• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Nowalijki w Swiecie e-papierosa..."Dookola Swiata".

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
mam nadzieje ze nie bedzie tak jak z Eclipse.. wzieli po $300 od moda, a pozniej kazali wszystkim zwrocic bo pompka felerna jest

Cicho moj Kicius...bo mi zapeszysz:p

Kasia no ladny mod :D
Daj znać jak dojdzie i jak się sprawuje :evil:

donjohn :) dzieki...niedrewniany ale ladnie mi sie podoba tez:).
Pewnie, ze napisze pierwsze wrazenia i zapodam fotki.
I bede robila update jak sie trzyma po dluzszym uzywaniu.
No to zobaczymy czy warto bylo :vapor:.
 
Last edited by a moderator:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
uwierz mi nie przypomia,robiłem na RADMORACH - są sporo wieksze i brzydsze:D
ten to ładny jest:p
Zasilanie 2 x14500 więc troche prądu jest , ale ten atomek z dziurką ...

Atomek nie ma dziurki, jest wywiercona dziurka w ustniku do podawania plynu :p.
Kaazz...mnie sie tez podoba :laugh:.


Szperaczu a ja sie wcale nie gniewam :laugh:bo wszyscy mamy rozne gusta i wlasnie to jest fajne i ciekawe i zawsze mozna po swojemu porownac i dopasowac co lubimy :vapor::).
 
Last edited:

szperaczz

Senior Member
ECF Veteran
May 29, 2011
102
24
44
Sosnowiec, Poland
Szperaczu a ja sie wcale nie gniewam :laugh:bo wszyscy mamy rozne gusta i wlasnie to jest fajne i ciekawe i zawsze mozna po swojemu porownac i dopasowac co lubimy :vapor::).
No pewnie, jakie by to było nudne, gdyby wszyscy mieli taki sam gust. Choć z drugiej strony miłe by było nie móc się opędzić od kobiet :D
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
VVPV od notcigs.com

Czym sie rozni od innych?
Jest to pierwszy na rynku zmienno-napieciowy mod ze zbiornikiem na plyn (6ml) ale plyn podawany jest od gory (Top Feeder).Baterie i ladowarka sa wbudowane do srodka.
Cena jest $169.

Zrobilam pre-order jeszcze we wrzesniu ubieglego roku.Otzymalam info, ze powinnam miec tydzien po 18 stycznia:).
es5mit.jpg


Hm...jak tu zaczac.
No to przyszly wreszcie dwa moje VVPV... i pojechaly zpowrotem.

Mysle, ze za wczesnie na komercjala sprzedaz tego produktu skierowana do przecietnego epalacza-modowca :p.
Producent musi napewno dopracowac wiele szczegolow.

O Boze... troche mi ciezko to pisac, nie dla tego ze je zwrocilam bo mam wiele modow...nie
o to chodzi... moge czuc frustracje Mike producenta. Customer service i sam MIke jest po prostu na dziesiatke. Nie tylko on ale wszyscy jego wspolpracownicy z ktorymi mialam niesamowita przyjemnosc rozmowy.
Wiem...a raczej jestem pewna, ze rozpracuja te klopoty i VVPV bedzie sie sprzedawal swietnie. Pomimo mojej ogromnej sympatii do producenta ... prosto i szczerze nie bede niczego "naciagac"...bo tak po prostu nie wolno i nieladnie.

Siedze na tym temacie na ecf dobre pare miesiecy... nie kupilam tego moda tylko dla wygladu bo sliczny dla mnie.

Jaki klopoty mnie spotkaly.

1. Obudowa, dzwiczki na magnez nie trzymaja sie, odpadaja. W pierwszym to nawet sie trzymaly ale w drugim to po prostu
spadaly.Tego to nawet nie probowalam i zapakowalam do naprawy...pompka podawania plynu tez w nim nie dzialala.

2. Ladowarki sa absolutnie za luzne (obydwie).Trudno naladowac baterie. nawet mowy ni mo aby palic w czasie ladowania bo kabel
wylatuje z otworu...i kabel jest bardzo krotki.

3. Po pol godzinie swiatelko zielone na ladowarce pokazalo sie zielone...(na tym drugim) i znaczylo moga palic.
Popalilam okolo dziesiec minut i wszystko zgaslo i caly mod byl nie do uzytku.
No ale palilo sie cudownie i podawanie plynu bylo po prostu ekstaza...no ale tylko dziesiec minut.

4.Mialam klopoty ze zmiana napiec... kolko pokretowe badzo ciezko bylo przesunac.

5. Ustnik jest po prosu niedobry...gwizdkowy plastyk i zle smak oddaje.

Niektorzy informuja o wycieku plynu tez.

Majac powyzsze na uwadze postanowilam zwrocic obydwa VVPV...czy kupie ponownie?...mysle, ze tak ale nie teraz.:vapor:
 
Last edited:

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
Hm...jak tu zaczac.
No to przyszly wreszcie dwa moje VVPV... i pojechaly zpowrotem.....
Majac powyzsze na uwadze postanowilam zwrocic obydwa VVPV...czy kupie ponownie?...mysle, ze tak ale nie teraz.:vapor:
Miejmy nadzieje ,że to choroby wieku dziecięcego i VVPV zostanie poprawiony bo ładny jest :)
A ustniki ... no dobbra ładne som :D
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
jakbym skądś znał te środkowy element? Hmm.. jakaś wariacja eGo?
Ale elementy drzewiane to pikne som :D

Mysle, ze tak, eGo i Go-go. A zmiana napiec podobna jak na moim eGo trzystopniowym.
Mowia, ze produkowany tutaj...no ale jak zwociles uwage na srodkowy element to gdzie :laugh:.
No ale interes sie kreci...nowosci, i ludziska beda pewnie kupowac.
No ale drewienko fajniutko wyglada...jednak nie mysle aby mozna to porownac z dobrym drewniakiem.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Witam Pana Szeryfa !...i bardzo przepraszm ze sie nie odezwalam szybciej ale chorowalam troszke nie lekko :(.
Nie, nie zamawialam wiecej VVPV. Jesli to zrobie to pewnie dlugo zejdzie zanim zaczna sprzedawac produkt ktory mozna uzywac bez majsterkowania zaraz po otrzymaniu. Niestety na razie to taka prawda i rozczarowanie.
Wrzucilam na ich forum moja opinia po polsku aby za bardzo nie denerwowac producenta i jego wielbicieli... nie dalam po angielsku (zreszta i tak sie im narazilam :laugh: za nawet krytyke po polskiemu8-o ...ale ja nie ta z tych bojacych sie bo prawde trzeba gadac nawet jak trudno. Ale wiem, ze sa Polacy zainteresowani...i oni nie zagladaja tutaj do Nas, do naszego kacika...to zeby nie bylo dla nich rozczarowania. Zreszta moje klopoty pokrywaja sie z innymi co kupili.

Jeszcze raz sie bardzo ciesze, ze Pan, Panie Szeryfie Tombowy zaglada tutaj bo znam i szanuje z Zielonego :p
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread