• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Hr udruga vapera

Status
Not open for further replies.

Malduk

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Mar 2, 2012
502
261
Croatia
Grozno me nervira cenzura na hr forumima (bar onima koje sam posjetio). Ne mozes coviku normalno ni pomoc savjetima, nego se sve nesto "ispod glasa" radi.
Ne znam sto bi bio "pravi" vaper. Ljudi za koje ja znam da su presli na paru, uzivaju u parenju, i po meni je to sasvim dovoljno. Ili treba imati opremu od par iljada dolara + certifikat? :)

Uglavnom... steta. Pogotovo ce bit steta ako se zakonodavstvo pocne intezivnije bavit parilicama, a da ne postoji nikakva organizacija sa "nase" strane.
 

shpaolin

Unregistered Supplier
ECF Veteran
May 10, 2011
948
600
47
Zagreb , Croatia
www.vaporwall.com
Ne , pa ja imam jedan mod i par genesis atty-ja. Kažem da većina pari da prestane pušit.
Ne interesiraju ih forumi , razmjena mišljenja , učenje. Kupe Ego i vozi. Nije to niš loše.
Sa ovim zadnjim se u potpunosti slažem, trebat će nam zaštita.
A cenzura mora postojati , pogotovo kod nas.
Bio sam jedan od pokretača EC.I foruma i upočetku je bilo super , ali kad počnu prijave ,
svakog nešto vrijeđa , svako je svakog nekom prilikom zahebo. Da sad napraviš udrugu imao bi 5
članova. I otvorilo bi ih se još jedno 20 u roku kjesec dana.
 

Malduk

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Mar 2, 2012
502
261
Croatia
Evo u mene drugacija iskustva: ljudi koji zele prestat pusit obicno probaju prestat pusit tako da bace i cigaretu i ritual, a pare se uvate oni koji zele nastavit pusit, ali i pokusat ustedit na plucima. Al dobro, kuzin sta oces rec. Svejedno, 5 ljudi je sasvim okej brojka. A ako iza toga ne stoji nekakav privatni interes, onda ce se i ovih sljedecih 20 ekipica mozda prikljucit.

Inace, ne znan zasto forum zanima ko je koga zajeba. Forum je medij. Dok se ne vriđa nekoga osobno, sve bi tribalo bit ok. Ako se vriđa osobno, onda se korisnika lipo udalji i ide se dalje. Cenzura je najgora moguca stvar na internetu, jer onda i medij gubi kredibilitet, i odbija nove korisnike. Cenzurirani mediji propadaju jer... ovo je internet. Uvik postoji alternativa.
Inace, jucer sam se registrira na EC.I, i iznenadila me manualna aktivacija accounta. To nisan vidio od 1998., i obicno se koristi ili na privatnim forumima, ili na mistima di se radi nesto ilegalno. Al forum pari sasvim ok.
 

shpaolin

Unregistered Supplier
ECF Veteran
May 10, 2011
948
600
47
Zagreb , Croatia
www.vaporwall.com
Ma forum je super. Domaća atmosfera. Kužim ja tebe , samo ljude svašta vrijeđa.
I onda ona opcija prijavi moderatoru dođe do izražaja. Ideja ti je više nego odlična.
Raspitat ću se ovih dana ako se šta promjenilo oko osnivanja udruge. Ako nije imam statut
spreman samo ga malo treba porihtat. Inače ja sam Del Boy sa EC.I-ja.
 

zuTma

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 22, 2010
1,114
598
Croatia, Zagreb
Slabo kod nas rvata udruge prolaze, vrlo vjerovatno zato jer se svi jako brzo polakome i postanu ko naši premijeri il močni gradonačelnici :D
Danas kad čujem riječ udruga odmah se sjetim naših sindikata, pogotovo svojiih grafičara, koji komičari... Meni se čini da nam je bolje ovako underground. Niko nas ne dira i parimo di hočemo i kaj hočemo. Kolko čujem nije svugdje takav raj, rulja ima problema sa narudžbom i liquida i modova, a na granicama im uredno znaju zapljenit robu...
Ma nama samo treba malo češčih druženja ili ti vapemeeta/vapefesta sa nedajbože nekom tombolom sa liquidom a ko zna možda i kakvog moda! Lol to bi privuklo ljude ziher:laugh:
Del kaj su to pravi vaperi? Ja znam samo jednog, a to je Džo Batna:party:
 

shpaolin

Unregistered Supplier
ECF Veteran
May 10, 2011
948
600
47
Zagreb , Croatia
www.vaporwall.com
Nemam pojma frende. Džo je klasa za sebe. I aj požuri , kava se hladi.

zuTma dobro zboriš , samo kaj kad skuže , kad nas zaskoče.
Trebalo bi se nekaj iskemijat. Pa nek miruje dok ne dođe do problema.
Pa nek smo samo nas tri u udruzi. Kad dođe vrijeme bumo bar imali nekakvu zaštitu , valjda. Isplati se probat.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread