Ελληνες (γενικα) 2

Status
Not open for further replies.

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Ολα και ολους μας απασχολουν steel. Αν δεν σε απασχολουσε δεν θα το αναφερες σαν μειονεκτημα στο Ελληνικο φορουμ, και αν δεν απασχολουσε εμενα, δεν θα καθομουνα να απαντησω.

Αυτο που θελω ειναι να αποδιδουμε στον Καισαρα τα δικα του και στο Θεο τα αντιστοιχα.
 
Last edited:

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
Μα δεν το ανάφερα σαν μειονέκτημα της κατασκευής σαν μειονέκτημα του χαρακτήρα σου το ανάφερα ή αυτού που προβάλλεις μέσα από τα φόρουμ γιατί σε μια εκπομπή που σε είδα μια χαρά χαλαρος και χαβαλές φαίνεσαι.
 

billypapa

Supplier Associate
ECF Veteran
Oct 17, 2011
1,394
3,820
48
Greece
www.e-smokeguru.gr
Παιδιά σας παρακαλώ όλους πάρα πολύ να συζητάμε, να διαφωνούμε, να λέμε ελεύθερα την άποψη μας αλλα οχι να βρίζουμε και να προσβάλουμε.
Σε ολα τα φόρουμ γενικά οχι μόνο εδω.
Δεν είμαστε μικρά παιδάκια αλλα ούτε και έχουμε να χωρίσουμε τίποτα.
Ας δώσουμε ο καθένας μας το καλό παράδειγμα.
Ευχαριστώ πολύ
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
ειμαι χαλαρος διοτι ειναι χαλαροι και οι απεναντι steel. Ομως στα φορουμ δεν βλεπω καποιον χαλαρο. Ολοι ετοιμοι για φασαρια ειναι οποτε κραταω και το αναλογο προφιλ.

Ο χαρακτηρας μου καλος ειναι, η συμπεριφορα μου αλλαζει αναλογα με τις περιστασεις και την διαμορφωνετε εσεις.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αν παντως δεν το βλεπεις σαν μειονεκτημα της κατασκευης, χαιρομαι, ομως εγω ετσι το βλεπω steel. Αν και δεν αντεγραψα καποιον γιατι το σκεφτηκα μονος μου, παρ ολα αυτα ειναι μειονεκτημα και δεν μου αρεσει και πολυ που υπηρχε σαν κατασκευη
 

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
Ρε Θανάση είναι/είμαστε οποίοι και αν είναι τέλος παντων έτοιμοι για τους βάζεις στην πρίζα.
Έφτιαξες μια αξιόλογη κατασκευή ασε τους αλλους να το κρίνουν όχι πριν το δούμε καν κάνεις δηλώσεις του στιλ, κάτι dna30 δεν πιάνουν μια κτλ.
 

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
αν παντως δεν το βλεπεις σαν μειονεκτημα της κατασκευης, χαιρομαι, ομως εγω ετσι το βλεπω steel. Αν και δεν αντεγραψα καποιον γιατι το σκεφτηκα μονος μου, παρ ολα αυτα ειναι μειονεκτημα και δεν μου αρεσει και πολυ που υπηρχε σαν κατασκευη

Μειονέκτημα δεν είναι για τον λογο οτι για κάθε πρόβλημα μπορεί να υπάρχουν πολλές λύσεις αλλά η ιδανική λύση είναι μια και ολοι αργα η γρηγορά θα συγκλίνουν σε αυτή.
Σκέψου τώρα δλδ να κυκλοφορούμαι με αυτοκίνητα με τετράγωνες ροδές, γιατί ο Πιρελλι δεν ήθελε να φταίξει στρογγληλο τροχό επειδή τον πρόλαβε άλλος.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
πότε ειπα οτι δεν πιανει μια το dna steel? Aφου μεταφραζετε τα γραφομενα μου οπως σας βολευει. Αυτο που ειπα ακριβως ειναι: "Για να δουμε τωρα τι ψαρια πιανει το dna". Δεν το κατηγορησα οπως βλεπεις, απλως τα συγκρινω στην ουσια.

Οταν λες σε καποιον "για να δουμε τι ψαρια πιανεις", τον εχεις κατηγορησει οτι ειναι αχρηστος?

Εχετε παραφρασει τα παντα, ξεκινωντας παλιοτερα με τον Αγιο Σαββα, και καταληγοντας στο σημερα με αυτο που εγραψε ο καπτεν για την υποτιθεμενη αδερφη του στιμ. Οταν δηλ. καποιος σου πει "ρε, κάνεις λες και σου πηδηξα την αδερφη σου", σημαινει οτι την πηδηξε ή οτι την εβρισε?

Και φυσικα δεν ειναι οτι δεν ξερετε Ελληνικα, ειναι το οτι γουσταρετε μανουρα και αλλοιωνετε τα παντα
 
Last edited:

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Μειονέκτημα δεν είναι για τον λογο οτι για κάθε πρόβλημα μπορεί να υπάρχουν πολλές λύσεις αλλά η ιδανική λύση είναι μια και ολοι αργα η γρηγορά θα συγκλίνουν σε αυτή.
Σκέψου τώρα δλδ να κυκλοφορούμαι με αυτοκίνητα με τετράγωνες ροδές, γιατί ο Πιρελλι δεν ήθελε να φταίξει στρογγληλο τροχό επειδή τον πρόλαβε άλλος.

συμφωνω και μου αρεσει οταν εγω βρισκω πρωτος αυτη την ιδεα. Γι αυτο και θεωρω μειονεκτημα το οτι δεν την βρηκα πρωτος. Δεν πειραζει ομως, βρηκαμε τα υπολοιπα
 
Last edited:

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
πότε ειπα οτι δεν πιανει μια το dna steel? Aφου μεταφραζετε τα γραφομενα μου οπως σας βολευει. Αυτο που ειπα ακριβως ειναι: "Για να δουμε τωρα τι ψαρια πιανει το dna". Δεν το κατηγορησα οπως βλεπεις, απλως τα συγκρινω στην ουσια.

Οταν λες σε καποιον "για να δουμε τι ψαρια πιανεις", τον εχεις κατηγορησει οτι ειναι αχρηστος?

Εχετε παραφρασει τα παντα, ξεκινωντας παλιοτερα με τον Αγιο Σαββα, και καταληγοντας στο σημερα με αυτο που εγραψε ο καπτεν για την υποτιθεμενη αδερφη του στιμ. Οταν δηλ. καποιος σου πει "ρε, κάνεις λες και σου πηδηξα την αδερφη σου", σημαινει οτι την πηδηξε ή οτι την εβρισε?

Και φυσικα δεν ειναι οτι δεν ξερετε Ελληνικα, ειναι το οτι γουσταρετε μανουρα και αλλοιωνετε τα παντα

Το ξεκίνησες έτσι και μετα το συνέχισες με κάτι σαν, ποιος ανταγωνισμός δεν υπάρχει ανταγωνισμός εχουμαι και το μέγεθος και τις λειτουργίες, δεν το θυμάμαι ακριβώς αλλά το νόημα που πείρα ήταν ότι το dna δεν πιάνει μια μπροστά στον Πρωτεα.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
μα φυσικα εχουμε και το μεγεθος και τις λειτουργιες και την λειτουργικοτητα. Δεν ειπα κατι παραξενο ή ψευτικο. Και πραγματι πιστευω οτι δεν υπαρχει ανταγωνισμος αλλα δεν μπηκα σε διαδικασια να συγκρινω συγκεριμενα προιοντα.

Οπως πιστευω οτι δεν υπαρχει ουτε και υπηρξε ποτε ανταγωνισμος στα μηχανικα μοντ.
 

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
Για να το λες ρε Θανάση φαντάζομαι θα τις εχει, αυτό που σου λέω εγώ είναι ασε κάποιο άλλο να πει το ποσό καλο η κακο είναι το εργαλείο μην το λες μονος σου.
Και λέω φαντάζομαι γιατί δεν το έχει κανένας άλλος εκτός από εσένα, τώρα αν είχε κυκλοφορήσει και είχε κάνει πανικό τότε βγες και φώναξε το.
 

dioliv

Vaping Master
ECF Veteran
Dec 25, 2013
5,348
3,639
Greece Thessaloniki
Ο πρωτεας ειναι ενας και μοναδικος ετσι οπως τον φανταστηκε και τον εφτιαξε ο δημιουργος του.
Δεν ειναι ουτε dna ουτε semovar ουτε φτιαχτηκε για να διωξει τα αλλα απο την αγορα. Γιατι τα μπερδευουμε?
Νομιζω?

Vape Maniac
 

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
Για τα μηχανικά θα διαφωνήσω, για τον απλο λογο ότι το για εμένα πρέπει να έχει 2 πράγματα, καλά ρεύματα και έχει πολλά μηχανικά που το έχουν και να μου αρέσει εμφανισιακά και αυτό είναι υποκειμενικο και δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
αν θελεις τα πιο καλα ρευματα της αγορας τοτε πρεπει να παρεις ενα μοντ με ενα σωληνα και 1 μονο καπακι αρχηγε μου. Αν παλι θελεις λειτουργιες, τοτε θα πρεπει να συμβιβαστεις με 0,2 βολτ λιγοτερο.

Ελπιζω φυσικα οτι δεν θα διαφωνησεις για το οτι σχεδον ολες οι ανακαλυψεις στα μηχανικα ειναι δικες μας, ετσι δεν ειναι?
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Εγω δηλ δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο steel? Αν ειναι κακο δεν θα το διατυμπανισω, να εισαι σιγουρος, οπως δεν ειπα απολυτως τιποτα για να ασημενια ελατηρια που εβγαλα διοτι δεν προσθεσαν τιποτα στην αγωγιμοτητα του justGG. Μαλλον την χαλασαν για την ακριβεια κατα ενα ελαχιστο ποσοστο της ταξης του 0,01 βολτ
Για να το λες ρε Θανάση φαντάζομαι θα τις εχει, αυτό που σου λέω εγώ είναι ασε κάποιο άλλο να πει το ποσό καλο η κακο είναι το εργαλείο μην το λες μονος σου.
Και λέω φαντάζομαι γιατί δεν το έχει κανένας άλλος εκτός από εσένα, τώρα αν είχε κυκλοφορήσει και είχε κάνει πανικό τότε βγες και φώναξε το.
 

steelseth

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jul 26, 2013
97
34
Cyprus
Μπορεί και να είναι ρε Θανάση, εγώ ούτε 1 χρόνο δεν έχει που ατμιζω αρα δεν ξερω τι γινόταν πριν 3 – 4 χρονιά ούτε ποιος σκεφτικέ τι πρώτα.
Αλλά εχω ξοδέψει αρκετές χιλιάδες ευρώ για να βρω αυτό που μου αρέσει και ποτέ δεν ήταν μέσα στα κριτήρια ποιος το σκεφτικέ πρώτος, όπως και όταν παω για να αγοράσω αμάξι δεν αγοράζω Ford γιατί ήταν πρώτο πριν από το Toyota.

αν θελεις τα πιο καλα ρευματα της αγορας τοτε πρεπει να παρεις ενα μοντ με ενα σωληνα και 1 μονο καπακι αρχηγε μου. Αν παλι θελεις λειτουργιες, τοτε θα πρεπει να συμβιβαστεις με 0,2 βολτ λιγοτερο.

Ελπιζω φυσικα οτι δεν θα διαφωνησεις για το οτι σχεδον ολες οι ανακαλυψεις στα μηχανικα ειναι δικες μας, ετσι δεν ειναι?
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread