• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Sprzedaż na ECF

Status
Not open for further replies.

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Jak już będziesz zweryfikowany i będziesz mógł zakładać posty w odpowiednim dziale to tutaj masz dokładne info co i jak:
http://www.e-cigarette-forum.com/fo...-guidelines-updated-often-without-notice.html

wystawiasz zgodnie ze wzorem tak jak inni sprzedają i tyle. Ważne abyś też zaznaczył czy opłaty bankowe są po Twojej czy kupującego stronie.
Co do modów jakbyś chciał sprzedawać Twoje boxy to musisz starać się o odpowiedni status i wystawiasz tylko w dziale przeznaczonym do sprzedaży modów. Nie możesz wtedy zachwalać modów w innych działach. Czy jakoś tak, szczegóły zna tampon i gerrard, lub napisz do jakiegoś moda/admina z prośbą o wyjaśnienie, bo trochę zamotane zasady tu mają ;)
 

Tomba

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Mar 22, 2012
141
79
Poland
Wiec słów kilka o sprzedaży na ECF-ie.
1. Tak jak wyżej wspomniano trzeba być zweryfikowanym userem.
2. Dla ofert jest gotowy szablon, który się wypełnia.
3. Zawsze mam problem ze wstawianiem zdjęć w rekordy do tego przewidziane (nie kumam jakie linki przyjmuje).
4. Po zamieszczeniu oferty można ją jeszcze edytować i dopisać to co potrzebne (łącznie z dołączeniem fotek).
5. Fotki można dodawać również z kompa w postaci załączników.
6. Pojedyncze sztuki modów można chyba sprzedawać w ogólnym dziale. Przynajmniej ja tak robiłem i nikt się nie czepiał.

To chyba wszystko na temat zasad tu panujących.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread