• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Plyny Nikotynowe

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Tak...to chyba bedzie rok jak kupilam plyn nikotynowy od want2vape. Troche popalilam ale odstawilam sobie na inne czasy.
Tak to naprawde prawdziwa popielniczka. No i jakos wrocilam do nich pare dni temu i lubie:).
Mam Blondie, Managua i London. W tonie to sa podobne do siebie, powiedzialabym baaaa....rdzo unikalne.
Popiol z lasem i mulem...razem do kupy wymieszane. Blondie ma troszke posmak slodki ale minimalnie.
Smak w ustach po zaciagnieciu sie to tak jakbym palila papierocha. Fajnie czasem siegnac po te plyny:).
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
High Desert Vapes ma duza znizka 50%. Kupon kod jest: FIFTYOFF
Znizka jest wazna do 28 tego miesiaca ale mysle, ze beda mieli na przyszlosc tez.
Jak pisalam juz wczesniej bardzo lubie ich plyny.
Podoba mi sie to, ze nazwa mowi sama za siebie co moge sie spodziewac.
Duza wiekszosc zgadza sie pieknie z opisem plynu tez.

Wszystkie plyny kupilam w 50/50 VG/PG 6mg. i pale je na Vivi i KangerT2.
Lemonade, nazwa mowi sama za siebie ale ten mi jakos nie podchodzi.
Banana Cream Pie, wspanialy krem bananowy.
Enigma, jak lubicie nasze polskie Ptasie Mleczko o smaku wisienki. Bardzo lubie albo jeszcze wiecej.
Tiramisu, ciasto kawowe,po zaciagnieciu sie mam przemily smak kawy w ustach, swietny plyn.
Caramelnut Mocha, nie mialam czasu posmakowac dobrze aby sie wypowiedziec bo jestem "zajeta innymi".
Christmas Elixer , o jejku dla mnie pycha , ten ply to jak gesty jajeczny "adwokat" bez alkoholu i jeszcze ma dodane cos
pysznego i mi trudno to okreslic...moze jakis smakowy olejek do swiatecznego sernika. Jeszcze raz dla mnie pycha.
Dueling Banjos, badzo fajny tyton ze slodkim podsmakiem.
Myshell's RY4, tytoniowy ze slodkim podsmakiem i puszysto-kremowy do tego, wspanialy dla mnie i niesamowicie za czesto
po niego siegam !
White Goodness, bialej czekolady smak dobry ale nie mialam czasu za dobrze posmakowac.
Key Lime Pie bardzo smaczne ciasto aby popalic po obiedzie.
Raspberry , oh tego to nie lubie.
Orange Dream Bar , odswiezajaca pychotka.
Cake (Yellow) dobre ciasto raz na jakis czas.
Butterscotch, lubie.
Brown Sugar, ten plyn to kupilam jako dodatek donnych plynow, nie probowalam jeszcze.

Mam nadzieje, ze za jakis czas wiecej epalaczy doceni te plyny, Dueling Banjos jest dosc popularne tutaj. Plyny sa bez podsmakow
chemii albo perfumy. Dla kogos kto lubi silne i mocne smaki to nie ten adres.
Plyny sa subtelne bez nadmiernych slodkosci.:)
 

iamgarffi

Full Member
Verified Member
Aug 16, 2010
35
6
Connecticut
Nie lepiej nazywac rzeczy po imieniu? :) Wiele nazw tlumaczonych doslownie na Polski nie trzyma sie kupy.

Przejdzmy do "soczkow"

Polecam:

1) Heather's heavenly capes (georgia peach)
2) Smoothol (poprzednio Prothol) - swirtny menthol
3) Berries & Cream od D&D
4) Soczki od PureSmoker (glownie Peach Menthol + Silver Leaf)
5) Namber Juice - Nick GrimmGreen osobiscie je pedzi :)

I pewnie wiele wiele innych
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread