Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Παρών ρε γίδι!!!

Είμαι σίγουρος οτι θα έχουμε καλή εβδομάδα Διονύση, αν και δε σε βλέπω συνέχεια μέσα και μάλλον βλέπω να σου παίρνει την διαχείριση του νήματος ο Θάνος :laugh:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Φυσικα Γιωργο, ακριβως μερα τον Πρωτεα αδερφε
Καλημέρα στους πολλούς και καληνύχτα στους λίγους και απο εμένα παιδιά !

Θανάση συγχαρητήρια και απο εμένα για το νέο ηλεκτρονικό εργαλείο ! Άργησε αλλά άξιζε τον κόπο νομίζω ..
Επειδή έχω χάσει πολλάααααα επισόδεια.. Αναμένεται να βγεί και σε έκδοση για το ggts ?
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Παιδια, μολις μπηκα και διαβασα το Ελληνικο. Εκει λοιπον, ο Οδυσσεας ο οποιος ειναι για δεσιμο μεν, αλλα ειπε κατι σωστο δε. Ειπε λοιπον οτι το σεμοβαρ εχει πλακετα που βγαινει και ξαναμπαινει. Ειλικρινα δεν το ηξερα αυτο και αν ερχομαι δευτερος σε αυτο το θεμα ζηταω συγγνωμη. Βεβαια ο Πρωτεας δεν εχει ελατηριο πανω στην πλακετα κατι που ειναι εξαιρετικα ασταθες και συντομα θα αφησει τα κοκκαλα του, δεν εχει βιδακια και φυσικα δεν εχει τετοιο μηκος ουτε τετοιο πλατος που αυτα ειναι στην ουσια το μεγαλο θεμα, αλλα τελικα βγαινει. Τουλαχιστον ομως μπορω να πω οτι ηταν ιδεα και δικη μου διοτι δεν ηξερα οτι ηδη υπαρχει και μαλλον θα ελεγα οτι την σκεφτηκα πολυ πριν απο το σεμοβαρ διοτι παλευω με το ρημαδι πανω απο 2,5 χρονια. Παντως ειμαι δευτερος και αυτο ειναι γεγονος.
Εν πασει περιπτωσει ο Οδυσσεας εχει παντως δικιο. Φυσικα δεν μπορουσε να μην πει τη χαζομαρα του οτι το spring loaded το ειχε και το σεμοβαρ διοτι απλως δεν το ειχε αλλα το να λεμε και χαζομαρες μαζι με τα υπολοιπα ειναι ενα γεγονος μαλλον, ετσι για να φαινονται πολλες οι ομοιοτητες:laugh:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread