The costs of running this huge site are paid for by ads. Please consider registering and becoming a Supporting Member for an ad-free experience. Thanks, ECF team.

E-juice....najbliži i najbolji......

Discussion in 'Croatia' started by sweet white mist, Apr 10, 2011.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
Image has been removed.
URL has been removed.
Email address has been removed.
Media has been removed.
  1. checkmate

checkmate Full Member

Jun 11, 2009
    Hvala ti shpaolin, za ove preporuke... ne sumnjam da su ljudi OK. Samo kažem još jednom, pomoglo bi da se te ljude i njihove proizvode može naći i nekako drugačije (Google...) nego samo kao imena bez prezimena na nekom forumu. Proguglao sam sve i svašta o e-cigaretama i tekućinama u HR i našao i Rovi i Eldu i Parilicu... ali za Stefana prvi put čujem od tebe, a za Sinišu sam čuo jedino ovdje (i na HR forumu), što ne bi smjelo biti tako ako je on zaista numero uno kod nas. To je bila poanta cijelog mog traktata.

2. shpaolin

shpaolin Unregistered Supplier ECF Veteran

May 10, 2011
    Zagreb , Croatia
    Pa nemaju baš registrirani obrt , a imaju po meni puno bolje liquide od ovih sa prenapuhanim cijenama.
    Imaš u HR dva foruma , na svakom od njih postavi pitanje i 100 ljudi će ti reći isto.
    Po meni je to najbolja preporuka. Kužim kaj pitaš, i ja sam bio malo skeptičan u startu pa sam pario svašta
    iz naših renomiranih dućana. A to ti nebi poželio , skoro sam odustao od svega.

3. zuTma

zuTma Ultra Member Verified Member ECF Veteran

Oct 22, 2010
    Croatia, Zagreb
    Lucifer i Checkmate nadam se da ste se ispuhali jer ne bih htio da se ovo pretvori u jednu od rasprava sa HR foruma...
    Stvari ovdje funkcioniraju vrlo jednostavno. Ako možeš nekome pomoći, pomogni mu unatoč tome što mu post nije baš najugodniji...Ako ne želiš, nemoj se ni svađati. Checkmate tebi preporučam da kupuješ liquide od renomiranih firmi koje stavljaju sastojke na svoje stranice (čak i bočice ) i nečeš imati brige što pariš...U svakom slučaju što god pariš je budi siguran bolje i zdravije od analognih cigareta.

4. pukyz

pukyz New Member

Feb 24, 2012
    Croatia
    @checkmate

slazem se s Vama u potpunosti. na ruskim stranicama ima 99 % nikotin za 20usd (25ml) sa kojim se moze napraviti litra e-tekucine koja ima 25mg/ml nikotina. litra tekucine za nekih 150 kn sa aromama.

e pa vi onda vjerujte raznim prodavacima koji kemijaju u kucnoj radinosti, a puni su ih hrvatski cenzurirani forumi. "svi" ih hvale, a pljuju po svemu ostalom (puno jeftinijem poljskom).

jeste li kupovali u inawera shopu?

5. zuTma

Oct 22, 2010
    Croatia, Zagreb
    Puky moj osobni stav, a tako sam i sam počeo je da sam naručivao liquide od svuda po malo. Negdje popušiš, negdje pogodiš.
    Ne moraš slušati savjete iskusnijih vapera jer okusi se razlikuju kod svakog od nas. Kad nađeš što ti paše tu se zadržiš i obrnuto :) Ja nisam neki liquid majstor ali inawera je ok za voće po mom iskustvu a za duhane baš i ne, isto po mome iskustvu.
    Probaj Blue mist, navodno jako dobro samo jači šiping.

Dobrodošao na ECF :)

6. pukyz

pukyz New Member

Feb 24, 2012
    Croatia
    Hvala.

Ma malo me naljutilo toliko cenzure po nasim forumima, sve mi izgleda kao legalni sverc droge, ocito su veliki novci u igri (posebno kad sam vidio ove 99% nikotine za male novce koji se sa pg i/ili vg iz apoteke pretvaraju u "zlatne poluge")... uglavnom, sve je dobro dok netko (od ovih podrumskih kemicara) ne zaj**e, pa stavi 70, 100 ili vise mg/ml nikotina umjesto npr. 36. To je moguce s obzirom na jako mali udio cistog nikotina u liquidu 1, 2, 3%...

koju bazu je najbolje kupiti u inawera shopu (ili opcenito)? PG, VG ili VPG?

narucit cu arome dunhill, virginia i neki vocni (svejedno mi je postarina 5eur zbog baze 100ml, a arome su malo vise od 1eur), pa onda komentiram kad dodju.

7. zuTma

Oct 22, 2010
    Croatia, Zagreb
    Uzmi si PG EcoBazu i VG BioBazu. Ja miješam cca 30% pg i 70% vg... Ako več naručuješ duhanske arome, probaj i Burley.

8. Dutch-AK47

Dutch-AK47 Full Member

@ Corto_1973

Pozdravljam! I ja sam iz SB i vidim da si iskusan u tome.
    Ja pusim e-cig 7 mjeseci i ne mislim prestati.
    Hvala za savjet. Vec duze vrijeme trazim okus koji mi odgovara i tekucinu koja mi odgovara.
    Placam pice na korzu za savjet oko e-cigareta ili tekucina :)

9. Dutch-AK47

Dutch-AK47 Full Member

A gdje kupujes baze i arome?

10. Dutch-AK47

Dutch-AK47 Full Member

Sta preporucujes, gdje da narucim te baze?
    P.S. Svaka cast na stavu!

11. DaFreeK

DaFreeK Super Member Verified Member ECF Veteran

Apr 5, 2012
    Osijek, Croatia
    te baze mozes naci kod inawere (Inawera Flavors)

Probao sam tekucine i od Stefana i od Sinise, ok su mi. Relativno sam nov u ovome, pa mi nema smisla jos kupovati baze, arome i sam miksati. Ovako mogu probati vise aroma, bez da moram razmisljati koliko kapi ovoga staviti, koliko ml ovoga staviti... Za to nek se brinem kad budem imao vise mjeseci staza ;)

12. leptihor

leptihor Full Member

May 29, 2012
    cornelius
    Spremam se da na jesen dodjem u Hrvatsku iz USA na 2 do tri mjeseca. Posto nisam siguran, koliko je dopusteno ponijeti u avionu potrepstina za ecigarete ( narocito e-juice i kartomizere), molio bih nekoga sa ovog foruma da me uputi, sta je moguce nabaviti od ovoga u Hrvatskoj i gdje. Mislim ponijeti sa sobom Provari i KGO. Hvala unaprijed.

13. Sinisa CRO

Sinisa CRO New Member

Jan 3, 2011
    Croatia
    Ja ti ne zamjeram ništa djelomično si u pravu.
    Samo da ti kažem ono što večina ljudi koja uzima od mene zna.
    Moji mixevi su isključivo od Baza i Aroma koje uzimam u Flavourartu iz Italije i naravno imaju certifikat.
    Prije nego sam počeo mixati dobio sam instrukcije osobno od vlasnika tvrtke FA Dr. Mancini-a a počeo sam sam mixati na njegov nagovor.
    Moji Mix-evi se isporučuju u mojim bočicama i sa mojom naljepnicom što nije službeno a uskoro će biti.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice