• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Hyde Park

Status
Not open for further replies.

Old Chemist

Super Member
ECF Veteran
Dec 23, 2009
324
130
68
Poland
starychemik.wordpress.com
Lampy na atomizer to raczej nydyrydy :(, ale w z lampkami też jest frajda, bo ludkowie mają masę radochy z modzeniem dyfuzorów pod nie.
No tak... dyfuzory to osobna dziedzina sztuki.

Ale w reporterskich lampkach największym wzięciem cieszą się akumulatorki sanyo eneloop 1900mA, bardzo fajne :)
Tu się zgadzam - miałem je jako jeden z pierwszych w .pl, są doskonałe. Kocham to trzymanie pojemności jak leżą w szufladzie. Żadnych niespodzianek.
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Podobno kiedyś w Stanach krążył taki dowcip, u nas było to jeszcze za komuny. Polak pisał do krewnego w Stanach i się żalił jak to w Polsce jest żle i wszystko jest drogie, list przechwyciło SB i zaczęli mu grozić, że jak tego nie sprostuje, to coś bardzo złego mu się przytrafi . Następnym razem pisał, w Polsce nie jest żle, krowa kosztuje 100 zł. ale po co mi tyle mięsa, dam 200 zł. i kupię sobie kurczaka.
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
:laugh: :laugh:... dobry ! tego nie znlam !

Kiedys jeszcze,dawno jak masa Polakow wyjezdzala do Niemiec.
Milicjant zatrzymal kierowce samochodu i mu mowi , jechal bardzo dobrze wedlug przepisow i dostanie za to nagrode 100 zlotych.
Kierowca odwrocil sie do zony i mowi Janka... dobrze by to bylo jak ja bym mial prawo jazdy.
Milicjant zbyl to milczeniem bo mu chcial dac te nagrode.
No to z tylu na siedzeniu maly Jasio mowi: Tata a mowilem ... nie kradnij tego samochodu!
No to teraz milicjant odszedl troche od samochodu i w glowe sie skrobie co tu robic i patrzy ... a tu Babci glowa z bagaznika sie wychyla i sie pyta... przepraszam czy my jestesmy juz w tym RF-enie ?
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Jeszcze coś takiego podobno krążyło w Stanach. Jedzie Polak samochodem przez pustynię, samochód się psuje i zatrzymuje się. Polak wysiada i wyrywa drzwi z zawiasów i z tymi drzwiami idzie przed siebie, napotyka tubylców którzy pytają się gdzie idzie ? Szukam wody do picia, odpowiada Polak, a po co targasz te drzwi ze sobą, pytają tubylcy ? Jak zrobi mi się gorąco, to otworzę sobie okno.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Panie Chemiku dzieki za rozpoczecie tematu na ecig forum dotyczacego nazywania plynow nikotynowych sokami. Opinii na ten temat jak widac jest wiele i bardzo dobrze . Fascynujaca lektura ludzkich przemyslen (skarbnica glupoty i madrosci )
Osiagnoles sukces Chemiku !...poniewaz wywolales pasjanujaca dyskusje i zainteresowaniena tematem, a oto przeciez chodzi. Gratulacje i uklony:p
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Co tu tak cicho ?

Naszalalam sie na zawodach floretu kobiet , i z Nowego Jorku do domu... nareszczie w swoim lozku i kotek sie tak bardzo cieszy ... pozdrawiam Was!

A co posmiejcie sie troche i stesknilam sie za Wami !

Pewna młoda kobieta, przeprowadziwszy się na wieś (moda na eko, slow food slow life i te sprawy), postanowiła założyć małą hodowlę kur. Zapytała sąsiada:
- Ile mam kupić niosek, żeby starczyło jaj dla całej rodziny?
- Prosze kupić 15 niosek i jednego koguta - radzi sąsiad.
Po paru dniach sąsiad przychodzi w odwiedziny do młodej gospodyni i
widzi, że obok każdej kury kręcą się koguty.
- Ile pani tych kogutów kupiła?! - pyta zaskoczony.
- Tyle, ile jest kur - odpowiada kobieta.
- Ale po co? Wystarczyłby jeden, no może dwa!
Na to kobieta karcącym głosem:
- To panu się tak wydaje! Prezentuje Pan typowo męski punkt widzenia...]

A teraz cos z mojej branzy:

Na przyjęciu rozmawia lekarz z prawnikiem. Co chwila ktoś im przeszkadza, pytając lekarza o darmową poradę w sprawie jakiejś dolegliwości. Po godzinie takiej przerywanej rozmowy zrozpaczony lekarz pyta prawnika:
- Co pani robi, żeby ludzie przestali pania pytać o sprawy zawodowe, kiedy jest pani poza biurem?
- Daję im rady - mówi prawnik - a potem przesyłam im rachunek.
Lekarz trochę się zszokował, ale postanowił spróbować. Następnego dnia, czując się nieco winnym, przygotował rachunki. Kiedy poszedł do swojej skrzynki pocztowej, znalazł rachunek od prawnika


Note:
Booster jest swietny i Mega Carto na moich fajeczkach przepieknie dymki.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread