Έλληνες (Οδυσσέας)

Status
Not open for further replies.

vougiouklakis

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 15, 2012
575
464
Imeo Land-Athens
Οδυσσεας..χμχμχμ...σκεφτομαι....ο καλυτερος επισκευασιμος ατμοποιητης.....
ολα τακτοποιημενα...οπως λες και στο βιντεο παρουσιασης Θαναση !!!


Στεφανε με προλαβες εεε?? για σενα ζετελ δεν μετραει....εισαι ανηψουδι !!!!
 
Last edited:

icebergr

Full Member
Apr 23, 2012
6
0
53
Athens Greece
Thank you... :blink:

Ωπα, sorry, λάθος...επιτέλους μπορώ να γράψω!
Καλά, τι κόλπο είναι αυτό με τα 5 πόστ...γέμισα τον κόσμο "thank you" για να μπορέσω να γράψω εδώ μέσα σαν άνθρ...εεε σαν Ελληνας! :laugh:

Καλώς σε ξαναβρήκαμε έστω κι εδώ στα ξένα λοιπόν Θανάση...Αν και προσωπικά θα μου επιτρέψεις να ελπίζω να σε ξαναδούμε και στα γνωστά λημέρια!:toast:
 

ArXoS

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 2, 2012
145
61
Athens
www.greekmasa.gr
5 μήνες με τον Οδυσσέα, σήμερα έκαψα την δεύτερή μου αντίσταση. Και τις 2 που έκαψα ήταν πάνω στο dry burning
Οι αντιστάσεις στον Οδυσσέα δεν καίγονται με τίποτε, μόνο μετά από πολύ μεγάλο ζόρισμα. Αυτό είναι που μου αρέσει στον Οδυ, η σιγουριά του για έξω. Παλιότερα είχα τσαντάκι με 2-3 ατμο και carto, τα υγρά μου και 2-3 μπαταρίες μπας και τύχει τίποτε. Τώρα μόνο ένα μπουκαλάκι 10 ml και μια μπαταρία για το mod σε μια τσέπη και τέλος
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Πολυ ωραια πληροφορια arxos. Μακαρι να μπορουσα και εγω να το διαπιστωσω αλλά αλλαζω αντισταση καθε 2-3 μερες γιατι ολο και κατι νεο θελω να δω στην λειτουργια του
5 μήνες με τον Οδυσσέα, σήμερα έκαψα την δεύτερή μου αντίσταση. Και τις 2 που έκαψα ήταν πάνω στο dry burning
Οι αντιστάσεις στον Οδυσσέα δεν καίγονται με τίποτε, μόνο μετά από πολύ μεγάλο ζόρισμα. Αυτό είναι που μου αρέσει στον Οδυ, η σιγουριά του για έξω. Παλιότερα είχα τσαντάκι με 2-3 ατμο και carto, τα υγρά μου και 2-3 μπαταρίες μπας και τύχει τίποτε. Τώρα μόνο ένα μπουκαλάκι 10 ml και μια μπαταρία για το mod σε μια τσέπη και τέλος
 

R.D.Sponge

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 27, 2012
189
124
Athens, Greece
Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια.
Με έναν Οδυσσέα ή Iatty δεν έχω κανένα άγχος ότι θα μείνω χωρίς ατμοποιητή όταν είμαι έξω.
Το μόνο που έχω να φροντίσω είναι να έχω επιπλέον μπαταρίες και υγρό.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread