Έλληνες (pp)

Status
Not open for further replies.

bersekero

Senior Member
ECF Veteran
Mar 25, 2012
93
49
56
Greece
Καλως τον!
Μια και το θεμα ειναι το ΡΡ, ειναι η πρωτη φορα που περιμενω καποιο προϊον με τοση αγωνια. Ουτε το iphone4 δεν περιμενα ετσι :laugh:
Ελπιζω μεχρι τελος Μαϊου να το εχουμε στα χερια μας (και στο στομα μας!)
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Ευτυχως που υπαρχουν πλεον ολα τα μεσα για να επικοινωνουμε σε ολες τις γλωσσες silentt
Μακάρι να μπορούσα να μιλήσω ελληνικά, αλλά μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο ένα πρόγραμμα μετάφρασης

I only know English :(
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
να εισαι καλα berse. Θα γινει γνωστο αργα ή γρηγορα, δεν βιαζομαστε
Καλησπερα και καλη αρχη!

Θαναση, τωρα το ειδα φιλε, και φανταζομαι πολλοι Ελληνες φιλοι δεν το γνωριζουν ακομα.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αν δεν εχω παλι καποια χαζη καθυστερηση πιθανον και να ειναι berse
Καλως τον!
Μια και το θεμα ειναι το ΡΡ, ειναι η πρωτη φορα που περιμενω καποιο προϊον με τοση αγωνια. Ουτε το iphone4 δεν περιμενα ετσι :laugh:
Ελπιζω μεχρι τελος Μαϊου να το εχουμε στα χερια μας (και στο στομα μας!)
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
καλο ξεκινημα Μιχαλη. Αν και δεν υπαρχει περιπτωση για κατι διαφορετικο!
Ναμαι και εγω,βλεπω οτι ολοι οι καλοι εδω ειναι κι ολας:laugh:
Καλη αρχη παιδια:toast:
 

zetel

Senior Member
Jan 12, 2012
70
14
40
athens,greece
www.youtube.com
βλεπω παιδια μαζευτηκαμε οι gg lovers a.s.a.p παλι!!!!!

berse και εγω τα ιδια με το iphone μεγαλη αγωνια....αλλα αυτην την φορα ειναι πραγματικα κατι καινουργιο to pp.....εγω νιωθω σαν να περιμενω το πρωτο iphone 2g το 2007...νεα τεχνολογια ,νεα standars!!!!!

θαναση ελπιζω να μην υπαρξει καμια χαζη καθηστερηση γιατι αναμενουμε με απολυτη αγωνια οπως και διαβαζεις......!!!!
 

vougiouklakis

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 15, 2012
575
464
Imeo Land-Athens
Επιτελους....καλως σας βρηκα.....ειμαι πολυ χαρουμενος Θαναση για την προσπαθεια σου!!!
Ελπιζω πως η Ελληνικη ''γωνια'' σ' ενα διεθνες φορουμ,οπως ειναι το ecf και που καταφερες
να δημιουργησεις, να μας ενωνει και οχι να μας χωριζει με τα διαφορα που ειπωθηκαν
και εγιναν τις προηγουμενες ημερες.
Εγω προσωπικα, αλλα πιθανον και πολλοι αλλοι Ελληνες, συμφωνω απολυτα με την σταση που
κρατησες και την ψυχραιμια σου, αλλα πανω απ' ολα την ευγενεια που σε διακρινει,
για την αντιμετωπιση των τελευταιων γεγονοτων !!!!
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον μπορει επειδη δυσκολευομαι να βρω μερικα χαρακτηριστικα εστω και κατα προσεγγηση του ΡΡ?
Δεν εννοω διαστασεις αλλα πχ οι μπαταριες για τον πρωτεα (14500 εαν δεν κανω λαθος) με 3ml ατμισμα ποσο θα διαρκουν.
Τις μπαταριες ΑW θα ηταν καλα να τις αγορασω απο εδω IMR16340 / IMR14500 / IMR18350 / IMR18490 / IMR18650 / IMR26500 *Part 2* ?
Σε οτι αφορα αυτο καθ΄αυτο τον πρωτεα θα ειναι σαν τα αλλα VV, θα εχει κατι ιδιαιτερο? Συγχωρηστε μου την αγνοια ως νεου ατμιστη αλλα εχω προκρατησει και ειμαι λιγο ανυπομονος για το αποτελεσμα. Και παλι ευχαριστω.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread