Ελληνες (γενικα) 3

Status
Not open for further replies.

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Καλημερα παιδες......δουλεια τελος παμε για τσιπουρακι !!

Sent from my Galaxy S4

Καλημέρα Κώστα :)

Μπράβο αδερφέ να περάσεις ωραία :)

Και να περάσεις και καμια βόλτα απο μένα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Μιχάλη ενα κοκτειλ που μου άρεσε παρα πολύ, το έλεγαν golden cadilac.
Το είχα πιει Γερμανία, σε κάποιο μαγαζί Αθήνα το είδα στον κατάλογο και το πήρα αμέσως αλλα δεν είχε καμια σχέση :(
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Ρε σεις... Εκείνο το γλυκό αραχνο-αγόρι τι έχει γίνει ?? Πήγε για περμαναντ ?..

Περμαναντ που στο στηθος; Γιατι απ'οσο γνωριζω περμαναντ στο "κουτελο" δεν κανουν :laugh:
 

Master_Yoda

Super Member
ECF Veteran
Jul 22, 2013
390
704
Dagobah
Μιχάλη ενα κοκτειλ που μου άρεσε παρα πολύ, το έλεγαν golden cadilac.
Το είχα πιει Γερμανία, σε κάποιο μαγαζί Αθήνα το είδα στον κατάλογο και το πήρα αμέσως αλλα δεν είχε καμια σχέση :(

Φίλε το ποτό δεν το ξέρω. Συμβουλευόμενος την εγκυκλοπαίδεια μου (Home of the discerning drinker - diffordsguide) βλέπω ότι έχει βάση το Creme De Cacao και συνοδεύεται από Galliano, φρέσκο πορτοκάλι και κρέμα γάλακτος. Δεν μπορώ να πω ότι είναι ακριβώς του γούστου μου αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! Πάντως αν θέλεις μετά χαράς να προμηθευτούμε τα συστατικά και όταν κατέβουμε Σαλαμίνα με χαρά να στο φτιάξω.
 
Last edited:

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
βαλε διαρι φιτιλι pany και κανε ότι εκανες, απλως κοψε τα φυτίλια κοντυτερα, περιπου στη μεση του ceramic housing
Οκ αγορια καταλαβα. Αρα δεν τα βαζουμε οπως διχνει στο βιντεο ο Θανος. Ελα ομως που ετσι τα βαζω και παλι δεν με ικανοποιει το αποτελεσμα! Δεν μπορω να σκεφτω το λαθος. Μαλλον φταει που εχω καταντησει κροκοδειλος και δεν με ικανοποιει τιποτα πλεον!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
ευχαριστω αρχηγε μου. Ετοιμάζω τωρα και ένα ανοξειδωτο tube για να δω αν θα δουλευει σωστα και βλέπουμε παλι
Θανο ωραιο το βιντεο αδελφε και βεβαια ακομα πιο ωραιος ο Πρωτεας
 

vougiouklakis

Super Member
ECF Veteran
Verified Member
Apr 15, 2012
575
464
Imeo Land-Athens
Ζηλευω ρε μη λες τετοια


Και να σου πω τον μεζε ctp ??

Λοιπον.......κουτσομουρακι Ελληνικοτατο τηγανητο και πιπερια φλωρινης γεμιστη με μανουρι......ψημενη στα καρβουνα αδερφε με μπολικο λαδι και ξυδακι καθως και φρεσκο ψιλοκομμενο σκορδακι......αυτα ειναι

Sent from my Galaxy S4
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
εγω περισσοτερο φοβάμαι ότι θα καθαριζουν τον μπρουντζο και θα μπει αλοιφή στο ηλεκτρονικο Στελιο. Αλλα αν πιστευεις ότι θα αρεσει περισσοτερο, τοτε ακομα καλυτερα
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Και να σου πω τον μεζε ctp ??

Λοιπον.......κουτσομουρακι Ελληνικοτατο τηγανητο και πιπερια φλωρινης γεμιστη με μανουρι......ψημενη στα καρβουνα αδερφε με μπολικο λαδι και ξυδακι καθως και φρεσκο ψιλοκομμενο σκορδακι......αυτα ειναι

Sent from my Galaxy S4

Εισαι πολυ πουστης ρε :laugh:
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
εγω περισσοτερο φοβάμαι ότι θα καθαριζουν τον μπρουντζο και θα μπει αλοιφή στο ηλεκτρονικο Στελιο. Αλλα αν πιστευεις ότι θα αρεσει περισσοτερο, τοτε ακομα καλυτερα

Εννοειτε οτι θα συμβει αυτο αδελφε. Αν γινεται να φυγει τελειως ο μπρουτζος απο το ηλεκτρονικο θα ειναι πολυ καλυτερα πιστευω
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread