Έλληνες (ggtb)

Status
Not open for further replies.

ArXoS

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 2, 2012
145
61
Athens
www.greekmasa.gr
Ευκαιρία να μάθω και κανέναν άλλον Έλληνα που χρησιμοποιεί το ggtb :)

Εγώ. Ένα 510 και ένα 901, αλουμινένια, κλεισμένα στη ζελατίνα τους (θα στα έβγαζα φωτογραφία αλλά .. :blush:)
Από τότε που έπιασα ggts, περιμένουν υπομονετικά την .. Πηνελόπη τους ? :lol:
(Θανάση, κάπου είχα διαβάσει οτι η Πηνελόπη θα παίζει στα καπάκια του ggtb. Θυμάμαι σωστά ?)
 

ArXoS

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 2, 2012
145
61
Athens
www.greekmasa.gr
Μαυρίζουνε βρε Sponge, τι να κάνω .. μου πρόσφεραν απολαυστικά ατμίσματα, αλλά θέλαν την φροντίδα τους κάθε βδομάδα. Από τότε που πήρα το ggts ησύχασα. Τους έκανα ένα τελευταίο special γυάλισμα και μπήκαν σε μεμβράνη για να μείνουν έτσι
Θανάσης, έχω τα παλιά καπάκια, δεν υπήρξε λόγος να πάρω τα νέα. Το ένα καπάκι είναι 901. Υπάρχει ο νέος τύπος καπακιού και σε 901 ?
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
θα παιζει αρχος αλλά μονο στα GGTB με τα αμεσως προηγουμενα καπακια. Δεν θα παιζει στα GGTB με τα νεα καπακια (σαν και αυτα του Stealth)

Θανάση γιατί δεν μπαίνει στα καινούργια καπάκια του GGTB? Το παλιό μου nikel έχει 901 (αριστερά) και το καινούργιο το Stainless 510 (δεξιά).
Αλλα από οτο βλέπω έχει πολύ μεγάλο άνοιγμα το καινούργιο καπάκι άρα θα φανταζόμουν ότι την παίρνει την Πηνελόπη
Μπορείς να διευκρινίσεις
Ευχαριστω

 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Το αυλακι εχει μικροτερη διαμετρο απο αυτην της Πηνελοπης. Αλλα ξεχασα οτι τα νεα καπακια εχουν τα κοψιματα στην επιφανεια τους οποτε δουλευει και στα νεα καπακια steve!!
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread