Right now I'm spending a lot because I'm restocking and trying a few new vendors. On average, I vape about 3mL a day (I'm guessing). My juice costs an average of almost $0.60/mL, so I'm probably using between $10 and $15 a week. Those prices will drop after I pick a few new favorites and order larger bottles. I have a ton of samples right now, which are an average of about $0.25/mL more than the "normal" sized bottles.