εφυγα πριν 20 ημερες Γιωργο!
Μαλλον πρεπει να δινουμε αναφορα που παμε καθε καλοκαιρι διοτι μπορει να πηγαινουμε στο ιδιο μερος την ιδια εποχη και ειναι κριμα να μην βρισκομαστε
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Ολα πανε καλα Μανο. Τα πραγματα ειναι οπως τα δει κανεις. Αν αναλογιστεις ποσα προβληματα εχεις και ποσες χαρες, η αναλογια ειναι 100/1. Οποτε γιατι δεν βλεπεις και τα προβληματα ως δημιουργικη χαρα να τελειωνουμε και να ειμαστε ολοι μεσα στην καλη χαρα?:banana:
 

manos gr

Super Member
ECF Veteran
Nov 27, 2011
364
488
42
GREECE,PIRAEUS
Πολυ σωστα αυτο προσπαθουμε ολοι μας εγω τουλαχιστον.να βλεπω τα προβληματα με αλλο ματι αλλα μερικες φορες ειναι δυσκολο.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Reactions: imeothanasis

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Ο Τσιπρας ειπε κατι καλο Μανο. "Ο μοναδικος φοβος ειναι ο φοβος". Δεν ειχε καθολου αδικο. Μπορει να μην του βγηκε το σχεδιο αλλα εκανε την προσπαθεια του. Τωρα θα πρεπει να βρει αλλο σχεδιο και παει λεγοντας.
Αν δεν εχεις προβληματα να λυσεις, τοτε καταστραφηκες
 

manos gr

Super Member
ECF Veteran
Nov 27, 2011
364
488
42
GREECE,PIRAEUS
Πολυ ωραιο αυτο που ειπε ο Τσιπρας Θαναση.αλλα εχει πολλα προβληματα να αντιμετωπισει και παει για εκλογες.βαρεθηκα να ψηφιζω του δωσαμε λαικη κυριαρχια και τωρα εκλογες.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αυτο που δεν μου αρεσε τελικα Μανο ειναι οτι παροτι ειχε καλες προθεσεις και πραγματι εργαστηκε σκληρα, δεν ειχε σχεδιο Β και επισης τον βλεπω να τα παραταει. Και τα 2 ειναι λαθη, διοτι σε οτι αφορα στο πρωτο σκελος, δεν πας να τσακωθεις με καποιον που ειναι 2,5 μετρα χωρις σχεδιο διαφυγης, και σε οτι αφορα στο δευτερο σκελος, δεν τα παρατας επειδη δεν πηγαν τα πραγματα οπως θα περιμενες. Το παλευεις μεχρι τελους.
 

manos gr

Super Member
ECF Veteran
Nov 27, 2011
364
488
42
GREECE,PIRAEUS
Καλημερα.αστα να πανε θα δειξει παλι με της εκλογες τι εχει να γινει.ποσα μνημονια ακομα θα δουμε.δεν μπορει να μεινει στην κυβερνηση με τοσα προβληματα μεσα στο κομμα του και για αυτο πηγε στης εκλογες.αλλα το ποσοστο του θα πεσει τωρα θα μου πεις που θα παει??σωστο και αυτο.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Θα δουμε ρε συ Μανο. Εγω παντως ειμαι βεβαιος οτι αργα ή γρηγορα θα την βρουμε την ακρη και θα γινουμε παλι μεγαλο εθνος. Απλως μπλεξαμε με μαλακες ή ασχετους ολα αυτα τα χρονια
 
  • Like
Reactions: netsplit

soulseek

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Aug 12, 2013
1,176
1,503
London, UK
Θα δουμε ρε συ Μανο. Εγω παντως ειμαι βεβαιος οτι αργα ή γρηγορα θα την βρουμε την ακρη και θα γινουμε παλι μεγαλο εθνος. Απλως μπλεξαμε με μαλακες ή ασχετους ολα αυτα τα χρονια

Δεν μπλεξαμε. Τους ψηφισαμε. Και οσο καιρο ο Ελληνικος λαος ηταν βολεμενος δεν αντιδρουσε, εκανε το αντιθετο, συνεχιζε να τους ψηφιζει.
 
  • Like
Reactions: steliosss

manos gr

Super Member
ECF Veteran
Nov 27, 2011
364
488
42
GREECE,PIRAEUS
Υπαρχουν ακομα και στης μερες μας βολεμενοι και κολλημενοι που πανε και τους ψηφιζουν.1 και 2 εκατομμυρια ελληνες δεν ειναι λιγοι.αλλα φοβησαν και τον κοσμο.χτυπανε εκει που ξερουν στα λεφτα και στης οικονομιες του απλου κοσμου.οι πλουσιοι τα πηγαν αλλου τα λεφτα τους.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Δεν μπλεξαμε. Τους ψηφισαμε. Και οσο καιρο ο Ελληνικος λαος ηταν βολεμενος δεν αντιδρουσε, εκανε το αντιθετο, συνεχιζε να τους ψηφιζει.

Δεν διαφωνω Seek αλλα καναμε την κινηση μας με τον Τσιπρα και δεν πετυχε. Ελπιζω να κανουμε νεα κινηση στις 20 Σεπτεμβριου.

Τελικα ομως δεν φταιει ποτε ο λαος κατα την αποψη μου. Οι κυβερνοντες εχουν την αποκλειστικη ευθυνη του δρομου που καθε φορα η χωρα παιρνει. Ο λαος απλως περιμενει
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread