Έλληνες (γενικά) 1

Status
Not open for further replies.

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
δεν το πιστευω οτι το βιντεο της Ιθακης τους εδωσε την ιδεα ρε Στελιο. Τελικα μαλλον πρεπει να κρατας τα παντα μυστικα.
Το ωραιο παντως ειναι οτι ειναι ολοιδιο με αυτο του ggts. Τελικα ποσο μαλακας μπορει να ειναι ενας ανθρωπος!!

Αυτα Θανο υπαρχουν πρην το βιντεο της Ιθακης, κλεψαν την ιδεα απο το ggts
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Παντως αν το φτιαξω θα εχει special κεντρικο πολο Στελιο. Οχι σιλικονες, οχι πλαστικα, τιποτα απολυτως. Και δεν θα μπορει να χαλασει η να υποστει βραχυκυκλωμα οπως αυτο που μολις μου εδειξες
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
καταλαβα Στελιο. Δεν πειραζει, τι να κανουμε.
Το δικο μου δεν θα χαλαει παντως και θα εχει και κινουμενο πολο.
Αυτα Θανο υπαρχουν πρην το βιντεο της Ιθακης, κλεψαν την ιδεα απο το ggts
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Θάνο έχουν αγριέψει τα πράγματα. Ένα παλληκάρι Έλληνας έβγαλε τις προάλλες ένα κουτάκι για συγκόλληση αντιστάσεων και μέσα σε 3 μέρες γέμισε το e-bay με κινέζικα, πριν προλάβει να το βγάλει παραγωγή!

Τέλος πάντων... θα σου πω κι'εγώ για την Ιθάκη μιας και ο καθένας έχει το γούστο του, οτι θα την ήθελα με λίιιιιιγο πιο μεγάλο clear window.
Όχι οτι με χαλάει έτσι όπως την είδα, αλλά να μην πω κι'εγώ την παπαριά μου; :laugh:

Μ'αρέσει να βλέπω τα υγρά ρε παιδί μου :oops::laugh:
 

steliosss

kindness always repays... be sure of that...
ECF Veteran
Verified Member
Apr 24, 2012
4,841
8,959
60
Athens - Greece (GG land)
www.e-smokeguru.gr
Γαβριήλ ναι... αλλά το απέσυραν γιατί το ζήτησε κάποιος αποκλειστικά και θα βγεί σε λίγο made in china ;)

Captain :thumbs: δεν το είχα δει αυτό!!!!!!!!!
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Ωρεεεέεε...Χρόνια Πολλά και Καλή χρονιά με υγεία για όλους.Από το τρέξιμο ούτε να σας ευχηθώ δεν πρόλαβα

Α ρε Στεφανη, που σε αδελφε μου. Χρονια πολλα, καλη χρονια αδελφε μου
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Α, κινεζικο ειναι? Ενταξει τοτε Στελιο lol. Επισης αυτο που σκεφτομαι να φτιαξω θα εχει και 2 ακομη πλεονεκτηματα. 1. Θα κλεινει σωστα τον αερα διοτι αυτο που ειδα δεν μπορει να καλυψει σωστα τα 4 κοψιματα του επειδη εχουν το ιδιο παχος με τα ατομαιζερ. 2. Δεν θα ανασηκωνει το τανκ σε σχεση με το ατομαιζερ που θα εχει μεσα του οπως σιγουρα κανει το συγκεκριμενο οταν το ξεβιδωνεις. Ολα θα ειναι ακρως σταθερα. Επισης οπως το βλεπω το κινεζικο, αν ξεβιδωσεις αρκετα το δαχτυλιδι θα ξεβιδωσει και το ατομαιζερ μαζι με το τανκ. Μαλλον βλακεια κατασκευασαν παλι τα κοριτσια :lol:
Καλα τωρα πας να με πείσεις ότι το δικό σου θα είναι καλύτερο από τα Κινεζικα; Λες να έχω καμια αμφιβολία;
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
καλο θα ηταν να μην μεγαλωσει η Ιθακη Στελιο. Θα μπορουσα ομως να φτιαξω μεγαλυτερο παραθυρο εις βαρος του μετταλικου σκελετου αλλά δεν θα ειχαμε συμβατοτητα εξαρτηματων με τον Οδυσσεα. Προσπαθω να λαβω πολλα υπ οψιν μου.
Αντεγραψαν ηδη τον diver?
Θάνο έχουν αγριέψει τα πράγματα. Ένα παλληκάρι Έλληνας έβγαλε τις προάλλες ένα κουτάκι για συγκόλληση αντιστάσεων και μέσα σε 3 μέρες γέμισε το e-bay με κινέζικα, πριν προλάβει να το βγάλει παραγωγή!

Τέλος πάντων... θα σου πω κι'εγώ για την Ιθάκη μιας και ο καθένας έχει το γούστο του, οτι θα την ήθελα με λίιιιιιγο πιο μεγάλο clear window.
Όχι οτι με χαλάει έτσι όπως την είδα, αλλά να μην πω κι'εγώ την παπαριά μου; :laugh:

Μ'αρέσει να βλέπω τα υγρά ρε παιδί μου :oops::laugh:
 

CaptSteve

Airborn ECF Guru
ECF Veteran
Verified Member
Nov 20, 2011
14,537
40,523
41,000ft at M 0.85
Α, κινεζικο ειναι? Ενταξει τοτε Στελιο lol. Επισης αυτο που σκεφτομαι να φτιαξω θα εχει και 2 ακομη πλεονεκτηματα. 1. Θα κλεινει σωστα τον αερα διοτι αυτο που ειδα δεν μπορει να καλυψει σωστα τα 4 κοψιματα του επειδη εχουν το ιδιο παχος με τα ατομαιζερ. 2. Δεν θα ανασηκωνει το τανκ σε σχεση με το ατομαιζερ που θα εχει μεσα του οπως σιγουρα κανει το συγκεκριμενο οταν το ξεβιδωνεις. Ολα θα ειναι ακρως σταθερα. Επισης οπως το βλεπω το κινεζικο, αν ξεβιδωσεις αρκετα το δαχτυλιδι θα ξεβιδωσει και το ατομαιζερ μαζι με το τανκ. Μαλλον βλακεια κατασκευασαν παλι τα κοριτσια :lol:

Κινεζικο βεβαια, δε βλεπεις, $3 κανει και ειναι $3 πεταμενα
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
τιποτα δεν προλαβαν Γαβριηλ. Μια χαζομαρα εφτιαξαν οπως το ειδα
Θανο εχεις δικιο ο καπταιν.
Πρόλαβαν άλλοι..
Αλλά αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα θελαμε ενα απο τα ΄΄χερια΄΄ σου.

Στελιο αντιγραψαν το τσαφ του νταιβερ εννοεις;
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
χρονια πολλα και σε σενα Στεφανε, να εισαι καλα αδερφε
Ωρεεεέεε...Χρόνια Πολλά και Καλή χρονιά με υγεία για όλους.Από το τρέξιμο ούτε να σας ευχηθώ δεν πρόλαβα
 

Kir Fanis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Dec 16, 2011
541
177
54
Greece
gr-modders.com
Υγεία να έχουμε κ όλα τ άλλα καλά θα πάνε. Και εύχομαι το νέο έτος να γκρεμίσει όλα τα γαμωΚινέζικα εργοστάσια που μέχρι και τα κάκαλα μας θα αντιγράψουνε στο τέλος
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread