Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

dioliv

Vaping Master
ECF Veteran
Dec 25, 2013
5,348
3,639
Greece Thessaloniki
Το πιο δυσκολο σε σχεση με ατομο που δεν μιλαει Ελληνικα ειναι οταν θες να του ριξεις καντηλια!!!
σε ξενη γλωσσα πραγματικα δεν το ευχαριστιεσαι!!

Σαν το ελληνικο μπινελικι δεν εχει... Ετσι αεροτεκνε - φουρναρη ? :D

vape Maniac
 

kostmark

Senior Member
ECF Veteran
Sep 21, 2013
168
230
Athens
αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααααα
ρε Κωστα, καινουργιες θα ειναι. Νομιζεις οτι ηδη γνωριζω 10 γκομενες και καθομαι απραγος? Ασε που θα ξερουν και Ελληνικα ετσι για να λεμε που και που κανα καλημερα (και πολυ ειναι :laugh:)

Ενταξει τοτε γιατι αν τυχον ξερεις τοτε ισχυει το" ο εχων δυο χιτωνες ..." μερες που ειναι ετσι;:D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
A) Μαϊμού από το Βασίλη μάλλον δεν παίζει :laugh:
Β) Κόψτους ρε χωρίς εξέταση... και αν σου πουν τίποτα, πές οτι τους είδες ζαλισμένους και πως θα πιλοτάρουν έτσι ααααααχαχαχχα

Μου άρεσε το μάλλον Στέλιο δηλαδή δεν είσαι και 100 % σίγουρος :)
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Μεχρι να τελειωσει πανεπιστημιο ο μικρος Στελιο δεν το βλεπω εκτος αν μου κατσει κανα λοττο. Κοινως τουλαχιστον αλλα 8-10 χρονια

Και μετά απο ολα αυτα θα έρθει να μείνει μαζί με την οικογένεια καλιφόρνια να πίνουμε gin :)
Ο Θάνος θα είναι ήδη εκεί θα έχουμε φτιάξει και ενα εργοστάσιο GG και ολοι απο το νήμα αυτό θα εργάζονται με πρότυπα google και πάνω εκεί..
Ο dio εννοείτε οτι θα είναι bodyguard και θα πληρώνεται επιπλέον μπόνους.
Όποιος δεν θα λέει καλημέρα θα τρώει μείωση απο τον μισθό συν κουτουλιά απο dio :) χαχαχαχαχα
φανταστείτε λίγο αυτό το σκηνικό να γινόταν και μετά ελάτε να μου πείτε για Ελλάδα !!!
Ασε που θα ερχόμαστε 3 φορές τον χρόνο Ελλάδα με το ιδιωτικό jet και πιλότο τον Στέλιο.
Αν καταφέρω να γίνει ολο αυτό θα είμαι ο επόμενος steve jobs είμαι οραματιστής ρε παιδί μου τι να κάνω ??? :)

Σταμάτα Μανούκο ακόμα δεν τελείωσα θες να πεις λόγια !!! θα σου έχω και ταβερνάκι δίπλα απο το εργοστάσιο !!! :)
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Ενταξει τοτε γιατι αν τυχον ξερεις τοτε ισχυει το" ο εχων δυο χιτωνες ..." μερες που ειναι ετσι;:D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Σκοπός ειναι να μοιραστούμε δυο έναν ¨χιτωνα¨ και να του σκισουμε τα ράμματα αδελφε χαχαχαχαχαχαχχααααα
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Σκοπός ειναι να μοιραστούμε δυο έναν ¨χιτωνα¨ και να του σκισουμε τα ράμματα αδελφε χαχαχαχαχαχαχχααααα

Μεγάλη πέμπτη !!! τι έχεις ρε κολασμένε !!! :)
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Bill εισαι τρελλος αδερφε...
Αλλα μ αρεσεις :D

vape Maniac

Συμφωνώ αλλα ελα να μου τα πεις αυτά οταν θα έχει ολοκληρωθεί το ολο project αδερφέ !!!
Ετσι του έλεγε και ο βόζνιακ του steve αλλα τελικά έγινε του steve.
Ε έτσι θα γίνει και του guru !!! :)
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Και μετά απο ολα αυτα θα έρθει να μείνει μαζί με την οικογένεια καλιφόρνια να πίνουμε gin :)
Ο Θάνος θα είναι ήδη εκεί θα έχουμε φτιάξει και ενα εργοστάσιο GG και ολοι απο το νήμα αυτό θα εργάζονται με πρότυπα google και πάνω εκεί..
Ο dio εννοείτε οτι θα είναι bodyguard και θα πληρώνεται επιπλέον μπόνους.
Όποιος δεν θα λέει καλημέρα θα τρώει μείωση απο τον μισθό συν κουτουλιά απο dio :) χαχαχαχαχα
φανταστείτε λίγο αυτό το σκηνικό να γινόταν και μετά ελάτε να μου πείτε για Ελλάδα !!!
Ασε που θα ερχόμαστε 3 φορές τον χρόνο Ελλάδα με το ιδιωτικό jet και πιλότο τον Στέλιο.
Αν καταφέρω να γίνει ολο αυτό θα είμαι ο επόμενος steve jobs είμαι οραματιστής ρε παιδί μου τι να κάνω ??? :)

Σταμάτα Μανούκο ακόμα δεν τελείωσα θες να πεις λόγια !!! θα σου έχω και ταβερνάκι δίπλα απο το εργοστάσιο !!! :)

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχχααααααααααααα με έστειλες Μπιλακο, γαμω τις ιδέες. Άντε στρώσει τον τρελό επιστημωνα στη δουλεια αδελφε
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχχααααααααααααα με έστειλες Μπιλακο, γαμω τις ιδέες. Άντε στρώσει τον τρελό επιστημωνα στη δουλεια αδελφε

Τον Θάνο αστον θέλω μόνο να δουλεύει το τρελό και άρρωστο εφευρετικό μυαλό του και να κατεβάζει τρελές ιδέες :)
Θα τον βάλω μέσα σε μια ειδική πισίνα με 30 παρθένες ατμούς και ιστορίες και μετά θα δεις τι πρόκειται να φτιάξει !!!! χαχαχαχα
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Dio μην φοβάσαι τίποτα αδερφέ ολα θα γίνουν !! πρέπει να ονειρεύεσαι και μετά απλά να τα πραγματοποιείς.
Αν πέσεις στην λούμπα να σκέφτεσαι αρνητικά το σύμπαν θα σου δώσει μόνο αρνητικά.
Μανούκο αυτό το νεο υγρό που μου έστειλες μάλλον κάνει πολύ καλή δουλειά αδερφέ δες τι γράφω σήμερα !!! χαχαχαχαχαχ
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Αν τον βάλεις μέσα σε πισίνα με 30 παρθένες θα συμβούν τρία πράματα

1) δεν θα φτιάξει τίποτα
2) οι 30 δεν θα ειναι παρθένες πια και
3) θα βρωμίσει η πισίνα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στέλιο αυτό θα γινότανε σε εναν νορμάλ άνθρωπο οχι στον Θάνο!!! εννοώ οτι θα άλαζε η σειρά την ώρα που θα ξεκίναγε το πανηγύρι θα κατέβαζε την τρελή ιδέα θα έλεγε....κορίτσια στοπ μισό λεπτό γιατί μου ήρθε ιδέα, θα τις παράταγε εκεί να συνεχίσουν μόνες τους και μετά απο 3 ώρες θα γύριζε για να συνεχίσει :)
Οπότε ολοι βγαίνουν κερδισμένοι :)
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Θανο τι να σου κάνω ??? ήθελες να πας στο χωριό ε ??? Μαρουσιότη !!!! :) τι να σου πω ? σου είπα πάρε οικογένεια και πήγαινε ενα τριήμερο σε ενα ωραίο ξενοδοχείο προσφορά 3 μέρες με ολα μέσα 140 €
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread