time for this plump Owl to flit.... night Poopies (((Muah)))
Keep the tums handy You didn't eat that long ago sleep tight
time for this plump Owl to flit.... night Poopies (((Muah)))
Krusty is watching DIY eliquid vids on youtube. Gotta try this![]()


I just pour stuff in til da bottle is full and load my p.e.n.i.s. and suck on it, vapor comes out and dats it KrustyKrusty is watching DIY eliquid vids on youtube. Gotta try this![]()
She's sleep-internetting again!
~~~~~~~~


......oops, I mean
wat wuz dat ? am I dreaming ub sluggs comin fer my beer ?Thought you hit the hamburger AG![]()

A gallon of VG and a gallon of PG lasted over a year here Krusty and that was with sharing it. So yes, it's much cheaper. Flavorings don't cost that much either. I can't afford to buy premade juice. I can only DIY or stop vaping, dats my choices so I know where you coming frumLack of funds to buy liquid is a motivating factor![]()
Somebody needs to wake up dat cute yiddle green snake {{{MAX}}} and tells him to sllthers ober here and gets his five extra picks afore dis round ends..![]()
