About 1.5 ml per day .
Since I'm getting
juice for about $10 per 30 ml, that works out to only 50 cents
per day for
juice ! Compare that to what my old 1.5 pack per day habit would cost !
Yes, I know that atty's and batteries have to be replaced also, but it's still well under
$1 a day to vape !