Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
aaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

H γλωσσα εφευρεθηκε για να συννεοουνται οι ανθρωποι. Αυτο ομως που εχω προσεξει στην μικρη ζωη μου (25 ετων ειμαι), ειναι οτι οσο πιο πολυ μιλας, τοσο περισσοτερο παρεξηγεισαι με τον συνομιλητη και σε λιγο καιρο δεν του μιλας πλεον διοτι τσακωθηκες.
Μια μικρη διαπιστωση για το ποσο μαλακες ειναι οι ανθρωποι γενικοτερα

Aυτό κατάλαβες δηλαδή;






























































Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg





Να φύγεις ρε Steve Jobs... δε σε θέλωωωωωωωωω... θα ψήσω τον Πάκη να κρατήσουμε μαζί το μαγαζί και θα ψήσω και τη Ρούλα να σε χωρίσει και θα ψήσω και το Θάνο να σε βγάλει από official seller και θα ψήσω και άλλα πράματα.... αρνί κτλ. :laugh: :pervy::pervy::pervy::pervy:
 

zantos

Ultra Member
ECF Veteran
Jun 14, 2012
2,753
2,589
64
ptolemaida
κοψε τις μαγκιες γιατι δεν σε βλεπω καλα:laugh:

εισαι κακος και μαλιστα πασχαλιατικα.νομιζεις θα τον κοψεις την ορεξη;ενα κατσικι μονος του θα φαει αν τον γραφεις τετοια.απο την στεναχωρια του.χαχαχαχαχαχαχαχα
 

soulseek

Ultra Member
ECF Veteran
Verified Member
Aug 12, 2013
1,176
1,503
London, UK
Καλησπερα σε ολους. Πλησιαζει το Πασχα, εγω πηζω βηβλιοθικη στο διαβασμα, οποιος κανει post φωτογραφιες απο μαγειριτσες, κοντοσουβλια, αρνια κλπ. θα παρει ενα καρο dislike!!!
 

zantos

Ultra Member
ECF Veteran
Jun 14, 2012
2,753
2,589
64
ptolemaida
ναι γιαννη η κορη μου.θα δωσω εντολη στον σερατο για στενη εναερια παρακολουθηση.χαχαχαχαχαχαχαχα

πηγε για πασχα και να δει τι παιζει με τις κατασκευες εκει.θελει να παει εκει για δουλεια του χρονου
 

john67

Ultra Member
ECF Veteran
Aug 3, 2012
1,139
2,061
Athens, Hellas
Αρχιτετκτόνισα είναι μάλλον, καλά θα κάνει εκεί έχει δουλειά γι'αυτό που έχει σπουδάσει.
Μία γνωστή μου που έχει πάει στο Κατάρ 2 χρόνια τώρα έχει σαλτάρει και θέλει να γυρίσει πίσω
γιατί εκεί δεν μπορείς να κυκλοφορείς έξω εύκολα μη μουσουλμάνα.
Στο Ντουμπάει ίσως είναι καλύτερα ο Κάπταιν θα ξέρει.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
φωσκολος-spilberg παρεα Ντιο. Την περισσοτερη βεβαια ωρα την φαγαμε γιατι μαλωναν για το ποιανου το ονομα θα μπει πρωτο στους τιτλους αρχης και τελους. Τελικα κερδισε ο Φωσκολος με δυνατο uppercut που εκανε τον spilberg να παρει 3 στροφες και μετα να χτυπησει με δυναμη στην πλαστικη πετρα του σκηνικου.

Τελικα και το δικο μου σεναριο - σκηνοθεσια δεν ειναι και ασχημο, ε? :laugh:
Του φωσκολου ηταν η παραγωγη? :D

Vape Maniac
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread