Έλληνες (ggts)

Status
Not open for further replies.

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Time for Greek vapers to find a real GG home. Here we will talk about the same things we talk on the rest of GG forum but in Greek so all Greeks can say anything they want even if they cant speak English

Παιδια, το νημα ειναι δικο σας. Αφορα στο GGTS. Θα ανοιξω και αλλα νηματα για τα υπολοιπα προιοντα τα οποια θα ειναι καρφιτσωμενα οποτε θα τα βρισκουμε εν ριπη οφθαλμου.

Gooooooooooooooooo!!!!!!!
 

bersekero

Senior Member
ECF Veteran
Mar 25, 2012
93
49
56
Greece
Τελεια! Επιτελους! Μπραβο Θαναση. Σε ευχαριστουμε πολυ φιλε, και επισης ενα μεγαλο ευχαριστω και στο ecf.

Κατοχος του GGTS εδω και λιγο καιρο απο αναβαθμιση Stealth, δηλωνω τελειως ξετρελαμενος και ενθουσιασμενος με το απολυτο μηχανικο μοντ!
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
δεν εχει respect gabo xaxaxaxa

Σκεφτηκα να ανοιξω ενα μονο νημα αλλα θα γινοταν ο χαμος και κανεις δεν θα εβρισκε καμμια ουσιαστικη πληροφορια, οποτε ανοιξα νηματα για ολες τις GG κατασκευες
 

bersekero

Senior Member
ECF Veteran
Mar 25, 2012
93
49
56
Greece
Ο Βασιλης σε προσωπικη συζητηση μού ειπε οτι ο Θανασης δεν προκειται να μας γυρισει την πλατη, οτι μας σκεφτεται παντα και οτι παντα θα ειναι δίπλα μας για οτιδηποτε χρειαστουμε.
Με τον ελληνικο τομεα εδω, το απεδειξε περίτρανα,και πραγματικα εκτος απο ενθουσιασμενος ειμαι και συγκινημενος.
 

vougiouklakis

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 15, 2012
575
464
Imeo Land-Athens
Tερμα πια η ''φαγωμαρα'' εδω μπορουμε πλεον να μιλαμε ολοι οι fan της σειρας GG !!!!!!!!!!

Επισης με την σειρα μου και 'γω αποκτησα το καινουργιo tube με το νεο logo οπως και
το ''χρυσο'' κουμπι και ολοκληρωσα το stealthακι μου που περιμενα τοσο καιρο υπομονετικα..!!!
 

zetel

Senior Member
Jan 12, 2012
70
14
40
athens,greece
www.youtube.com
βουγιουκλακη εισαι μεγαλος μπριζας....!!!!!

θαναση θελω και εγω τετοιο κουμπακι και καινουριο tube με λογοτυπο.....


θειο ετοιμασου για ψυρισμα αν δεν με φτιαξει ο θανασης!!!!

και βλεπεις τι γραφει η υπογραφη μου!!!!!

:laugh:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Δεν υπηρχε περιπτωση να αφησω κανεναν Γαβριηλ. 5 ατομα δεν θα ηταν ποτε δυνατον να με κανουν να γυρισω την πλατη σε ολους τους Ελληνες!

Η μανα μου μου ελεγε να πηγαινω μονο εκει που με αγαπανε. Αυτο εκανα στην συγκεκριμενη περιπτωση lol

Τελικα αυτα που ακους απο τους γονεις σου τα σκεφτεσαι μετα απο 30 χρονια :lol:
Ο Βασιλης σε προσωπικη συζητηση μού ειπε οτι ο Θανασης δεν προκειται να μας γυρισει την πλατη, οτι μας σκεφτεται παντα και οτι παντα θα ειναι δίπλα μας για οτιδηποτε χρειαστουμε.
Με τον ελληνικο τομεα εδω, το απεδειξε περίτρανα,και πραγματικα εκτος απο ενθουσιασμενος ειμαι και συγκινημενος.
 
Last edited:

zetel

Senior Member
Jan 12, 2012
70
14
40
athens,greece
www.youtube.com
Η μανα μου μου ελεγε να πηγαινω μονο εκει που με αγαπανε. Αυτο εκανα στην συγκεκριμενη περιπτωση lol

Τελικα αυτα που ακους απο τους γονεις σου τα σκεφτεσαι μετα απο 30 χρονια :lol:

ειναι σαν και αυτο που λεει η γιαγια μου...οπου δεις φαι κατσε ...οπου δεις καυγα φυγε....καπως ετσι κατεληξε η φαση!!!!!

:laugh::laugh:
 

Discordia

Full Member
Feb 25, 2012
35
35
Hellas
Γεια σας και απο μένα και χαιρομαι που σας βρισκω ολους εδώ. Αν και διαφωνησα με την αποχωρηση του Θαναση ίσως είναι για καλό τα όσα εγιναν. Με την ευκαιρία θέλω να πω οτι το ggts απλά είναι μοναδική σύλληψη.

Καλησπέρα
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread