Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

Master_Yoda

Super Member
ECF Veteran
Jul 22, 2013
390
704
Dagobah
τι εγινε αλανια;πιασαμε τις παραλιες;

Τ' αρχίδια μας πιάσαμε Μάκηηηηη!!! 14 και σήμερα μετράμε....Αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά..Όταν όλοι θα γυρνάνε εμείς θα φεύγουμε!!! Κουράγιο!! (Ελπίζω το τελωνείο να έχει εκτελωνίσει τo Provari μέχρι τότε!! χιχιχι)
 

zantos

Ultra Member
ECF Veteran
Jun 14, 2012
2,753
2,589
64
ptolemaida
καλησπερα μιχαλη.μεχρι να εκτελωνιστει,τωρα με τις αδεις τους,ζησε μαη να φας τρυφιλι.χαχαχαχαχα.στειλε με διευθυνση να σε στειλω ενα δικο μου ρε.3 εχω.κανε με την χαρη.ΠΛΙΙΙΙΖΖΖΖ
 

Master_Yoda

Super Member
ECF Veteran
Jul 22, 2013
390
704
Dagobah
καλησπερα μιχαλη.μεχρι να εκτελωνιστει,τωρα με τις αδεις τους,ζησε μαη να φας τρυφιλι.χαχαχαχαχα.στειλε με διευθυνση να σε στειλω ενα δικο μου ρε.3 εχω.κανε με την χαρη.ΠΛΙΙΙΙΖΖΖΖ

Μάκη μου και πάλι χίλια ευχαριστώ αλλά πρέπει να το πάρω αυτό που έστειλε ο Στέλιος γιατί δεν μπορεί να πάει πίσω. Στο Αμπου Ντάμπι απαγορεύεται η εισαγωγή ηλεκτρονικού τσιγάρου και θα του το κρατήσουν αν το στείλω πίσω.
 

Master_Yoda

Super Member
ECF Veteran
Jul 22, 2013
390
704
Dagobah
μεχρι να το παρεις να σε στειλω ενα ρε.

Δεν αξίζει το κόπο ρε συ Μάκη.. Μέχρι Τρίτη-Τετάρτη το πολύ θα το έχω. Και μόνο η προσφορά σου αρκεί! Για τώρα μια χαρά είμαι. Από υγρό κοντεύω να μείνω και ο Βασίλης δεν απαντά τα τηλέφωνα... Βασίλη αν διαβάζεις χρειάζομαι Longhorn 12mg!!!
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Γεια σας παιδες, Μιχαλη αν δεν βρεις το Βασιλη πεταξου σε ενα μαγαζι με ηλετρονικα τσιγαρα (μαλλον θα εχει στη Γλυφαδα) γιατι θα βρεις πολλα υγρα με γευση καπνου. Ρωτα και τον Τανι απο που παιρνει αυτος

ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

 

pany

Senior Member
ECF Veteran
Mar 31, 2012
204
116
49
Cyprus
Καλημέρα στην πάρεα. Μηπως υπάρχει κάποιος τρόπος επικοινωνίας με τον Βασίλη? Θέλω να πάρω ακόμα μια Ιθάκη πριν φυγω για διακοπές.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

κανεις????
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread