• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Czy moda na Moda to tylko moda ?

Status
Not open for further replies.

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
No i mam Kobre, szybko poszło ;) Wykonanie pierwsza klasa, modzik jest po prostu piękny :D Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to trochę za duży element z przyciskiem. Może udałoby się ją troszkę skrócić, chyba że jest to nie możliwe ze względów konstrukcyjnych. Przycisk chodzi idealnie, nie za mocno, nie za lekko :) Jestem bardzo zadowolony, najładniejszy mod w kolekcji ;) Głowica tak jak chciałem, bez tej szpary :)

18350...............18650
18350.jpg
18650.jpg
glowica.jpg
 
Last edited:

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Dokładnie Kijan :) Nie mam dzisiaj zbytnio czasu, ale tak patrząc z zewnątrz na konstrukcję, może uda mi się trochę skrócić całość. Mam mały plan, ale wszystko zależy od tego jak to w środku wygląda. Oczywiście piszę o zwykłej wersji, nie TV ;) Rozebrać tak i tak muszę bo jest trochę syfu od smaru z tokarki.
Zamawiając zapomniałem napisać aby w miarę możliwości zmniejszył maksymalnie głowicę, gdyż faktycznie jest troszkę duży. Z batką 18350 jest tylko o ok 0,5cm niższy od Uranosa z 18650. Ale i tak bardziej mi się podoba od Uranosa, którego zresztą już sprzedałem i trzeba zapolować na Kicka w dobrej cenie ;)

-------------------------------------------------------------

No, w końcu kupiłem sobie TayVoya :D Najnowsza wersja, jak czytałem instrukcje to zgłupiałem, gorzej niż VCR :lol: W poniedziałek powinienem już mieć, wsadzony w boxa na 18650, ale chyba wsadze go w malutką budę na 2x16340 ;) Chociaż z drugiej strony na wakacje przyda się box na 18650 :)
 
Last edited:

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Wiadomo, tak jak z każdą nową zabawką. Na początku przetestuje się każde ustawienie a potem tylko z paru się korzysta ;) A w przypadku Taya to pewnie tylko napięcie będę zmieniał, jakoś nie widzę potrzeby podgrzewania płynu czy blokowania przycisku :) A znając moje szczęście, skoro już kupiłem to niedługo pojawi się stepup od Taya :lol:
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
No to mam :) Fajna ta elektronika, można się pobawić. Ale. Batki bez obciążenia 8V, pod obciążeniem 6.4 i już mam UL. Grzałka z 1,8ohm, to normalne? Może wina batek, HiMaxy 18650 ładowane max 10 razy. Brakuje mi jednego w Tayu, pokazywania ustawionego napięcia, chociaż przez sekundę po wciśnięciu przycisku.

Box na 18650 jest dość spory, ale Tay docelowo wyląduje w białym boxie 2x18350. Będzie ciasno, ale dam radę :D Do tego boxa prawdopodobnie wsadzę KISa abym miał VV na dłuższe wypady ;)

20120529_133516.jpg
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread