• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Czy moda na Moda to tylko moda ?

Status
Not open for further replies.

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
A to moja malutka kolekcja do palenia na codzień (stąd to ego a kablu :p ) Więcej nie potrzebuję, nie kupuję i nie składam (przynajmniej do końca roku :lol: )

mody2.jpg
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
A to moja malutka kolekcja do palenia na codzień (stąd to ego a kablu :p ) Więcej nie potrzebuję, nie kupuję i nie składam (przynajmniej do końca roku :lol: )

mody2.jpg

Bardzo piekna i bardzo meska ...kolekcja... slicznie i tak gustownie wygladaja :p Edward...milego wapowania.:)

:lol: O Boze... ja mam jeszcze trzy mody zamowione i koniec z wielkimi zakupami (mam nadzieje). :lol:
 

igs

Full Member
Dec 6, 2011
58
76
Poland
Mody są super, właśnie bawię się GG Stealth :D
Fajna zabawa jest przy tworzeniu nowych modów, a radość ze swojego dzieła, bezcenne :p

Zabawę przy tworzeniu modów ma Łukasz, a ja jedynie co mogę zrobić to patrzeć mu przez ramię i nie przeszkadzać :) Czasem sie na niego gniewam bo mam wrażenie że poświęca modom więcej czasu niż mnie. No ale w gruncie rzeczy i ja z jego pracy potem korzystam i mam radochę :)
 

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
...Może i moda, ale palenie na nich to dużo większa frajda niż na chińskim "sprzęcie" :p
Nie załamuj mnie ,że modzie ulegam :shock::censored:
Zaraz, zaraz...:blink: IHMa to miałem już w 3 miesiącu puffania , a K-1 dwa miesiące później ...
Ufff... czyli zawsze tak miałem :2cool:

...:lol: O Boze... ja mam jeszcze trzy mody zamowione i koniec z wielkimi zakupami (mam nadzieje). :lol:
ja juz tylko na dwa czekam :lol:
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Mam i ja swojego Gepetto:)

Gepetto%252520%2525281%252529.JPG


Gepetto%252520%2525282%252529.JPG

Gratulacje Mareckmint !!!

O jejku !... Przesliczny Twoj nowy Gapetto !!! Przepieknie wyglada... i to drewno i te ciemne akcenty.
Nie moge sie napatrzec:wub:. Uwielbiam produknty z drzewa, sama troche rzezbie...amatorsko. Ma smykalke ten Tampon,
prawdziwy artysta :evil:. Chyba masz wielka radoche teraz...:vapor::laugh:
 
Całkiem , całkiem ten Twój GP @Mareckimt :vapor:
:)
Mógłbyś bardziej pochwalić ;)
Zacząłem go wreszcie używać i jestem pewien, że na ProVari nie zamieniłbym go.
Wygląd, kształt, ciepło drewna, elektronika - wszystko na najwyższym poziomie.
Gratuluję pomysłu i doskonałej realizacji.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread