Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

bloukidis

Full Member
Mar 14, 2013
62
7
39
ΣΚΙΑΘΟΣ
γιατι ρε σακι το λες αυτό τώρα γνώμη μου δεοντολογικά δε στέκει ρε φίλε δλδ γιατί να πεις οτι βγάζεις το ring addon για την εγο βατ και όχι για τη ποπη παράδειγμα ε???είναι σα να μου λες οτι όσοι δεν έχουν ggts-stealth-jgg na μην αγοράζουν τούς ατμοποιητες σου ετσι???και στο κάτω κάτω θα είναι addon για τη ποπη υπάρχουν χιλιάδες μπαταριες στην αγορα με ίδιο σπυρομα και κεφαλή που θα κούμπωνε,, ακόμα και ο e-smokeguru της πουλάει και μπράβο τους,, δεν καταλαβαίνω τη τόση αρνητικότητα ρε φίλε που θα έλυνε τα χέρια πελατών σου αφού όπως λες θέλεις να εξυπηρετείς,,αυτά και πάλι φιλικά
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
aaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaa

τελειως μαλακας ο ανθρωπος. Και το θεμα δεν ειναι οτι θα υποστει ο ιδιος την μαλακια του, αλλά θα την υποστει και ο περιγυρος του.

Μου θυμιζει τον πατερα μου που δεν ακουει κανεναν και τελικα εκανε μια αποτυχημενη επεμβαση στο γονατο, με αποτελεσμα τωρα να παραπονιεται. Ομως αν "πεσει", η μανα μου, εγω και η αδερφη μου θα υποστουμε τις συνεπειες και θα τον "τρεχουμε"
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Παιδιά από ποδόσφαιρό δεν ξέρω, τελευταία φορά που είδα αγώνα δεν θυμάμαι πότε ήταν.
Σήμερα όμως μ'άρεσε!!!!!!!! Μπράβο στον Ολυμπιακό που έπαιξε έτσι!
Σαν μη ποδοσφαιρόφιλος όμως, έριξα πολύ γέλιο με τους σχολιαστές. Έτσι μιλάνε όλοι οι σχολιαστές στο ποδόσφαιρο ή οι δικοί μας είναι του Πανεπιστημίου; :laugh:
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Μπααα... όταν παίζουν Ελληνικές ομάδες ιδίως με τέτοιες ομάδες...τα βλέπω τα παιχνίδια Μόνιμε :)
Με χαλάει όμως η αντιμετώπιση των φανατικών.
Ήδη άρχισαν οι κοροϊδίες των κόκκινων στους πράσινους και τούμπαλιν σε άλλο αγώνα.
Εγώ το βλέπω σαν μια Ελληνική ομάδα που μάμησε μια βαρβάτη Αγγλική.
Αλλά ως συνήθως... ζω μόνος μου σ'αυτό τον κόσμο :laugh:
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Άντε μασελίτσα τώρα και ταινία.
2 μέρες δεν είδα και πρέπει να αναπληρώσω.
Γιάννηηηηηηηηηηηηηηη (john67) τι έγινε ρε;;;;;;;;; ; Άσε μη μου πεις... τα λέμε αύριο :laugh:
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread