• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Co palimy na dzien dzisiejszy?

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Nie zarzekam sie, moze kiedys bede krecic wlasne garzlki. Jak na razie kupuje gotowe produkty.
Jednakze absolutnie mi to nie przeszkadza i fascynuje mnie moja przygoda a raczej droga z epapierosem.
Niemal kazdego dnia mam reminescencje przeszlosciowa...jak sie czulam fizycznie i psychicznie palac papierochy (w Polsce Extra Mocne z filtrem a tutaj Mallboro Mietowe).

Tyle tego sprzetu wszedzie zmienne napiecia, kartomizery, atomizery, tanki przerozne, kleromizery, tanki do krecenia wlasnych grzalek...w glowie sie kreci...ciezarowke zamowic...a polowa to smietnik... klonow lepszych i gorszych pelno tez.

Co pale najczesciej na dzien dzisiejszy?

HH357 (pisalismy juz o tym) swietny... Ava atomek tez dobry !!!
Mowia, ze Avid pracuje nad tankiem z atomizerem w srodku. Nhaler sprzedaje swoj ale jakos sie nie kwapie kupic od nich.
Kanger T2, Phoenix XL 1.5 ml. dolna grzalka, oczywiscie ViVi Nova (mala i duza) i Screw tank (Smoktech).
Calkowicie zrezygnowalam z tankow kartomizerowych...nawet Fusion kartek nie oddaje mi takiej przyjemnosci jak klerki.
Czystosc plynu i smak podczs palenia mi odpowiada a do tego prostota w napelnianiu i czyszczeniu jest dla mnie duzym plusem.

Kanger T2, Phoenix XL 1.5 ml dolna grzlka, ViVi Nova (mala i duza) i Screw tank (Smoktech).
Te clerki nie sa oczywiscie bez wad (a co nie jest? ).

KangerT2.
Fajny, badzo ladnie sie pali, bardzo lubie to, ze pracuje lekko przy zaciaganiu sie. Smak plynow oddaje bardzo milo.
Jest nieduzy i prezentuje sie dla mnie niezle na moich Ego Twistach. Bardzo poreczny do codziennego biegania.
Maja swoja wade tez, bo zdarza mi sie ze plyn wycieka do polaczenia baterii. pobawie sie troszke z plastykowymi czapeczkami na coil head i pali sie fajnie dalej.
Nie napelniam ich calkowicie ale okolo 2/3. Dymek jest troche za duzo powietrzny.

Phoenix XL 1.5 ml.dolna grzalka,
Tez bardzo lubie ale nieporecznie jest to, ze trzeba napelniac strzykawka i przycinam sznurek bardzo blisko do obudowy aby sie plynnie palilo.
Jak juz to zrobie to naprawde smak i dymek jest wysmienity...tak jak lubie... nie za bardzo powietrzny dymek i nie za ciezko w zaciaganiu sie.
Z wygladu to nie sa za piekne ale bardzo je lubie tez. Szybko sie czysci, przepale grzalke i gotowe.

ViVi Nova 3.5 i 2.5 (duza i mala)
Tutaj to ja sie na poczatku bardzo pogniewalam na ViVi Nova. Kupilam 3.5 pierwsza wersje jak tylko sie pokazala na rynku. Pomylka calkowita i fiasko... calkowicie nie do palenia. Wyrzucilam wszystko do smietnika...tube tylko zostawilam... i dobrze bo niedawno sie skusilam na versje 3. Pierwsza wersje wypuscili z wada do skorektowania szybkiego, zarobili pare grosza i wypuscili skorygowana dobrze pracujacy parownik.:laugh:
Jak bedziecie chcieli to kupcie tylko version3. No poprostu tak mnie kusilo ze musialam sprobowac.
ViVi Nova V3 jest badzo fajna. Nic nie przypala i smaczek przyjemny i gesty dymek. Pali sie bardzo plynnie. Zmienili coil head.
Mowia w opiniach, ze niczym sie nie roznia od starych z wyjatkiem tego, ze sznurek jest dluzszy. Ale ja porownujac coil head widze,ze nowa versja inny bo ma taki obrzezek metalowy aby zatrzymac czapeczke plastikowa coby nie naciskala na sznurek. Sama czapeczka jest tez troszke inna w srodku.
Dlatego nic nie przypala bo nic nie naciska na sznurek i nie musze nic kombinowac z nacinaniem czapeczki plastikowej. Tak wiec pali sie bardzo dobrze, dla mnie osobiscie troche ciezko sie zaciagac bo osobiscie lubie lekkie zaciagniecia...ale to osobiste preferencje. Tez swietnie sie czysci i napelnia prosto.

Mini ViVi Nova 2.5 jest mniejsza ...taka smukla i szczupla i wyglada swietnie na Ego Twistach. Dla mnie osobiscie pracuje lepiej niz duza bo zaciaga sie lekko.
Pisza ze 2.5 ale na tubie jest 2.0.
Nie mam absolutnie problemow z przypalonymi zaciagnieciami.Smak bardzo dobry i dymek przemily dla mnie.
W tym maluchu nie znalazlam jeszcze zadnej wady.
Bardzo fajne jest to ze coil heads sa te same do Malej i Duzej.

Screw Tank 6ml by Smoktech.
Tego diabelka to zostawilam na koniec. Kupilam ot..tak dla ciekawosci co to jest warte i kolor mi sie podobal ...czerwony.
Tak od razu po rozpakowaniu to ten tank nie dzialal tak jak powinien dla mnie.
Ale sie uparlam i pobawilam sie troszke aby ponacinac czapeczke plastikowa. Pare zmarnowalam aby dopasowac jak nalezy no i mi sie udalo.
O jejku to jest prawdziwy diabelek albo bestia. Pali sie na nim po prostu niesamowicie. Specjalnie zadedykowalam moj ulubiony #1 plyn 70Vg/30Pg Malty od Backwoods Brew tylko do tego tanka. Smak jest po prostu wspanialy i dymu az siwo w pokoju jak go pale. Zaciagniecia sa wspaniale !!!
Jest duzy i pale na nim tylko w domu...nio i tak w rzeczywistosci to nie jest za piekny ale bardzo solidnie zrobiony. Ma metalowe nakretki ktore sie wkreca do metalu a nie go plastiku jak w ViVi Nova. Wyglad taki troche powiedzialabym od siekiery... ale co mi tam... i tak go pale w domu.
Zuzywa bardzo duzo plynu ale sie nie dziwie po ilosci dymu. Dymek jest mokry i gesty i smak jest przepyszny. pale go w domu bo trzeba go troche rozbujac i dobrze nasaczyc po pewnym czasie nieuzywania. Mowie Wam jak sie przysiade to 2 ml w godzine przepale...ale warto.
Czasem mysle, ze tyle rabanu o tych ViVi Nova i innych a ten diabelek jest po prostu w/g mojej opini niedoceniany. Czytalam pozniej, ze dla niektorych epalaczy dziala swietnie zaraz po rozpakowaniu. W moim przypadku tak nie bylo ale przeciez to taka mala poprawka, ze tylko marzyc o takiej.

P.S Wiem, ze te parowniki to pewie nie sa w guscie wiekszosci Szanownych Czytelnikow, ktorzy tu zagladaja...ale moze ktos tu czasem zagladnie i przyda mu sie moje spostrzerzenia. :)

od lewej: Phoenix XL, Mini VIVI Nova, Kanger T2, ViVi Nova 3.5 V3, Kanger T2, Screw Tank by Smoktech.
2hclydg.jpg
 
Last edited:

Drizzit

Full Member
Verified Member
Na dzien dzisiejszy e-palimy 3 sztuki :

trio11.jpg

Od lewej: Orion v2.1 -> Orion v2.0 -> SturmMod + ETERNITY by Vision.
Prostota obsulugi i swietny smak + kop w pluca :)
Zaskakuje "chinszczyzna" pod postacia ETERNITY. To atomizer 2in1 Tank oraz drip. Jak dla mnie, poza iMist Biansi, najlepiej wykonany i dzialajacy atomizer.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Chyba sie skusze na Eternity, sa rozne opinie o nim ale wlasnie te funkje (driping i tank) sa bardzo interesujace. Nie wiem... ale to krecenie grzalek to chyba nie jest takie trudne. No coz bede sie uczyc.
Nie mam czasu na jezdzenie na epapierosowe spoty a tutaj gdzie mieskam pomimo, ze stolica stanu to nie znam nikogo kto wapuje.
ECF jest dla mnie przyjacielem i doradca:). Mysle,ze bede musiala kupic dwa bo znajac siebie i bedzie to pierwszy dla mnie parownik do krecenia grzalek to pewnie cos popsuje albo polamie. A tak mowiac szczerze to ciesze sie, ze bede mogla cos pomajstrowac bo teraz te parowniki co uzywam to jakos dzialaja bez problemow i fajnie mi sie pali...a na wieczorne sesje to ten Screw Tank jest przepyszny...:laugh:
Milego wapowania Wam wszystkim zycze:)
 
Last edited:

Tomba

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Mar 22, 2012
141
79
Poland
Na dzień dzisiejszy zostawiłem sobie Penelope od Imeo i to tyle ze sznurkowców. Watek też już nie używam.
Wchodzę w mesha. Ciężka i żmudna robota (zwłaszcza na początku), ale warto.
@ Kasia z tym, że Tobie może być trudno z meshem.
Trzeba dużo czytać na ten temat, dużo oglądać filmów, mieć wiele cierpliwości i samozaparcia oraz dobrych doradców (patrz Edziu Nożycoręki :)).
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Fajny ten Biansi Imist. Na pewno duzy krok do przodu w porownaniu z Ego tankami...oh...tak dobrze pamietam te knoty i inne klopoty.
Niezle nawet mi sie pali. Inaczej, no i smak nie tak wyrazisty jak w klerkach albo dobry atomek, ktore uzwam. No ale tesknilo mi sie za tankiem...chyba maly sentyment z przeszlosci :D.
Zamiast Eternity idzie paczka do mnie z A2-TM...bede miec zabawe...nauke...i tanka...mam nadzieje ze opanuje. No ale zimno idzie i bede czas wiecej spedzac w domu.
Co jeszcze ...chcialabym sie wz wami podzielic o High Desert Vapes .
Bardzo lubie plyny od nich a szczegolnie Dueling Banjos, Myshell's RY4 !
Dueling Banjos i Myshell's RY4 sa tytoniowe ale mam duzo innych slodkosci :pi sa naprawde bardzo dobre, gladkie bez podsmakow.
Pewnie napisze o nich wiecej ale w odpowiednim thread. Aha... oni jescze maja piekne szklane karto tanki ale ich nie probowalam bo watkowych juz nie pale.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
No to pare dni palenia na moim Bulli A2 TM... no i dzis otrzymalam Vision Eternity .

Bulli jest bardzo fajny i jest sliczy dla mnie. Srebrny kolor ale prezentuje sie bardzo czarujaco na kazdej baterii.
Nawet te napisy na nim mi sie podobaja...no i bardzo lubie miec pracujacy Tank B. Nic mi nie cieknie...
sa bardzo fajnie niemiecko-subtelne. Pewnie bylby dla mnie prawdziwym przebojem jak siedzialam w Ego Tankach...
podobal mi sie tak chyba od roku ale nie chcialo mi sie zamawiac z Niemiec a do tego krecenie grzalki to nawet w glowie mi nie bylo.
No ale jest tutaj w US sprzedawca z ekskluzywnym prawem na jego sprzedaz.
Pali mi sie na nim bardzo ladnie, no i lubie ten tank B. Smak nie jest tak wyrazny ale dymek jest przyjemny. Jestem bardzo
zadowolona z zakupu.
Zrobilam druga grzalke bo pierwsza to spalilam na drugi dzien. Zachcialo mi sie patrzec na ten drut jak sie jarzy no i spalilam:p.
Ta druga to ukrecilam na 2.0 Ohm. Zrobilam troszke inaczej z knotem po obejrzeniu niemieckiego filmiku i jest swietnie, bardzo lekko sie pali
i dystrybucja plynu jest wspaniala (jak na razie...odpukac). Straszny nowincjusz w tych RBA jestem. to tyle na razie o Buli.

No a teraz o Eternity. Przyjechal wspaniale opakowany i eleganckie chyba metalowe pudeleczko i w srodku wszysto bardzo pieknie ulozone.
Naprawde, jest nieslychanie milo otrzymac taka przesylke. Prezentacja, wykonanie na piatke z plusem...bravo to Vision.Wszystkie czesci sa chromowe i blyszcza sie milutko.
Jak na razie to pale chyba ze dzwie godziny i spisuje sie tak samo jak sie prezentuje. Pale na razie na grzalce fabrycznej (1.7 Ohm)
Na dripa to dalam 30 kropelek, odczekalam minutke...i pali bardzo ladnie
i dymku duzo. Dymek nie jest goracy a smak nie jest 100 procent wyrazisty. co nie oznacza, ze jest niedobry. Och...naprawde jest mi
przyjemnie teraz usiasc w fotelu i dialektowac sie tymi moimi nowymi zabawkami.
Sprobowalam rowniez na tanka ( typeA ) funcje i nie mam na razie zadnych klopotow. odnosze sie troche z rezerwa bo dosc duzo uzytkownikow pisze o wyciekach plynu... no ale to zobaczymy :).
 
Last edited:

Perwers

Full Member
Jan 28, 2012
10
3
Poland
Witaj Kasiu.

Mam pytanko.Dostałem właśnie po dwie sztuki Vivi Nova V3 i Screw Tanka.Problem z tym ostatnim jest taki,że,jak napisałaś wcześniej,bobrzy od nowości.
Czy mogłabyś pomóc (rozwinąć) kwestię nacięcia tej czapeczki?Byłbym bardzo wdzięczny za opis/zdjęcia.
Rzadko się tutaj loguję,ale często czytam i te parowniki kupiłem własnie ze względu na Twój post. :)
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Witaj Kasiu.

Mam pytanko.Dostałem właśnie po dwie sztuki Vivi Nova V3 i Screw Tanka.Problem z tym ostatnim jest taki,że,jak napisałaś wcześniej,bobrzy od nowości.
Czy mogłabyś pomóc (rozwinąć) kwestię nacięcia tej czapeczki?Byłbym bardzo wdzięczny za opis/zdjęcia.
Rzadko się tutaj loguję,ale często czytam i te parowniki kupiłem własnie ze względu na Twój post. :)

Hello Perwers,
Zacznij od wyciecia 1/2milimetr / 1/2 milimetr kwadracikow po przeciwnych stronach silikonowej czapeczki.
Naloz czapeczke tak aby naciecia pokrylyy sie ze sznurkami na head coil.
Czyba im za ciasno szczegolie jak dokrecisz ustnik. W ten sposob jest lepszy przeplyw plynu do grzalki.
Ja pale na nim 70/30 VG/PG i moj plyn jest dosc gesty to musze naciac troche wiecej.
Wiesz niektorzy radza po prostu skrocic cala czpeczke. Ja nacinam kwadraciki ... bo jak zle wytne to zawsze moge
cos poprawic. Nie ma duzo pracy ale musisz sobie poprobowac.
W tych tankach to to obinam sznurki tak aby dotykaly scian tanka dodatkowo. Jak palisz rzadszy plyn to nie mysle,
ze ci bedzie to potrzebne ale zawsze masz taka mozliwosc.
Wedlog opini niektorych obcinanie sznurkow absolutnie nie wplywa na nic i tylko musisz przechylac tank wiecej.
Dla mnie osobiscie jest roznica a szczegolnie jak palisz plyn z wieksza iloscia VG a przechylac tank i tak musisz
nawet jak nie obcinasz sznurkow.
Mam nadzieje, ze dopasujesz czapeczke i bedziesz mial radoche z tego tanka tak samo jak ja...
Prosze napisz jaki rezultat.

Jak sobie to wszystko powolutku dopasujesz to zobaczysz jaka bedziesz mial przyjemnosc,
chmury dymu i fantastyczny smak :laugh:.
Radze Ci rowniez uzywac tego tanka na zmienno napieciowej baterii ja uzywam na LavaTube.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Dzisiaj czyscilam i przepalilam grzalke do mojego Bulli i zakonczylo sie sukcesem :laugh:
Plyn 50/50VG/PG ciasto truskawkowe :p... od Kick Bass smakuje i dymkuje pieknie.
Eternity jeszcze nie czyscilam i nic nie ruszalam bo chodzi bardzo ladnie, wole na dripie go palic.
Tak jakos mnie korci, zeby go poczyscic ale sie trocha boje, ze "przeczyszcze" :laugh:...no ale mam
zapas w razie czego...

update:

Warunki piekne...wszystkich z domu wymiotlo...nawet kotka gdzies wcielo...
No i oczywiscie ja do swojego epapierosowego krolestwa...przynajmnie tutaj
jestem krolowa i rozkazy sama sobie wydaje.
Oczywiscie, ze nie wytrzymalam i rozkrecilam Eternity, umylam i przepalilam.
...dziwne..i nic nezwyklego sie nie stalo:?: :laugh:.
Napelniam tylko 20 -25 kropli plynu. naprawde pali sie bardzo fajnie. Na Eternity
to lubie tytoniowe plyny. Smak jest bardzo dobry. Najbardziej lubie ta niesamowita
czystosc plynu w czasie palenia. Musze sie Wam przyznac, ze ta czystosc i swiezosc
w paleniu na nim to pierwszy raz doswiadczam (z wyjatkiem atomizerow).
Moge sobie tylko wyobrazic jak fajnie sie pali na lepszym tego rodzaju parowniku:).
 
Last edited:

Perwers

Full Member
Jan 28, 2012
10
3
Poland
Powiem Ci Kasiu,że nie odpisywałem,bo byłem bardzo zajęty delektowaniem się mocą/dymieniem zarówno Screw Tanka,jak i Vivi Nova v3.
Według mnie miałaś rację,Screw Tank działa dużo wydajniej.Przeróbkę robiłem w warunkach (prawie) polowych,ale już nie bobrzy nic.
Lekko z powierzchnią wyciętej gumy przesadziłem,więc nie moge napełniać bardzo blisko końca podziałki.
Mam jeszcze jednego,jak mi ten wysiądzie i na nim spróbuję zrobić przeróbki.
O zakupie PV z VV zadecydowałem w sumie już przed Twoją odpowiedzią na posta.Nabyłem coś z logiem firmy Tellson - nazwy firmowej nie znam.
W sklepie ok. 300 zł,taka typowa "Tuba" z VV,ale nie miałem jeszcze żadnych zastrzeżeń.
Poza jednym...tak się zapomniałem przy dymieniu owego parownika i baterii z VV(po raz pierwszy),że zostawiłem go gdzieś u któregoś ze znajomych i teraz muszę go szukać.
Ogólnie duży plus za te grzałki,jedne z najlepszych jakie paliłem w Ojczyźnie.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Poza jednym...tak się zapomniałem przy dymieniu owego parownika i baterii z VV(po raz pierwszy),że zostawiłem go gdzieś u któregoś ze znajomych i teraz muszę go szukać.

:lol: :lol:Ahaaa...a czy Ty czsem nie wapowales malego piweczka... mily dzentelmenie?...:toast: :lol: :lol:

Bardzo mnie ucieszylo, ze lubisz Screw tank...mnie troche tez zeszlo aby odpowiednio naciac silikonowa czapeczke ale kupilam
dodatkowo kilka coil head to mialam na czym eksperymentowac.
Czytalam tez, ze niektorzy poprawia drut na grzalce bo czasem jest nierowno...ja tego nie robilam bo grzalki oglnie wygladaja
dobrze na moich.
Super, ze kupiles VV mod !
Wiesz, jak bedziesz mial mozliwosc to sprobuj Mini ViVi Nova, wprawdzie nie ma takiej pojemnosci jak normalna ale dla mnie
pali sie lepiej. Te maluchy sa swietne do codziennego biegania i bardzo poreczne/milo wygladaja na Ego Twist :).
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Kupilam Vision eGo Spinner 1300mAh aby sprobowac jak sie na nim palic.

Jest krotszy od eGo Twista 1000 mAh ale za to jest grubszy...pewnie o okolo polowa centymetra.
Nie lubie za bardzo tego, ze guzik paleniowy pokrywa sie z obudowa i jest mi niewygodnie naciskac.
W eGo Twiscie guzik paleniowy troszeczke odstaje i jest swietnie.
Zaskoczona jestem lekkoscia tej baterii.
Zmiana pokretla voltowego na troche bardziej widoczna nie ma dla mnie znaczenia (...i tak do obydwoch musze nalozyc okulary)
a pozatym dla mnie osobiscie ta zmiana jest niewielka.
Jak dziala w paleniu? Nic szczegolnego i nadzwyczjnego w dzialaniu tej baterii nie ma. Ego Twist dziala zdecydowanie lepiej
w zmianie voltow i wyraznie czuje zmiane.
Zmiana voltow w Spinner nie jest wyrazna...krece i krece i duzej roznicy nie ma. Mam ta baterie od kilku dni i nie lubie.
Wedlug mnie absolutnie nie ma sensu wydawac na to pieniedzy i lepiej kupic Twista bo duzo lepszy jezeli ktos lubi tego rodzaju egonki :).

note:

Musze zwrocic moje slowo o Spinner poniewaz na dzien dzisiejszy pracuje bardzo ladnie.
Pewnie mialam zalozony niedobry parownik.
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
R Tank od Smoktech.
14nz19z.jpg
2j4tydf.jpg


Przez pierwszy dzien nie udalo mi sie palic na nim dobrze. Caly czas przypalalo. Nawet zmienilam plyn na 30/70 PG/VG.
Plyn mi nie dochodzil dobrze do grzalki nawet na 3.2V.
Rozebralam na czesci. Sznurek byl bardzo ciasny i sztywny i male dziurki nie nadarzaly ciagnac plyn.
Zrobilam nowa grzalke z trzech 1 milimeter sznurkow, wyszla mi 2.2 Ohm. Wszystkie sznurki rozdzielilam. Poskladalam
wszystko do kupy i sama bylam ciekawa co tam "wymodzilam" sobie.
Wyszlo wspaniale ! teraz kopci bardzo uroczo. Smak jest bardzo dobry i moje plyny 50/50 PG/VG uzywac bez problemu.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu :).

Male spostrzezenia:
1.Jak juz wszystko razem zlozylam to mialam error ze grzalka nie dziala. Ale jak zbudowalam i przed zlozeniem,to erroru nie bylo.
No to ponownie rozkrecilam i zbudowalam nowiutka grzalka z takim samym Ohm. Na tubie nie ma gwintow do dokrecania tylko
sie wciska metalowa podstawe - to mozna sie zasugerowac ze wszystko jest polaczone. Jak tuba jest wcisnieta to nalezy dokrecac metalowa podstawe az poczuje sie opor.
2. Jakosc wykonania nie jest rewelacyjna. Z wygladu to nawet ladnie sie prezentuje ale po dokladym przegladzie czuje sie tanie wykonanie.
3. Aby bez klopotu wlozyc sznurki przez male otwory to konce nakrecam folia aluminiowa.

Sumujac:

Mily dodatek do moich parownikow. Tania jakosc i plastik w srodku nie wrozy na dlugi czas uzywania.
Jesli ktos liczy na to,ze bedzie to podstawowy parownik na co dzien to mysle ze lepiej kupic cos solidniejszego.
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Dzisiaj?

Brazowe Provari Mini v2.5 z Bella tank'iem. Jest sobota, poczta jeszcze jezdzi (dobrze ze nie rowerami bo nic bym nie dostal w jednym kawalku) wiec czekam na AMP Tank od Cisco z kilkoma HH357. Zapowiada sie niezle ^^ View attachment 206230 View attachment 206231

Widze, ze wybrales SS Bella tank...wszystkie prezentuja sie pieknie.
Napisz jak Ci idzie z AMP...ja mam wszystkie trzy kolory (black, clear, gold) a w srodku HH357 :).
Nowy w epapierosach nie jestes to szybko opanujesz Ampa.
Dla mnie sa wspaniale...Zenek pro jest bardzo zaniedbany, dyplomatycznie mowiac.

P.S To brazowe Provari wyglada wysmienicie!
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread