So with my next paycheck my vape budget is going to be very tight, I have everything already planned out and just am making minor adjustments... On top of the hammer mod, and kayfun clone I'm getting, I will also be spending 15-20 dollars on a big bottle of juice I know I will like. At the same time I am very interested in making my own juices. So it's either
Buy a big bottle of juice I know i will like (seeing as i'm about to run out)
or take my chance and make my own juices
Which one would be more cost effective. How much does it roughly cost to get everything I would need? And considering I have a PG allergy. Could I do this for a cheaper price?
Buy a big bottle of juice I know i will like (seeing as i'm about to run out)
or take my chance and make my own juices
Which one would be more cost effective. How much does it roughly cost to get everything I would need? And considering I have a PG allergy. Could I do this for a cheaper price?
Last edited: