Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

APOSTOLOS M

Senior Member
May 8, 2016
139
339
58
ATHINA HELLAS
Καλησπερα περα ως περα, ωρέ!
Το παραπανω που περιγραφεις Θανο ''Αν ηξερα θα το εφτιαχνα ρε συ Στελιο. Απλως αναγκαζεσαι να συνεργαστεις και γινεσαι μπουρδελο'', ειναι η ευχη και ταυτοχρονα η καταρα, των τελειομανων!
Δεδομενου πως εχουν τεραστιες απαιτησεις απο τους εαυτους τους, θεωρουν με μεγαλη βεβαιοτητα πως το ιδιο θα ισχυει και στις -πασης φυσεως - συνεργασιες τους!
Και σχεδον παντα προσγειωνονται στην πεζη πραγματικοτητα!
Εγω τοτε θα'λεγα, να ριχνουν και καμμια χριστοπαναγια, κανενα γαμοσταυριδι βρε αδερφε, ίνα επέλθει η εκτόνωσις!!
 
Last edited:

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Τα είπες όλα φίλε!!!!!!
Θα συμπληρώσω μόνο οτι Χριστοπαναφίες δεν πρέπει να ρίχνουμε.... υπάρχει μια καλύτερη βρισιά-ευχή.
Γαμώ τον αντίχριστό σου :)
Εκτονώνεσαι και δεν βρίζεις και τα θεία :laugh:
 

APOSTOLOS M

Senior Member
May 8, 2016
139
339
58
ATHINA HELLAS
Να σου πω την αληθεια Στελιο εγω ριχνω μεσα-μεσα, ετσι για να εκτονωνομαι! Τι μεσα-μεσα, δε λεω καλυτερα συχνα!
Θυμαμαι μια φορα τον Πατερα μου -έφυγε πρίν δύο χρόνια κι ακόμη δε μπορώ να συνηθίσω και ούτε πρόκειται- που μου ειχε πριν αρκετα χρονια, αστειευομενος για κατι που με προβληματιζε εντονα με καποιους!
-Μη φοβασαι ρε χαμενε! Με τη βοηθεια του Θεου, θα τους γ@@@@@@με την Παναγια!!!!
Εμεινα ξερος απ'τα γελια και τα ξεχασα ολα διαπαντως.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλησπερα περα ως περα, ωρέ!
Το παραπανω που περιγραφεις Θανο ''Αν ηξερα θα το εφτιαχνα ρε συ Στελιο. Απλως αναγκαζεσαι να συνεργαστεις και γινεσαι μπουρδελο'', ειναι η ευχη και ταυτοχρονα η καταρα, των τελειομανων!
Δεδομενου πως εχουν τεραστιες απαιτησεις απο τους εαυτους τους, θεωρουν με μεγαλη βεβαιοτητα πως το ιδιο θα ισχυει και στις -πασης φυσεως - συνεργασιες τους!
Και σχεδον παντα προσγειωνονται στην πεζη πραγματικοτητα!
Εγω τοτε θα'λεγα, να ριχνουν και καμμια χριστοπαναγια, κανενα γαμοσταυριδι βρε αδερφε, ίνα επέλθει η εκτόνωσις!!

Μαλλον εχεις δικιο Αποστολε. Οσες φορες προσπαθησα να συνεργαστω δεν τα καταφερα. Ολο κατι μου εφταιγε. Το σημαντικοτερο ηταν οτι κανεις δεν εκανε αυτα που συμφωνουσαμε. Οτι ναναι δηλ. Παντως τα μπινελικια παιζουν διοτι απο τοτε που τα ξεκινησα, ολα πανε καλυτερα. Μερικοι βεβαια δεν καταλαβαινουν ουτε απο αυτα, ουτε απο εξωδικα. Κατι τετοιοι τυποι θελουν σκοτωμα αδερφε.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Να σου πω την αληθεια Στελιο εγω ριχνω μεσα-μεσα, ετσι για να εκτονωνομαι! Τι μεσα-μεσα, δε λεω καλυτερα συχνα!
Θυμαμαι μια φορα τον Πατερα μου -έφυγε πρίν δύο χρόνια κι ακόμη δε μπορώ να συνηθίσω και ούτε πρόκειται- που μου ειχε πριν αρκετα χρονια, αστειευομενος για κατι που με προβληματιζε εντονα με καποιους!
-Μη φοβασαι ρε χαμενε! Με τη βοηθεια του Θεου, θα τους γ@@@@@@με την Παναγια!!!!
Εμεινα ξερος απ'τα γελια και τα ξεχασα ολα διαπαντως.
ααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααααααααααα
 
  • Like
Reactions: APOSTOLOS M

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
-Μη φοβασαι ρε χαμενε! Με τη βοηθεια του Θεου, θα τους γ@@@@@@με την Παναγια!!!!

αααααααααααααααααααααχχχχααααααααααααααα ΤΡΟΜΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

APOSTOLOS M

Senior Member
May 8, 2016
139
339
58
ATHINA HELLAS
Καλησπερα παιδια.
Θανο μολις διαβασα απο τον επισημο πωλητη, πως θα πανε Ισπανια 100 Cybrillion.
Θα στειλεις και dr Antismoke τωρα?
Για να κανω τον προγραμματισμο μου το λεω, αν και ηδη ο John 67 εγραψε στο νημα του e-Kapnisma για καμμια 20αρια μερες.
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Ρε τα έχετε κάνει σκατά!!
Ο ένας δεν μπαίνει fb, ο άλλος δεν μπαίνει στα φόρουμς..... σας κυνηγάμε να σας βρούμε!!
Άμα σας πιάσωωωωω... θα σας μαμήσωωωωωωω :laugh:

Από σήμερα όποιος θέλει να αγοράσει Πρωτέα, μπορεί να το κάνει ελεύθερα χωρίς να χρειάζεται να έχει κάνει κράτηση στη λίστα!!!!
Αν βιάζεστε υπάρχει στον Ιταλό πωλητή Risultati ricerca per: 'Proteus' | Bitfumo | Ecommerce sigarette elettroniche
.... αλλά και σε λίγες μέρες στον Έλληνα The GG (The Golden Greek) - Dr Antismoke - Dr Antismoke
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Ρε ουστ παλιο ss :p
Τι να δω ρε... η γυναικα θέλει "η μούρη σου μου φαίνεται γνωστή"
Πάω να δω ταινία μόνος στην κρεβατοκάμαρα.
Πάλι καλά που βάζει πάντα καλές ταινίες το star για να βλέπει ο κοσμάκης αλλά είναι πάντα 3+ ετών και τις έχω δει.
καλό βράδυ :smokie:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλησπερα παιδια.
Θανο μολις διαβασα απο τον επισημο πωλητη, πως θα πανε Ισπανια 100 Cybrillion.
Θα στειλεις και dr Antismoke τωρα?
Για να κανω τον προγραμματισμο μου το λεω, αν και ηδη ο John 67 εγραψε στο νημα του e-Kapnisma για καμμια 20αρια μερες.
εννοειται Αποστολε. Απο εδω και περα, οτι στελνω εξω θα στελνω και στον antismoke
 

APOSTOLOS M

Senior Member
May 8, 2016
139
339
58
ATHINA HELLAS
Καλησπερα παιδες!
Μια χαρα ολα, Θανο.
Κατα τα αλλα, ξαναμιλησα με Antismoke πριν λιγο και πηρα θεση.
Ενα πραγμα ακομη που ηθελα να σου πω, ειναι το εξης.
Αν ειναι ευκολο -αν και όποτε μιλησεις με τους Ευρωπαιους πωλητες- πεισε τους να στελνουν και το tracking number, μαζι με την επιβεβαιωση της αποστολης της παραγγελιας.
ΑΚΥΡΟ!!
Μια χαρα ειναι οι ανθρωποι, τουλαχιστον ο Herman, που επιβεβαιωσα πριν λιγο, σχετικα με μια χθεσινη παραγγελια μου!
Μου εστειλε μαιιλ τωρα και μου λεει πως πρεπει να συνδεθω με το λογαριασμο που ειχα φτιαξει στο κατάστημά του και κει φαινεται. Παντως μου το ξαναστειλε!
Μπηκα στο λογαριασμο μου με τους κωδικους και κει φαινονται τα παντα.
Μαλλον το ιδιο θα γινεται και με τον e-breeze γιατι εκει θελει ουτως ή αλλως λογαριασμο για να αγορασεις!
Επομενως!
''Μηδενί δίκην δικάσεις, πριν αμφοίν μύθον ακούσεις''
Κανενα μη δικασεις, αν δεν ακουσεις και των δύο, την ιστορια.
 
Last edited:

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Καλησπερα παιδες!
Μια χαρα ολα, Θανο.
Κατα τα αλλα, ξαναμιλησα με Antismoke πριν λιγο και πηρα θεση.
Ενα πραγμα ακομη που ηθελα να σου πω, ειναι το εξης.
Αν ειναι ευκολο -αν και όποτε μιλησεις με τους Ευρωπαιους πωλητες- πεισε τους να στελνουν και το tracking number, μαζι με την επιβεβαιωση της αποστολης της παραγγελιας.
ΑΚΥΡΟ!!
Μια χαρα ειναι οι ανθρωποι, τουλαχιστον ο Herman, που επιβεβαιωσα πριν λιγο, σχετικα με μια χθεσινη παραγγελια μου!
Μου εστειλε μαιιλ τωρα και μου λεει πως πρεπει να συνδεθω με το λογαριασμο που ειχα φτιαξει στο κατάστημά του και κει φαινεται. Παντως μου το ξαναστειλε!
Μπηκα στο λογαριασμο μου με τους κωδικους και κει φαινονται τα παντα.
Μαλλον το ιδιο θα γινεται και με τον e-breeze γιατι εκει θελει ουτως ή αλλως λογαριασμο για να αγορασεις!
Επομενως!
''Μηδενί δίκην δικάσεις, πριν αμφοίν μύθον ακούσεις''
Κανενα μη δικασεις, αν δεν ακουσεις και των δύο, την ιστορια.

axaxaxa, το ρητο ειναι βασιμο Αποστολε! Το να ακουμε τη μια πλευρα της ιστοριας ειναι ενα απο τα μεγαλα προβληματα της ανθρωποτητας (μαζι με την ελλειψη σωστης επικοινωνιας και κατανοησης των προς συζητηση θεματων), γι' αυτο και δημιουργουνται κλικες. Τελικα ο κοσμος διαιρειται μονος του χωρις να του φταιει κανενας.
 
  • Like
Reactions: APOSTOLOS M

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Θα σου πω και εντυπώσεις από ζιρκόνιο στο τηλ!!!!!!!!!
Το έχω βάλει παντού και μαμάειιιιιιιιιιι.
Γεύση, ατμός, κατάλοιπα.... τα κοίταξα και θα στα πω και κατ'ιδίαν
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread