Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Πέμπτη απόγευμα στις 20:00 στο γνωστό στον Πειραιά :)
Μάνθο, αν έρθει ο Θάνος θα του πω να φέρει και λίγο σύρμα ζιρκόνιο για σένα γιατί το χάλασες όλο στα βίντεο :)
 

tifozi

Senior Member
ECF Veteran
Feb 17, 2016
187
505
Athens, Greece
Όχι δεν μπορώ :(

Πέμπτη απόγευμα φορτώνω το αυτοκίνητο, γιατί Παρασκευή καπάκι μετά την δουλειά φεύγω για διακοπές με την φαμίλια. Και όταν λέω φορτώνω το εννοώ ..... Πέραν των άλλων, θα κουβαλάω τρόφιμα για όλη την οικογένεια λόγω κοιλιοκάκης για 10 μέρες !!! Επαρχία δεν υπάρχουν φαρμακεία που να έχουν τέτοια :(

Κρίμα μεγάλο, δεν θα πάρω αυτόγραφο από την Έλλη :( :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

tifozi

Senior Member
ECF Veteran
Feb 17, 2016
187
505
Athens, Greece
Σιγά μην το χάσω....... Θα μου το δώσεις όταν με το καλό ξαναβρεθούμε.... αααα και που 'σαι .... Η Έλλη θα σου δώσει αυτόγραφο για μένα, της το έχω ζητήσει κάτι μέρες. Πάρ'το εσύ και μου το δίνεις και αυτό :p
 
Last edited:

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Όχι δεν μπορώ :(

Πέμπτη απόγευμα φορτώνω το αυτοκίνητο, γιατί Παρασκευή καπάκι μετά την δουλειά φεύγω για διακοπές με την φαμίλια. Και όταν λέω φορτώνω το εννοώ ..... Πέραν των άλλων, θα κουβαλάω τρόφιμα για όλη την οικογένεια λόγω κοιλιοκάκης για 10 μέρες !!! Επαρχία δεν υπάρχουν φαρμακεία που να έχουν τέτοια :(

Κρίμα μεγάλο, δεν θα πάρω αυτόγραφο από την Έλλη :( :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
καλο ταξιδι Μανθο! Φορτισε και μπαταριες γιατι αν δεν εχει φαρμακειο το χωριο, μπορει να μην εχει και ρευμα :lol::lol:
 

tifozi

Senior Member
ECF Veteran
Feb 17, 2016
187
505
Athens, Greece
Σε λίγο, ούτε εδώ θα έχω ρεύμα :p :p :p

6 με 7 κατοστάρικα το μήνα στο φαρμακείο, όχι για φάρμακα αλλά για τρόφιμα. Ρώτα τον @APOSTOLOS M να σου πει. Και οι παλιοεταιρίες μπορεί να κάνουν και 20 μέρες να σου παραδώσουν ότι παράγγειλες. Συνεπώς να παραγγείλω στο εκει φαρμακείο δεν παίζει, θα με πάρουν τηλέφωνο μια βδομάδα αφού έχω γυρίσει να πάω να παραλάβω.

Έτσι να πάρεις μια ιδέα :p , μπακετούλα για 4 σαντουτσάκια, στον φούρνο 70λεπτά, στο φαρμακείο 4.75 !!! :
schar.jpg
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Μην μασάς και μην απογοητεύεσαι φίλε!
Ο καθένας μας, τραβάει και τον δικό του Γολγοθά, άλλος λιγότερο άλλος περισσότερο. Έτσι είναι η ζωή.
Αγάπη μόνο και καλή παρέα ;)
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Όχι δεν μπορώ :(

Πέμπτη απόγευμα φορτώνω το αυτοκίνητο, γιατί Παρασκευή καπάκι μετά την δουλειά φεύγω για διακοπές με την φαμίλια. Και όταν λέω φορτώνω το εννοώ ..... Πέραν των άλλων, θα κουβαλάω τρόφιμα για όλη την οικογένεια λόγω κοιλιοκάκης για 10 μέρες !!! Επαρχία δεν υπάρχουν φαρμακεία που να έχουν τέτοια :(

Κρίμα μεγάλο, δεν θα πάρω αυτόγραφο από την Έλλη :( :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
διαβασα περι της συγκεκριμενης παθησης Μανθο. Κοστιζει μια τετοια κατασταση. Απο την αλλη ομως, ευτυχως ζουμε σε μια εποχη οπου σχεδον τα παντα εχουν ανακαλυφθει και αντιμετωπιζονται. Φαντασου τι θα συνεβαινε εαν κανεις δεν ηξερε τι συμβαινει και αν κανεις δεν ειχε λυση στο θεμα.

Η κορη μου για παραδειγμα γεννηθηκε με καταρρακτη και στα 2 ματια και κοντεψε να τυφλωθει διοτι ο καταρρακτης δεν εγινε αντιληπτος εγκαιρα. Καναμε πολλες επεμβασεις, και τωρα φοραει δια βιου φακους και δεν μπορει να κανει ακριβως τις δραστηριοτητες που κανουν τα υπολοιπα παιδια. Φυσικα εξαρταται παντα απο εναν ενηλικα προς το παρον που πρεπει να της βαζει και να της βγαζει τους φακους και πρεπει να προσεχει παντα να μην μπει κατι στα ματια της.

Οπως ειπε και ο Στελιος, ο καθενας με το προβλημα του. Αγαπη και καλη παρεα χρειαζεται διοτι ολοι κατι εχουμε να μας βασανιζει. Αλλα δεν πειραζει διοτι μπορει να μας αποζημιωσει η Ελλη !! αχαχαχαχα

Ελλη, ελπιζω οτι δεν παρεξηγησαι. Εχουμε μονο καλη διαθεση και το ιδιο θελουμε για ολους. Αν κατι σε ενοχλει, απλως το λες και ολοι σταματανε αυτοματα!
 

APOSTOLOS M

Senior Member
May 8, 2016
139
339
58
ATHINA HELLAS
Σε λίγο, ούτε εδώ θα έχω ρεύμα :p :p :p

6 με 7 κατοστάρικα το μήνα στο φαρμακείο, όχι για φάρμακα αλλά για τρόφιμα. Ρώτα τον @APOSTOLOS M να σου πει. Και οι παλιοεταιρίες μπορεί να κάνουν και 20 μέρες να σου παραδώσουν ότι παράγγειλες. Συνεπώς να παραγγείλω στο εκει φαρμακείο δεν παίζει, θα με πάρουν τηλέφωνο μια βδομάδα αφού έχω γυρίσει να πάω να παραλάβω.

Έτσι να πάρεις μια ιδέα :p , μπακετούλα για 4 σαντουτσάκια, στον φούρνο 70λεπτά, στο φαρμακείο 4.75 !!! :
View attachment 578011

Καποιοι ανθρωποι Μανθο, ειναι καταδικασμενοι να πετυχουν!!
Θα διασχισουν τη διαδρομη και θα τα βγαλουν περα.
Και ναι μεν οι δυσκολιες τους αγγιζουν, αλλα μονο τους αγγιζουν.
Invictus sol,για την οικογένειά σου,ρε!!
 
Last edited:

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Αλλα δεν πειραζει διοτι μπορει να μας αποζημιωσει η Ελλη !! αχαχαχαχα

Ελλη, ελπιζω οτι δεν παρεξηγησαι. Εχουμε μονο καλη διαθεση και το ιδιο θελουμε για ολους. Αν κατι σε ενοχλει, απλως το λες και ολοι σταματανε αυτοματα!

ααααααααααααχαχαχχαχαχαααααααααααααααααααααααααα βλαμένε!!!!!
Αν έρθει η Έλλη εδώ μέσα θα πρέπει κι'εγώ να σοβαρευτώ, πράγμα αδύνατον διότι δεν θυμάμαι πότε το ξαναέκανα!!! :laugh::laugh::laugh::laugh:
 

tifozi

Senior Member
ECF Veteran
Feb 17, 2016
187
505
Athens, Greece

john67

Ultra Member
ECF Veteran
Aug 3, 2012
1,139
2,061
Athens, Hellas
Έλατε, ελάτε τώρα, για πείτε πώς περάσατε. Σας έδειξε τίποτα καινούργιο ο Θανάσης ?
Το κλείσαμε το μαγαζί, μια χαρά ήταν, η ευχάριστη παρουσία ήταν η Έλλη και έχασες αυτόγραφο :)
Και να μας έδειχνε δεν θα το λέγαμε, Top Secret Stuff
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Έλατε, ελάτε τώρα, για πείτε πώς περάσατε. Σας έδειξε τίποτα καινούργιο ο Θανάσης ?

Μας έδειξε το καινούριο μουσάκι του αλλά για να έρθουμε στο επίκαιρο θέμα σου... ΔΕΝ πήρες αυτόγραφο γιατί η Έλλη είδε τις τραγουδιάρες στο προφίλ σου στο fb και ΑΡΝΗΘΗΚΕ.
Στο είπα ρε βλάκα.... θα την πατήσεις αν έχεις όλο γυναίκες φίλες :pervy::pervy::pervy::pervy::pervy:
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread