• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Hyde Park

Status
Not open for further replies.

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Kobieta ładna, piwo duże i dobre. Na co się zdecydować. Pomóżcie.:blush:
Ja tam nie mam zadnych watpliwosci. Kochanie moje przedkladam nad piwo (ktore lubie od czasu do czasu) :)
I od pietnastu lat nic sie w tym rankingu nie zmienia, no moze tylko marki piwa ;)

utak3r nie jestem w temacie, bo reklamy nie znam :?:
 

Mellan

Full Member
Jun 12, 2011
23
0
58
Szczecin, Poland
Oj, tam, czepiacie się :)
Tak, w hydeparku można rozmawiać o wszystkim, niemniej temat lamp błyskowych (typy, tryby pracy, sposoby wyzwalania czy też setupy) jest naprawdę spory. Rzecz nadaje się bardziej na osobny wątek w podforum "hydepark", niż do tego jedynego.

W polskim necie jest kilka bardzo dobrych for fotograficznych powiązanych z głównymi systemami, gdzie wszelka teoria jest rozgadana wzdłuż i w poprzek. W niektórych z nich uczestniczę od dobrych paru lat - warto tam zaglądnąć, poczytać i rozpytać.
:)
 

Mellan

Full Member
Jun 12, 2011
23
0
58
Szczecin, Poland
Ja bym miał pytanie czy taką lampę da się na dobry atomizer przerobić.

Lampy na atomizer to raczej nydyrydy :(, ale w z lampkami też jest frajda, bo ludkowie mają masę radochy z modzeniem dyfuzorów pod nie.

Ale w reporterskich lampkach największym wzięciem cieszą się akumulatorki sanyo eneloop 1900mA, bardzo fajne :)
Niedawno jeden spotowicz pokazywał mi moda wykorzystujące 3szt. takich na zasilanie ep :vapor:
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread