• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Hyde Park

Status
Not open for further replies.

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
He he, to tak jak u mnie. Kiedys nie mialam problemu z tym jezykiem, ani pisanym, ani mowionym, ale wieloletnia przerwa robi swoje. Moj malzonek, poprosil mnie pewnego dnia o zalatwienie czegos przez telefon po angielsku (sam kaleczy strasznie) i niezle sie usmial. A ja bylam w ciezkim szoku, jak szybko czlowiek zapomina jezyka, gdy nie uzywa... Nawet sie nie spodziewalam, ze tak bede sie jakac :D

Kasienka, chyba sie nie obrazilas za te czarowniczke :?:
Avatarek masz super :)
 

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
He he, to tak jak u mnie...
Ehhh ... jak miałaś styczność z językiem to jestem gotów się założyć ,że jest lepiej niż u mnie :(...
... ostatnio jak usiłowałem powiedzie (chyba Szkotowi) jak się do miasta dostać z lotniska :blink:
,że jak wysiądzie na ostatnim przystanku "na przeciwko " Dworca PKP - w końcu jak powiedziałem
visa vis ( z ręcznym wspomaganiem ) to zajarzył :blush:
I wtedy mu mówię ,że tam " musi MÓWIĆ o drogę" :D
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
He he, to tak jak u mnie. Kiedys nie mialam problemu z tym jezykiem, ani pisanym, ani mowionym, ale wieloletnia przerwa robi swoje. Moj malzonek, poprosil mnie pewnego dnia o zalatwienie czegos przez telefon po angielsku (sam kaleczy strasznie) i niezle sie usmial. A ja bylam w ciezkim szoku, jak szybko czlowiek zapomina jezyka, gdy nie uzywa... Nawet sie nie spodziewalam, ze tak bede sie jakac :D

Kasienka, chyba sie nie obrazilas za te czarowniczke :?:
Avatarek masz super :)

Czesc Mikus :laugh::laugh::laugh:... a polatalam sobie troszke na miotle...fajnie bylo...
Wroce do innego avatarka bo juz po Halloweenie.
Zeberka jest super i w codziennym uzytku. Mam tez innego malucha VMOD ale opisze o nim w odpowiednim thread. Jak troszke ochlone po tym lataniu na miotle :lol::lol::lol:
Znalazlam innego... tez swietny producent plynow nikotynowych Kick Bass Vapor...dla mnie super!... i zamowilam inne mody tez:p...ale trzeba czekac. Pozdrawiam Cie Mikus serdecznie !!!

Jak sie masz Kaazz witam Cie serdecznie :p
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA

O tak !... Bounty Hunter byl moim ulubionym plynem przez dlugie miesiace...
do czasu jak mi powiedziales o SV.:)
Mowia, ze podobny do Boba's Bunty ( all VG ) od Alien Visions.
Dla mnie osobiscie sa bardzo rozne. Bounty Hunter jest pyszny i super.
O Boze... te nazwy sa podobnie brzmiace ale smaki rozne... a Boba's Bounty
smierdzial mi mi perfuma. jak tylko zobaczylam te zielone buteleczki...
jak po ruskich perfumach... to mi sie skojarzylo...no i w paleniu tez perfuma i koniec.
To jeszcze w tamtym roku... naczytalam sie o tym Boba's Bounty(bo slynny na cala Ameryke) i kupilam...
i odstawalam z nadzieja, ze sie polepszy... w koszu na smiecie wyladowal.

No ale Bouty Hunter... super! mam jeszcze 60 ml. nienaruszone.
Na dzien dzisiejszy to smakolyki od Sweet Vapes i Kick Bass Vapor.:p

Ja mysle, ze Ty bys bardzo lubial Kick Bass Vapor a szczegolnie Escape i chyba wiecej bo sa swietne !
Ja sprobowalam chyba ponad dziesiec... musze policzyc i lubie je bardzo i mam zapas. :lol:Napisze o nich osobno.:)
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
pochwal sie co zamowilas :) vMOD to raczej niezbyt dobry wybor (oczywiscie wg mnie) pozdrawiam :)

Ha, ha...zanim kupilam, wiedzialam, ze ide na kontrowersje bo przeczytalam caly thread
o Vmod... No ale ja bardzo lubie kontrowersje.:p

Oh... i dal mi popalic ten maly pyrtek, bo plyn lubial wyciekac.
Tak bylo chyba przez dwa tygodnie ale teraz jest super, jak dlugo ,to nie wiem.
Uzywam Bottom Feeding Hybrid Atomizer 1.5 ohm.
Tak... jest to delikatne i wrazliwe na silny dotyk stworzenie !
Jest przesliczny i malutki i caly miesci mi sie w dloni.

Dla mnie swietna wprawka do moich przyszlych bottom feeders,
ktore mam zamowione ( VV Power Grip i drugi " Mini Sweet Vape" VvF ) od :Mods
Ten mniejszy VvF powinnam miec moze za dwa tygodnie albo wczesniej.

Moze jutro zrobie kilka zdjec malego pyrtka Vmod i jeszcze innego moda zmienno napieciowego
z wyswietlaczem napiecia,ktorego kupilam jakies trzy tygodnie temu specjalnie
na Halloween Party.
To jest box mod i jest zalakierowana prawdziwa pajeczyna... jest okropnie brzdko-piekny !:D
 
Last edited:

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
Witam Kasiu
Dzisiaj właśnie dostałem od tokarza poprawionego IHMa i w końcu mogłem odstawić egonki :D
Powiem CI ,że chociaż osobiście preferuję większe mody o ... nieco bardziej hmm technicznej urodzie :oops:
To twoja zeberka jest ładniutka :p
Niedługo powinien dotrzeć do mnie box alu( takie prostackie pudełko ) z układem Tavoja to w końcu także będę miał regulowane napięcie :D
Hmm... te liqidy o których mówicie to mocno tytoniowe są ?
Tak patrzę na stronę ciekawie jest :hubba: szukam właśnie smaku tak na odmianę,
Szkoda ,ze do PL nie wysyłają :(
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Witam Kasiu
Dzisiaj właśnie dostałem od tokarza poprawionego IHMa i w końcu mogłem odstawić egonki :D
Powiem CI ,że chociaż osobiście preferuję większe mody o ... nieco bardziej hmm technicznej urodzie :oops:
To twoja zeberka jest ładniutka :p
Niedługo powinien dotrzeć do mnie box alu( takie prostackie pudełko ) z układem Tavoja to w końcu także będę miał regulowane napięcie :D
Hmm... te liqidy o których mówicie to mocno tytoniowe są ?
Tak patrzę na stronę ciekawie jest :hubba: szukam właśnie smaku tak na odmianę,
Szkoda ,ze do PL nie wysyłają :(

Ale fajnie... i ciesze sie z toba na twoje now mody:laugh::laugh::laugh:
A te plyny to takie mocno tytoniowe to nie sa , ale Bounty Hanter to ma swoj charakter.
Nielatwo go okreslic... ma troszke wanilii i moze orzeszki ziemne i jest troszke slodki.
Jest naprawde dobry.
Sprobuj Kick Bass Vapor, oni wysylaja do Polski. Maja taki plyn co sie nazywa "OMG"i jest bardzo dobry tez. OMG ma posmak karmelu i dla mnie troszke dobrze zaparzonej kawy.
Ten karmelek jest slodki ale kawa ma smak gorzkiej. Ale paradoks...swietnie to pomieszali.
Kaazz ja napisze wiecej o Kick Bass Vapor o innych plynach tez.
A teraz zaloze nowy thread o modach i puszcze pare zdjec.
Bardzo sie ciesze, ze tu zagladasz i pozdrawiam.:)
 
Last edited:

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
Dzięki Kasiu , poczytam o tych liqidach :)
A jak odbuduję sobie fundusz prezentowy to na cosik się skuszę :D

... i na zawody szermiercze tez
To Ty szermierkę uprawiasz :) jaka broń?
Za młodego też trochę machałem rożnem :laugh: a teraz też powoli hmmm... dojrzewam do szermierki historycznej :D
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Szermierka historyczna jest fajna tez, troche walczylam tez, na miecze...:laugh:...ale ciezkie to to.. ale to bylo dla zabawy wiecej.
Ja to florecistka jestem... od urodzenia.:laugh:. Mlode lata juz minely , w Polsce klase miedzynarodowa mialam.
Teraz to przede wszystkim ucze. Kocham szermierke i epapierosy:evil:... no i jeszcze pare rzeczy :p.
Zapisz sie do jakiegos klubu historycznej szemierki... bedziesz mial radoche :banana:
 

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
....w Polsce klase miedzynarodowa mialam
Szacun :)
ja to podstawy szpady ledwie liznąłem (2 lata w szkole sportowej) ale sentyment pozostał :D
Siostra to dalej zaszła - jakieś mistrzostwa europy :p ale ostatecznie wybrała medycynę.
Z klubami to właśnie troszku ...kiepsko u nas ale się rozglądam. Podobnie jak jak z wyborem broni wszędzie tylko szpada czy floret pojedynkowy. A ja mam ochotę na rapier bojowy :D
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Mikad... zamelduj sie !!! :laugh:... Jak Ci leci...co palisz?
Sie melduje Kochana ;)
Wiecej napisze wieczorkiem, bo musze dzieciaki zawiezc na zajecia sportowe i anglika:2cool:
Ale wyscie ludeczkowie z Hyde Parku zrobili epapierosowy temacik :laugh:

PS Czekam na Twoje zdjecia Kasiu, tzn zdjecia twoich modow, z niecierpliwoscia.
Ty to masz fajne rzeczy :p:vapor:
 

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
....Ale wyscie ludeczkowie z Hyde Parku zrobili epapierosowy temacik :laugh:...

He ,he w końcu to Hyde Park więc o wszystkim można ( ino nie obrażając Królowej :D )
ale co by nie było że tylko o ep to się pochwalę najnowszym moim nabytkiem :)
Mój najnowszy EDC
dscf0696f.jpg

Ładny ... prawda? :D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread