Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Καλησπέραααα κύριοι ( α καλό εεεεε;;; )
Μόλις γύρισα από το microcoi... εε το micromeeting και έχω να σας αναφέρω οτι αυτή η τρελή η αεράτη έσκασε μύτη με πουκάμισο απ'έξω και με μια κοιλούμπα νααααααααααααα

end of report
 

Giannis Lagoudakis

Super Member
ECF Veteran
Sep 24, 2013
850
1,586
Zografou, Greece, Greece
Καλησπέραααα κύριοι ( α καλό εεεεε;;; )
Μόλις γύρισα από το microcoi... εε το micromeeting και έχω να σας αναφέρω οτι αυτή η τρελή η αεράτη έσκασε μύτη με πουκάμισο απ'έξω και με μια κοιλούμπα νααααααααααααα

end of report
φωτο δεν εχουμε;:laugh:
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
body.jpg
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
το διαβασα Στελιο. Μα δεν λενε κατι παραξενο τα παιδια, ολα αληθειες ειναι:laugh:
Το έβαλα και στο tsapa tsap να το δουν και τα ρεμάλια τα άλλα... χαχαχαχαχχααααααα
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Γειά σου Θάνο. Είμαι η Ντίνα. Ο Στέλιος έφυγε... άφησε το pc ανοικτό και πήρε και τα GG του μαζί. Έχω ανησυχήσει γιατί μπορεί και να μην ξαναγυρίσει.
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Μωρέ ας μην ξαναγυρίσει Θάνο μου, στα τσακίδια να πάει ο βλάκας... τα gg γιατί τα πήρε ο άχρηστος;
Και αυτός ο πιλότος ρε παιδί μου... ωραίο παιδί και ας έχει λίγο κοιλίτσα... κρίμα που είναι παντρεμένος...


Καλό βράδυ Θάνο μου... κράταμε ενήμερη αν τον δεις. Έχει και τους αριθμούς των τραπεζικών λογαριασμών ο γελοίος.
Καλό βράδυ σε όλους τους κυρίους που γράφουν εδώ μέσα.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
aaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Μωρέ ας μην ξαναγυρίσει Θάνο μου, στα τσακίδια να πάει ο βλάκας... τα gg γιατί τα πήρε ο άχρηστος;
Και αυτός ο πιλότος ρε παιδί μου... ωραίο παιδί και ας έχει λίγο κοιλίτσα... κρίμα που είναι παντρεμένος...


Καλό βράδυ Θάνο μου... κράταμε ενήμερη αν τον δεις. Έχει και τους αριθμούς των τραπεζικών λογαριασμών ο γελοίος.
Καλό βράδυ σε όλους τους κυρίους που γράφουν εδώ μέσα.
 

Giannis Lagoudakis

Super Member
ECF Veteran
Sep 24, 2013
850
1,586
Zografou, Greece, Greece
Μωρέ ας μην ξαναγυρίσει Θάνο μου, στα τσακίδια να πάει ο βλάκας... τα gg γιατί τα πήρε ο άχρηστος;
Και αυτός ο πιλότος ρε παιδί μου... ωραίο παιδί και ας έχει λίγο κοιλίτσα... κρίμα που είναι παντρεμένος...


Καλό βράδυ Θάνο μου... κράταμε ενήμερη αν τον δεις. Έχει και τους αριθμούς των τραπεζικών λογαριασμών ο γελοίος.
Καλό βράδυ σε όλους τους κυρίους που γράφουν εδώ μέσα.
:laugh::laugh::laugh:
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread