Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

zantos

Ultra Member
ECF Veteran
Jun 14, 2012
2,753
2,589
64
ptolemaida
δεν εχεις αλο θαναση;10 δεν εφτιαξες η ενα μονο;
εγω φταιω και ο γιαννης.εγω σφυριξα και ο γιανης ετρεχε πολυ με το βρουουουουομμμμμμμμμμ και τρομαξε ο θανασης ετρεμαν τα χερια του και το εκαψε.χαχαχαχαχα.χρεωσε το σε μας θανο.μπεεεεεεεεεε


συμφωνω με τον απο πανω.χαχαχαχαχα
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
ναι ρε, εφτιαξα αρκετα, δεν τρεχει τιποτα. Απλως πρεπει να παω στον ηλεκτρoνικο να παρω ενα

Eπειδη εισαι φιλος, δωσε 225,3 ευρω και το θεμα κλεινει:laugh:
δεν εχεις αλο θαναση;10 δεν εφτιαξες η ενα μονο;
εγω φταιω και ο γιαννης.εγω σφυριξα και ο γιανης ετρεχε πολυ με το βρουουουουομμμμμμμμμμ και τρομαξε ο θανασης ετρεμαν τα χερια του και το εκαψε.χαχαχαχαχα.χρεωσε το σε μας θανο.μπεεεεεεεεεε


συμφωνω με τον απο πανω.χαχαχαχαχα
 
Last edited:

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
εμας ως συνηθως αδερφε:laugh:
Τελειώνει το μνημόσηνο και θα βγούμε στις αγορές λένε :laugh: Ποιόν κοροιδεύουν?

Υ.Γ. Αργησα να πατήσω φρένο Μάκη χαχα
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
aaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaa, κοιτα μονο μην το συναρμολογησεις αναποδα Μακη :laugh:
θα σε δωσει ομως αλο;χαχαχαχαχαχαχαχα

στειλε αρ.λογαριασμου και το πρωι θα τα εχεις.θα με στειλεις το καμενο ομως.θα φτιαξω αλο στον τορνο.χαχαχαχαχα
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Μαλλον αυτοι που ηταν παντα, δεν αλλαζει τιποτα Γιαννη. Απλως αυτοι αλλαζουν προσωπο ετσι για να περναει η ωρα τους ευχαριστα
Μας κάνανε τη κηδεία και το μνημόσηνο και φτού απ'την αρχή σαν μωρά παιδιά, να δώ αυτή τη φορά ποιές θα είναι οι νταντάδες μας....Τεσπα
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αχαχαχαχα, τουλαχιστον αυτο ειναι βεβαιο μεσα στην υπολοιπη αβεβαιοτητα Γιαννη
Η ζημιά έχει γίνει δυστυχώς, εμείς θα χαρούμε πάντως τις αγορές μας απ'το Βασίλη λίαν συντόμως
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Ρε Θανάση είναι/είμαστε οποίοι και αν είναι τέλος παντων έτοιμοι για τους βάζεις στην πρίζα.
Έφτιαξες μια αξιόλογη κατασκευή ασε τους αλλους να το κρίνουν όχι πριν το δούμε καν κάνεις δηλώσεις του στιλ, κάτι dna30 δεν πιάνουν μια κτλ.

Εγω ειπα οτι το dna δεν συγκρινετε και επιμενω. Εχω dna απο την πρωτη βερζιον και εχει σοβαρα μειονεκτηματα με πρωτο και καλυτερο το γεγονος οτι αν κανεις λαθος και βαλεις την μπαταρια αναποδα καις την πλακετα. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και το εχω πει και προσωπικα στον Brandon. Ακομα και στη τελευταια πλακετα την DNA-30 αυτο το προβλημα δεν το εχει λυσει και η δικαιολογια του ειναι οτι για να το κανει πρεπει να θυσιασει καποια αλλη λειτουργια ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και παλι.
Ρωτω λοιπον, ΠΩΣ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ;;;;;
 
Last edited:

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Το νόημα του παραπάνω ποστ ήταν, εγώ θα προτιμούσα τουλάχιστο, να ήταν περισσότερο μετριοπαθής και αν όντως ήταν δεν θα είχαμε ολη αυτή την μανουρα προχθές στο gv. Προσκοπική μου άποψη πάντα έτσι .

Μα σαν "καταναλωτης" οπως λες δεν θα πρεπει να σε απασχολει η "μετριοπαθεια" του κατασκευαστη αλλα οι κατασκευες του. Οχι οποτε μας συμφερει να λεμε "εμενα σαν καταναλωτη δεν με απασχολει....."
Αποφασησε λοιπον τι θες να κριτικαρεις, τον ανθρωπο η το προιον
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
εμενα δεν μπορει να με αρπαξει καμμια τετοια? Θα κατσω να μου κανει οτι θελει παντως, ειναι υποτακτικο αγορακι:laugh:
Αντε βρε αερατε που εισαι? Μας αγχωσες μπας και σε αρπαξε καμμια Γαλλιδουλα..:D
Ολα καλα αδερφε?

Vape Maniac
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread