• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Nowalijki w Swiecie e-papierosa..."Dookola Swiata".

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Do smietnika nie pojdzie. Swietny Lava Tube SS chrome .Lubie bardzo.
Nie pali mi karto tankow jak np. gapetto (gapetto ,mysle ze moja pomylka porownujac do np.grip
29zzk0l.jpg
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Kupilam VV, a po tygodniu zaczal pracowac jak traktor i glosno ...i bardzo nieplynnie :(... Probowalam rozne kartki ... ale nic nie pracuje tak jak powinno...well, szkoda troche bo myslalam, ze pozadny produkt.
Umylam ladnie i postawilam na pamiatke.
A ta lava Tube ...to wiesz... fajna jest... troszke ciezka ale pali jak bardzo ladne:)
 

kijan77

Full Member
May 29, 2011
12
5
Poland / Poznań
Kupilam VV, a po tygodniu zaczal pracowac jak traktor i glosno ...i bardzo nieplynnie :(
GP VV to na tajwoju? Która wersja eletroniki?
Pytam bo mam podobnie na Kobrze TV. Ale zdarza się to przy włożeniu naładowanych aku. Portafi mi kartka ST spalić...
Tajwoj wyświetla wszystko ok, napięcie, obciążenie, a jestem pewny że daje maksymalne napięcie z akusów mimo że ustawione jest 5V. Jak napisałem wcześniej - zdarza się i nie jest to normą.
 

AKCED

Full Member
Feb 6, 2012
56
18
Polska
Dzieki za slowko Kijan. :)
Moje gapetto jest VV na tajwoj. wiecej nic nie powiem Ci bo zadnych instrukcji obslugi albo specyfikacji nie dolaczono.
Mkosmida poprosilam i byl bardzo mily i podal mi linki jak obslugiwac.
I teraz jest ju z wszystko okey zapewne, bez instrukcji cięzko jest zapanować na tą elektroniką. :)
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread