Έλληνες (Οδυσσέας)

Status
Not open for further replies.

porto13

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
85
24
70
Hellas
Θαναση,στον καινούργιο Οδυ,τι τα θελες τα αυλάκια στην βαση του?? Εχω την εντύπωση οτι με αυτη την βαση βγήκε of ο ρυθμιστής τζούρας στο ggts,η κανω λάθος??? Κάνω καμιά ......μαρακία και δεν το καταλαβαίνω??
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
το εφτιαξα ετσι ωστε να ταιριαζει απολυτα με τα άλλα mod porto. Δεν μπορουμε να εχουμε 3 βασεις, οποτε αυτη ειναι για ολα τα mod (και το GGTS φυσικα αλλά χωρις ρυθμιση τζουρας) και την βαση για GGTS που θα ειναι ετοιμη σε λιγες μερες. Το GGTS ειναι ιδιαιτερο mod και πρεπει να εχει την δικη του βαση για να δινει τα μεγιστα στον χρηστη
Θαναση,στον καινούργιο Οδυ,τι τα θελες τα αυλάκια στην βαση του?? Εχω την εντύπωση οτι με αυτη την βαση βγήκε of ο ρυθμιστής τζούρας στο ggts,η κανω λάθος??? Κάνω καμιά ......μαρακία και δεν το καταλαβαίνω??
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αν εχεις 3 τοτε εχεις και αυτην για ggts οποτε βαζεις αυτην και εισαι οκ
Και ο παλιος Οδυ 510 ειναι αλλα ο ρυθμιστής δουλεύει άψογα,γι αυτο ρωτάω....."Θα γεμίσουμε βάσεις ΟΔΥ"Μεχρι τωρα εχω 3 διαφορετικές!!!:laugh:
 

ggero

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Jun 5, 2009
1,014
260
Greece
Δοκίμασε κανείς σε full mode να βάλει το μακρύ επιστόμιο για CE2 και να το δουλέψει αντί για το επιστόμιο που συνίσταται για full mode χρήση ? .. Έχει περισσότερο κενό πάνω απο το επισκευάσιμο κομμάτι και αναρωτιέμαι εαν θα έχει διαφορά η απόδοση ...
 

Erik-GR

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Dec 22, 2011
109
143
Athens Greece
Αν εννοεις αυτο που εχει τρεις διαφορετικες διαμετρους σαν "σκαλα" δουλευει κανονικοτατα. Το εβαλα την τριτη μερα απο τοτε που βγηκε το update και δεν το εχω ετσι παντα οταν τον χρησημοποιω σε long mode. Νομιζω οτι βγαζει λιγο πιο ζεστο ατμο απο την κανονικη καμπανα,αλλα μειωνει την χωριτικοτητα του tank.
 

ggero

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Jun 5, 2009
1,014
260
Greece
Παιδιά για βοηθήστε γιατι τα ξέχασα ....
Εχουμε τον οδυσσέα με την 1η βάση που είχε και με αντάπτορα 901-510 ... Τι ξεχνάω και μου μπουρμπουληθρίζει συνέχεια? εχω βάλει 2πλο φιτίλι τοπικά αλλά κάτι δεν μου "κάθεται" καλά ... Σαν να κάθεται υγρό μέσα στον αντάπτορα.... Με την νέα βάση δεν έχω προβλήματα, αλλά θυμάμαι οτι όταν δούλευα την παλιά βάση (πριν βγεί η νέα) πάλι δεν είχα προβλήματα ... Τι μου διαφεύγει ?
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread