• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Czy moda na Moda to tylko moda ?

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Kolejny modzik, tym razem Cyclon, mod oparty na G-Tanku ;) Więcej napiszę w przeciągu tygodnia

PICT0182.jpg

Super...Edo...zgrabniutki i chyba nie jest duzy tez... podaj nam wiecej szczegolowo o nim i jak sie pali:vapor:
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Kasia, jest duży i zgrabny to on nie jest (poniżej foto z innymi modami i ego 1000). Idealny do niego byłby mod na bazie jednej batki 18350 (jak np. Roughstack z MV) wtedy całość nie była by taka duża. A tak z ego 1000 wychodzi straszna dzida, a 650 ma trochę za małą pojemność jak zrobimy grzałkę LR. Co do szczegółów to jest zbudowany tak jak G-Tank, czyli kręcimy grzałkę na meshu ;) Jak się pali jeszcze nie wiem, za dużo roboty mam żeby go odpalić, chyba dopiero w weekend pobawię się nim.

PICT0176.jpg
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Destroyer VV(Niszczyciel) by Red Sky Mods
Zebrawood body with beautiful Bloodwood ends


Przepiekny mod drewniany...slowami mi ciezko opisac...prszepiekny w dotyku dzialaniu i niespotykanie rzetelnym wykonaniu. Elegancja i magiczna prostota przemowily tak wyraznie...wiem, ze zrobie kolekcje tych modow.BRAWO
mkbvvc.jpg
vhxk4z.jpg


prosze poptrzcie jak wyglada w srodku...zdjecia nie oddaja piekna, pracy i dzialanosci.

2i6e3rb.jpg
23rk36a.jpg
 
Last edited:

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Nowa zabaweczka od wiedźmina, czyli Uranos na batki 18650 (i inne, minimalna długość batki ok 43mm, w planach kubek na 18350) :) Niestety na razie mogę sobie tylko popatrzeć bo poczta dała ciała (aku wysłane w środę, do dzisiaj nie ma :( ). Bardzo lekki i dobrze leży w dłoni, jestem zadowolony :)

IMG_20120303_110945.jpg
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Hmm... Dam znać jak dojdzie akus, zobaczę na ile wkręca się kubek z akusem w środku. Ale po wstępnych pomiarach myślę że tak. Wydaje mi się też że z aksuem będzie niższy niż na fotce powyżej :) Dla pewności wrzuciłbym też jakiś krążek o wysokości 2cm i zobaczymy czy się cały skręci i nie będzie widocznego gwintu.
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Średnica wewnętrzna mierzona linijką to 19,5mm. Właśnie z tą średnicą to ma być minimalnie czy maksymalnie 19,5mm? Zresztą tak czy tak wejdzie :) Cena nie jest zła, razem z 2x AW 18650 IMR można by się zamknąć w 200zł, tylko minus że IMRy mają mniejszą pojemność, dodatkowo z Kickiem wydajność spada o ok 10-20%. Czyli "realna" pojemność AW 18650 IMR kształtowala by się na poziomie 1400mah. Nie jest źle, ale to prawie dwa razy mniej niż 18650 PCB, coś za coś... Ale pewnie Kicka i tak kupię w okolicy wakacji :)

EDIT: może być jednak problem. Górna część w której znalazłby się Kick jest gwintowana, czyli sprężynka może nie mieć dobrego styku...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread