DIY as much as you can. A pack of 36 flavor concentrates is 40 something dollars. VG and PG can be bought in super bulk. It IS an initial investment, but it's worth it. It's very easy to do once you get it right.
I talked to a guy who said he spends more on juice than he did on cigarettes- HE is doin it wrong.
3 packs a week= 15 dollars x 4= 60 dollars a month in cigarettes (for me)(my money now goes to hardware)(which i do NOT spend 60 dollars a month on). Do you're own calculations, and look into DIY juice, coils, mods, etc.
EVERYTHING can be done DIY. (very philosphical)
I talked to a guy who said he spends more on juice than he did on cigarettes- HE is doin it wrong.
3 packs a week= 15 dollars x 4= 60 dollars a month in cigarettes (for me)(my money now goes to hardware)(which i do NOT spend 60 dollars a month on). Do you're own calculations, and look into DIY juice, coils, mods, etc.
EVERYTHING can be done DIY. (very philosphical)