• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Hyde Park

Status
Not open for further replies.

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
mikad, Krolowo Francji !...a gdzies Ty sie tak dlugo podziala ? :blink:
Kasiu, jestem, czasem zerkam i czytam, ale mnostwo pracy mialam i ciezko mi sie tez "wbic" w temat ostatnio :?:
Po wakacjach czlowiek wraca wypoczety, ale rozleniwiony do granic przyzwoitosci (tylko o sobie mowie ;) )


:2cool:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
:laugh:
Kasiu, jestem, czasem zerkam i czytam, ale mnostwo pracy mialam i ciezko mi sie tez "wbic" w temat ostatnio :?:
Po wakacjach czlowiek wraca wypoczety, ale rozleniwiony do granic przyzwoitosci (tylko o sobie mowie ;) )


:2cool:

Mikad ! ... nareszczie wrocilas... i nie zostawiaj Nas na tak dlugo... az do nastepnych wakacji :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: i jeszcze raz... :laugh: .
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Wlasnie Cie mialam spytac o wakacje, a tu takie tragiczne wydarzenie... :(
Wspolczuje.

No... 19 lat chlopak mial... razem klasyczne zapasy trenowali... walczyli... jak to chlopczyki... smiali sie i rozrabiali razem.. i wyrosli razem na pieknych mlodych mezczyzni...tez mnie kopnelo... Mama moja tez w styczniu tego roku zmarla... zaraz po Ojcu...w Polsce...oh... chyba rozumiesz sercem...:facepalm:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
  • Deleted by Edward Nozycoreki

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
No to nareszcie cos sie ruszylo tutaj...
Aby uciac jakikolwiek niedomowienia co tam Kasia napisala i co wyciete...
Szczerze i prosto z mostu ... miesiac temu "zmeczona":laugh::laugh::laugh: bylam i glupoty napisalam
(nic zbereznego ale glupstwa, :laugh:Pana Chemika z terapista pomylilam :laugh:) i zrobilam edit dubler i to wszystko.. jak mi "zmeczenie" przeszlo:laugh::laugh::laugh:.

A tak prawde powiedziawszy to mysle. ze Was zasypalam postami, ktorych i tak Was
nie interesuja, wybaczcie za natrectwo.

Milego e-palenia Wam zycze.
 
Last edited:

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
A tak prawde powiedziawszy to mysle. ze Was zasypalam postami, ktorych i tak Was
nie interesuja, wybaczcie za natrectwo.
Nie, nie, nie!
Ja tam czytam Twoje posty i nie widze zadnego natrectwa z twojej strony :)
Moze nie zawsze odpisuje, ale to tylko wtedy, kiedy nie mam nic do powiedzenia na dany temat ;)
Pisz Kochana, bo jak nie Ty, to nam polski watek umrze smiercia naturala.
Najwiecej tu jest takich, ktorzy sie zarejestrowali, wrzucili jednego posta typu "czesc i ja tu jestem" i na tym koniec. Sa i inni dosc aktywnie na tym forum, niestety nie na polskim skwerku...
Cieszylismy sie jak dzieci, ze nam watek na EFC otworza w naszym ojczystym jezyku, a teraz jak go juz mamy to o niego nie "dbamy" wcale.
No coz, tak w zyciu czesto bywa.
Ja tam i tak bede tu zagladac, chocby sie raz na rok cos nowego pojawilo.

Pozdrawiam Wszystkich.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread