Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Καλησπέρα Γιάννη.
Κι'εγώ έβλεπα του Σπανουδάκη το "Ελλάδα στους ώμους τη γη κουβαλάς" που πήγα πέρισυ και μου πήρε 2 ώρες να το δω και άλλες 3 να συνέλθω!!! ;)


Γιατί τόσες ώρες ο δίσκος ρε;
 

john67

Ultra Member
ECF Veteran
Aug 3, 2012
1,139
2,061
Athens, Hellas
Καινούργιος είναι εκανα στην αρχή γρήγορο φορματ και μετα αποφάσισα να κάνω κανονικό γιατί είναι καλύτερο, λόγω μεγέθους έκανε πολύ.
Θα στεγάσω μουσική hd στο δίσκο και θέλω να είμαι σίγουρος.
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Η δουλειά σου είναι Γιάννη; Θύμησέ μου

Θάνο ερώτηση.
Είχες βγάλει τηλεσκοπικό παλιά για ggts με χάραξη πάνω σαν να έχει γίνει από τις βόλτες του tube του ggts???
Έχω ένα τέτοιο στα χέρια μου και φαίνεται σαν να είναι έτσι από την μάνα του :unsure:
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Η δουλειά σου είναι Γιάννη; Θύμησέ μου

Θάνο ερώτηση.
Είχες βγάλει τηλεσκοπικό παλιά για ggts με χάραξη πάνω σαν να έχει γίνει από τις βόλτες του tube του ggts???
Έχω ένα τέτοιο στα χέρια μου και φαίνεται σαν να είναι έτσι από την μάνα του :unsure:

Οχι δεν εχει βγαλει ποτε τετοιο Στελιο.
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Δεν το έχωεδώ να στο δείξω αλλά αν το δεις θα πεις: "αποκλείεται να γίναν αυτά από το tube"
Τεσπα.
Όλα καλά ρέη;

EDIT: Το γουστάρω πολύ το "Στυλιανός" :)
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Δεν το έχωεδώ να στο δείξω αλλά αν το δεις θα πεις: "αποκλείεται να γίναν αυτά από το tube"
Τεσπα.
Όλα καλά ρέη;

Παιζει και να ειναι μαιμου παντως. Ο GUS ειχε βγαλει τετοια αν θυμαμαι καλα.

Αν εξεραισεις οτι μου εχει φυγει ο κωλος στη δουλεια ολα τελεια αδελφε. Αυριο εχω 7 το πρωι συνεντευξεις και εξεταση σιμουλατορ καινουργιους πιλοτους μεχρι τις 4 το απογευμα :mad: λεω να τους κοψω ολους να παω σπιτι νωρις
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Παιζει και να ειναι μαιμου παντως. Ο GUS ειχε βγαλει τετοια αν θυμαμαι καλα.

Αν εξεραισεις οτι μου εχει φυγει ο κωλος στη δουλεια ολα τελεια αδελφε. Αυριο εχω 7 το πρωι συνεντευξεις και εξεταση σιμουλατορ καινουργιους πιλοτους μεχρι τις 4 το απογευμα :mad: λεω να τους κοψω ολους να παω σπιτι νωρις

A) Μαϊμού από το Βασίλη μάλλον δεν παίζει :laugh:
Β) Κόψτους ρε χωρίς εξέταση... και αν σου πουν τίποτα, πές οτι τους είδες ζαλισμένους και πως θα πιλοτάρουν έτσι ααααααχαχαχχα
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
ss είναι ρε και μάλιστα από το 800κάτι GGTS που έχει στη βιτρίνα... μ'άρεσε και του τό'φαγα.. θα το δεις όταν με το καλό έρθεις!

Άλλο θέμα: Καμιά σύνταξη στον ορίζοντα βλέπεις ρε; (πες ναι πες ναι να χαρούμε που θα επαναπατριστείς)
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Εχω μία απορία, γυναίκες πιλότοι υπάρχουν στα μεγάλα αεροπλάνα?
Γιατί σεσνα πετάνε σχεδόν όλοι

Ναι Γιαννη και βεβαια υπαρχουν εχουμε περιπου 45-50 γυναικες συνκυβερνητες και 5-6 κυβερνητες. Σε συνολο 1850 πιλοτων βεβαια που εχουμε ειναι μικρο το ποσοστο
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
ss είναι ρε και μάλιστα από το 800κάτι GGTS που έχει στη βιτρίνα... μ'άρεσε και του τό'φαγα.. θα το δεις όταν με το καλό έρθεις!

Άλλο θέμα: Καμιά σύνταξη στον ορίζοντα βλέπεις ρε; (πες ναι πες ναι να χαρούμε που θα επαναπατριστείς)

Μεχρι να τελειωσει πανεπιστημιο ο μικρος Στελιο δεν το βλεπω εκτος αν μου κατσει κανα λοττο. Κοινως τουλαχιστον αλλα 8-10 χρονια
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread