Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

john67

Ultra Member
ECF Veteran
Aug 3, 2012
1,139
2,061
Athens, Hellas
Ο Βασίλης θέλει να φύγει και λές στο Καπταιν να έρθει? Λάθος timing μάλλον Στέλιο
Μήπως τον προορίζεις για αντικαταστάτη του Βασίλη?
Ο αδερφός μου στην Αμερική ούτε που το σκέφτετε, οταν θα πάρει σύνταξη θα έρθει
Βασίλη για Αμερική χρειάζεσαι πράσινη κάρτα για να είσαι νόμιμος και να δουλεύεις, πρέπει κάποιος συγγενής σου να σου κάνει πρόσκληση απ'την Αμερική. Βέβαια μπορείς να παντρευτείς αμερικάνα και αποκτάς αυτομάτως πράσινη κάρτα αλλά αυτό μάλλον δεν γίνετε...
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Πήρες φόρα Γιάννη :laugh:
Α) Ο Βασίλης έχει το Ρουλάκι και δεν πάει πουθενά. Θα κάτσει εδώ να πολεμήσει!!... ούγκ μίλησα :p
Β) τι είμαι ρε εγώ να "προορισω" τον Κάπτεν??? Ο Θάνος είμαι?? :laugh:
Γ) Για να μη με πιάσει το αποτέτοιο μου και γράψω κανα σεντόνι... :D θα γράψω απλά για την μετανάστευση, οτι όταν κάποιος ξεκινάει τη ζωή του σε μια χώρα που δεν μπορεί να του δώσει δουλειά, αποδεκτό είναι να φεύγει.
Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις... μένει και πολεμά για το καλύτερο. Full stop :)
 

thodouris

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Feb 1, 2014
1,217
1,904
39
Netherlands
Πήρες φόρα Γιάννη :laugh:

Γ) Για να μη με πιάσει το αποτέτοιο μου και γράψω κανα σεντόνι... :d θα γράψω απλά για την μετανάστευση, οτι όταν κάποιος ξεκινάει τη ζωή του σε μια χώρα που δεν μπορεί να του δώσει δουλειά, αποδεκτό είναι να φεύγει.
Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις... μένει και πολεμά για το καλύτερο. Full stop :)

oλα αυτα αναιρουνται αυτοματα οταν εισαι 20-30 χρονων που κανεις οτι λαλακια σου ερθει στο κεφαλι και δεν εχεις να δωσεις λογο σε κανεναν!!

Καλησπερες κυριοι!!!
Διονυση μπηκααααααααααα!!!
 

thodouris

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Feb 1, 2014
1,217
1,904
39
Netherlands
Ναι Γιαννη και βεβαια υπαρχουν εχουμε περιπου 45-50 γυναικες συνκυβερνητες και 5-6 κυβερνητες. Σε συνολο 1850 πιλοτων βεβαια που εχουμε ειναι μικρο το ποσοστο
Λογικα να το πεταξουν το αεροπλανο θα ειναι σχετικα ευκολο με την καταληλη εκπαιδευση κτλ...στο παρκαρισμα του αερεπλανου πως τα καταφερνουν??οεο?
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Το "θα νιώθεις ξένος" ξαναπέστο!!!

Για μένα στη ζωή πάει πρώτα το "καλή παρέα".
Και αν θες να βάλω μια σειρά συνολικά, θα έλεγα Α) Ψυχική υγεία Β) Σωματική υγεία και Γ) Καλή παρέα.
Βασικό βέβαια είναι να έχεις να πας και σούπερ μάρκετ και να μπορείς να ζήσεις και τα παιδιά σου ε; :laugh:

Για να καταλάβεις τι σου λέω, αυτό που κάνει ο Μάνος με τους φίλους του (κάθε μέρα μεζεδάκι και κρασάκι) εγώ το ζηλεύω!
Κι ας έχει χοληστερίνη ο άθλιος :laugh:

Ωχχχ... το βαρύναμε ε; Πολύ σοβαρότητα έπεσε και θα βαρυστομαχιάσουμε :laugh:


αααααααχχαχαχαα άκουσε μεζεδάκια και μπήκε ο Μπουλντόζας!!!
 
Last edited:

kostmark

Senior Member
ECF Veteran
Sep 21, 2013
168
230
Athens
Κι εγ μαζ σου, δεν την αλλζω με τποτα την Ελλαδτσα μας, θα μποροσα να μενω στο Αμρικα αλλ δεν μου ρεσε τσο, πντα θα νιθεις ξνος ξω.

Και μην νομιζετε ρε παιδια οτι και στις αλλες χωρες περιμενουν εμας. Δεν βρωμανε κι εκει οι δουλειες οπως πιστευουν πολλοι. Αυτα γινονταν στο μακρινο παρελθον.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 

dioliv

Vaping Master
ECF Veteran
Dec 25, 2013
5,348
3,639
Greece Thessaloniki
oλα αυτα αναιρουνται αυτοματα οταν εισαι 20-30 χρονων που κανεις οτι λαλακια σου ερθει στο κεφαλι και δεν εχεις να δωσεις λογο σε κανεναν!!

Καλησπερες κυριοι!!!
Διονυση μπηκααααααααααα!!!

Ναι αλλα δε ρωτησες... :D:D:D

vape Maniac
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Γιαννη, η Ρουλα διαβαζει αδιαλλειπτως το νημα :lol:
Ο Βασίλης θέλει να φύγει και λές στο Καπταιν να έρθει? Λάθος timing μάλλον Στέλιο
Μήπως τον προορίζεις για αντικαταστάτη του Βασίλη?
Ο αδερφός μου στην Αμερική ούτε που το σκέφτετε, οταν θα πάρει σύνταξη θα έρθει
Βασίλη για Αμερική χρειάζεσαι πράσινη κάρτα για να είσαι νόμιμος και να δουλεύεις, πρέπει κάποιος συγγενής σου να σου κάνει πρόσκληση απ'την Αμερική. Βέβαια μπορείς να παντρευτείς αμερικάνα και αποκτάς αυτομάτως πράσινη κάρτα αλλά αυτό μάλλον δεν γίνετε...
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
πολυ γελασα σημερα με αυτα που γραφετε ρε μαγκες, δεν σχολιαζω ομως γιατι το να χειριστεις το λαπτοπ δεν ειναι και ευκολο. Ξεχασα το ποντικι στην Αθηνα γαμωτο
 

thodouris

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Feb 1, 2014
1,217
1,904
39
Netherlands
πολυ γελασα σημερα με αυτα που γραφετε ρε μαγκες, δεν σχολιαζω ομως γιατι το να χειριστεις το λαπτοπ δεν ειναι και ευκολο. Ξεχασα το ποντικι στην Αθηνα γαμωτο
επρεπε να ξεχασεις και το λαπτοπ!
οι διακοπες ειναι διακοπες!!
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread