Έλληνες (ufs)

Status
Not open for further replies.

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
ακριβως αυτες ηταν οι σκεψεις μου porto γι αυτο και αποφασισα τα preorders. Δεν εχω αναγκη απο χρηματα για να φτιαξω τα GG, απλως θελω να ξερω οτι ολοι οσοι ενδιαφερονται θα εχουν το δικο τους και θα ξερουν ακριβως ποτε θα το εχουν. Αν ηθελα τα χρηματα σου πρωτα θα το ειχα κανει προ τριετιας και οχι τωρα.
Απο αυτους που γκρινιαζουν, καποιοι ισως δεν σκεφτηκαν σωστα την κινηση μου, καποιοι γκρινιαζουν για την γκρινια μονο και καποιοι ειναι απλως πειραγμενοι. Αλλά αφου τα ξερεις ετσι και αλλιως :lol:.
Θαναση στο Ελληνικό φορουμ τα παιδια "γκρινιάζουν" για αυτη σου την κίνηση,δεν ξερω αν εχουν δικιο η αδικο,εγω ενα μονο ξερω.Εψαχνα να βρω εναι iatty σαν τρελός για μήνες,τελικα τον βρήκα και τον αγόρασα 130 ευρω.Μετα απο λιγο καιρο μου τον έκλεψαν(θυμάσαι την περίπτωση).Τωρα ξερω οτι σε 2-3-4 μηνες θα εχω αυτο που θελω χωρις να ψάχνω,χωρις να πληρώνω τα διπλά και παρα πάνω και πάνω απ ολα θα εχω καινούργιο προϊόν.Τωρα ξερω οτι το UFS που πάντα ήθελα θα το εχω μέχρι τα Χριστούγεννα και πληρωμένο στην κανονική τιμη και οχι να μου έχουν πιάσει τον κ@λο.
 

Gabriel74

Ultra Member
ECF Veteran
Mar 23, 2012
1,757
733
Greece
Επίσης η διαφορά είναι στο top cap του V2, το οποίο σου επιτρέπει να χρησιμοποιήσεις ντριπ τιπ της αρεσκείας σου...
Αλλά αυτό μπορεί να γίνει και στο V1 στο μικρό μέγεθος...ή χρησιμοποιώντας ένα extra upper cap αρκεί να έχεις long barrel ατμοποητή ή κατάλληλο extension...
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread