• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Worldwide speakers of Polish - unite!

Status
Not open for further replies.

PilotPL

Full Member
May 29, 2011
20
0
Gdynia Poland
Mam nadzieje, ze pojawia sie Polacy ze wszystkich stron swiata.
Zapraszamy.
Nie krepujcie sie jesli macie jakiekolwiek problemy z pisaniem w naszym pieknym jezyku, zawsze mozecie pomoc sobie rownie pieknym angielskim :)

Witamy wszystkich oraz zapraszamy do dyskusji na tematy e palenia. Są wśród nas osoby z dużym stażem wapowania jak również i znawcy tematów pod względem bezpieczeństwa przygotowywania własnych liquidów.
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Jak miło że odwiedził nas ktoś z daleka od Polski, właśnie po to przede wszystkim wystaraliśmy się o założenie tego subforum w naszym języku. Napisz coś więcej, jakie e-p używasz, jaka jest tam u Was sytuacja z e-paleniem, jaki macie wybór i dostęp do e-papierosów i e-liquidów, gdzie wolno e-palić, a gdzie nie wolno, jakie jest nastawienie Twojego otoczenia do e-palenia w porównaniu do palenia tytoniu ?
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Jak miło że odwiedził nas ktoś z daleka od Polski, właśnie po to przede wszystkim wystaraliśmy się o założenie tego subforum w naszym języku. Napisz coś więcej, jakie e-p używasz, jaka jest tam u Was sytuacja z e-paleniem, jaki macie wybór i dostęp do e-papierosów i e-liquidów, gdzie wolno e-palić, a gdzie nie wolno, jakie jest nastawienie Twojego otoczenia do e-palenia w porównaniu do palenia tytoniu ?

Hi Lesmie, bede bardzo szczesliwa podzielic sie z moimi doswiadczeniami i dowiedziec sie nowych od Was. E-papierosy uzywam od stycznia 2010.
Pozno tutaj... pierwsza w nocy... dzien dobry i do jutra ...dobranoc .:sleep:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Dziekuje za mile przyjecie.
Od kilku miesiecy to ja vape e-fajki produkowane tutaj w US. Na poczatku to kupilam chinska i po paru godzinach przestala dzialac. Fajki ktore uzywam obecnie sa od dwoch roznych tutejszych producentow i sa swietne. Jedna jest tylko na cartomizer a druga to przyjmie cartomizer i atomizer wlacznie z ego T-tank oraz tanki modyfikowane. Fantastyczna jakosc wykonania.
Bardzo liczylam na Leo Tank ale sie bardzo rozczarowalam, widac ze Chinczycy musza cos ulepszyc.
Na Leo Tank to ja sie doczekac nie moglam poniewaz dla mnie styl wygladu jest swietny.

Tak wygladaja moje e-fajki:
1. cartopipe
apipe10.jpg

2 i 3.carto, atomizer, t-tank, mod-tank
fajka2.jpg
3.
fajka1.jpg

Specjalnie poprosilam producenta aby wykonal bardzo orginalna z roznymi, zaplanowanymi "niedoskonaloscionami" :)
W sumie to mam 4 e-fajki.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
:ohmy: Kasiu musze przyznac, ze troszke "meskie" jak na moj gust e-fajeczki uzywasz, przynajmniej wizualnie ;)
Ale najwazniejsze jest chyba zadowolenie z e-palenia :rolleyes:
Ja mam od dzis moda "made in Poland" dzieki koledze z zielonego, tak ze mam co testowac na wyjezdzie od jutrzejszego ranka.

Czesc Mikad :)
Ha, ha i na dodatek to ja walcze na florety od ponad trzydziestu pieciu lat :banana:
Jaki mod? mozna zobaczyc?
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Ha, ha , Panie chemiku... ale mi sie podoba to ... a kysz..:laugh:
Ja tez za bardzo za owocami nie jestem ale truskawka to chodzi za mna bardzo dlugo.
I jeszcze jeden owoc to brzoskwinka pyszna kremowa...
Ja mieszkam tutaj ponad dwadziescia lat. Przyzwyczilam sie do zycia tutaj... ale panie chemiku ... dusza zawsze polska we mnie.
Tak sie ciesze na to nasze polskie forum i na przyjazne spostrzezenia z naszej nowej fascynacji e-papierosami.
Panie chemiku musze wrocic teraz do pracy, pa pa.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread